Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zmarszczki ... jak zapobiegać ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#41 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 07:52

zawożę jej z dermiki, vichy, eucerinu, la roche posay, używa wielu firm naraz więc trudno stwierdzić który jest najlepszy ;-)

#42 pireczka

pireczka
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 23:04

ja polecam serum z kwasem hialuronowym, picie wody, dużo wody i zakup relastanu. Nawilżanie od wewnątrz daje rezultaty szczególnie po 30-ce trzeba organizm wspomóc. Zmarszczki się wygładzają a skóra się ujędrnia :lol:

#43 marika87gda

marika87gda
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 15:15

Słyszałam, że trzeba zawsze używać kremu oznaczonego trochę wyższa kategoria wiekową. Czyli jak mam ponad 25 lat, to powinnam juz używac kremu dla 30 - latek. Czy to prawda?

zgadzam się, odkąd pracuje w drogerii dowożę mojej mamie zapasy najlepszych kremów przeciwzmarszczkowych i za każdym razem jak ją widzę to jest różnica - buźka bardziej wygładzona :-)

tutaj raczej się nie zgodzę, że kupujemy krem do stosowania dla cery starszej niż nasza. Składniki są dobrane w kremach odpowiednio do cery według wieku. Moim zdaniem trzeba poprostu zadbać o dobre nawilżenie skóry, ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dał mi kolagen - seria Collagen La Pure Face + kapsułki z kolagenem znacznie nawilżyły moją skórę i dzięki temu moje zmarszczki się spłyciły. 

#44 odes

odes
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 07:33

Kolagen to bzdura. Wiesz o tym? Tak naprawdę to nie winka tam gdzie pojawiają się zmarszczki .Sama równiez chciałabym wierzyć w jego działanie ale tak nie jest niestety .  Powinno się przede wszystkim stosować na dzień ostre filtry ponieważ słonce niszcyz cerę. Jak również porządnie ją nawilżać.

Tylko odpoweidnie nawilżenie sprawi,że będzie wyglała dobrze i promiennie na co dzień. Wieczorami staram sie po umyciu twarz stonizowac. Potem stosuję serum ( w moim przypadku Richevon - moje ostatnie kosmetyczne odkrycie wszech czasów). No i po odczekaniu aż serum się wchłonie nakladam grubą warstwę kremu na twarz. 

#45 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 07:59

Serum Richevon to jest to ;) 

plus : szybko się wchłania
przyjemny zapach
rewelacyjne wygładzenie
WIDOCZNE EFEKTY PO MIESIĄCU 
produkt wydajny

minus : cena zbyt wysoka

Serum używam od ponad pól roku, stosuje produkt raz dziennie na noc pod swój ulubiony krem do twarzy..
Serum ma bardzo przyjemny zapach, rewelacyjnie się rozprowadza, wygładza skórę oraz jest bardzo wydajny ( wystarczy dosłownie kropla na całą buzie)
Po miesiącu można już zobaczyć pierwsze efekty np : pomniejszone pory, lepsza poprawa skóry..

Po pół roku ; WIDOCZNE efekty: skóra jest mega wygładzona,pory zlikwidowane...skóra staje się bardziej czysta i promienna..

#46 MalaMi86

MalaMi86
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 17:35

Zainwestuj w Revitacell. To nie typowe kosmetyki przeciwzmarszczkowe, ale zawierają w swoim skłądzie komórki macierzyste i pomagają się skórze regenerowac

#47 koko87

koko87
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 21:56

A może kwas hialuronowy? Zabieg nie boli, nie wymaga znieczulenia i przede wszystkim jest mega bezpieczny, bo ten kwas naturalnie wystepuje w naszej skorze :) ja z doswiadczenia bardzo polecam klinike Viva derm

#48 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 15 maj 2017 - 16:36

myślę, że odpowiednie do tego kosmetyki i delikatne zabiegi wygładzające powinny zdać egzamin.

#49 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 16 maj 2017 - 13:37

Za vichy nie przepadam. Kilka składników, które nagminnie stosują w swoich kosmetykach sprawiło,ze przestałam je kupować. Piszę tutaj głównie o silikonach. NIe dość,że blokują wchłanianie odżywczych składników w głąb skóry to jeszcze mnie osobiście zapychały.. Tak więc ja dziękuję za takie coś.

Serum Richevon o którym tutaj wspomina kolezanka powyżej mam i jest super. Warto jest je połączyć z serum z witaminą C. Nie oba sera naraz ale Richevon na noc a serum z wit C na dzień. SKora normalnie jak marzenie ;) 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#50 KasiaKatarzyna

KasiaKatarzyna
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 17 maj 2017 - 11:11

ja ostatnio słyszałam o wampirzym liftingu. i się zastanawiam czy by sobie nie zrobić tego. w końcu jest to naturalny lifting. ;) a niestety zmarszczki na czole i wokół oczu już się pojawiły.. Słyszałam też, że kolagen jest dobry no i przede wszystkim trzeba dużo wody pić żeby skóra była nawilżona. 

#51 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 17 maj 2017 - 13:19

na pewno jakieś specjalistyczne kremy i delikante zabiegi wygładzające powinny coś zdziałać.

#52 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 125 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 07:25

O matko również ot tym wampirzym liftingu słyszałam. Nazywa się to osocze bogatoplytkowe specjalistycznie ale w życiu bym się na to nie wybrala Nie wiem jak możecie się ogólnie nad tym zastanawiac. Nie dość,że na pewno jest to mało przyjemne tojeszcze bałabym się, że pogorszę sobie stan skóry.

Pozostanę przy Richevon/ Jak na razie daje efekty, które mnie w 100% zadowalają. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#53 fugazi

fugazi
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 20:25

Warto odwiedzić kosmetyczkę i podpytać o polecane kremy odpowiednie do naszej skóry twarzy!

#54 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 20 październik 2017 - 12:08

Dokładnie, zdiagnozowanie skóry twarzy to podstawa!

#55 nabali

nabali
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 14:48

Stosuj krem ochronny z filtrem i chyba tyle możesz zrobić.

#56 jedza78

jedza78
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 11:59

ja stosuję krem Remescar na worki i cienie pod oczami, dzięki niemu tak naprawdę moje oczy wyglądają normalnie, a nie jak panda. Każdemu polecam, kto boryka się z tym problemem, krem działa szybko i jest przeznaczony dla każdego typu skóry

#57 yaria

yaria
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 13:45

A słyszałyście o kosmetykach z dodatkiem złota ??? podobno idealne na zmarszczki. Jakiś czas temu czytałam na stronie firmy edan z Krakowa o zastosowaniu złota w kosmetykach.  Byłam zachwycona bo można u nich kupić własnie takie żłoto kosmetyczne a nawet złoto jadalne  do dekoracji deserów czy dań w kuchni. 

#58 Babazwozu

Babazwozu
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 16:25

Właściwy dobór kosmetyków i nawilżenie. Poza tym czytałam, że masaż twarzy jest skuteczny.Tylko trzeba dobra właściwy dla siebie bo nie ma określonego jednego i skutecznego. Ogólnie jest to bardzo ciekawe, podobno koreanki w taki sposób dbają o skórę.

#59 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 21 luty 2018 - 10:20

Nawilżenie to tutaj podstawa, zapobiegać się nie da inaczej. Potem pozostają już tylko zabiegi. 

#60 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 23:19

Duzo witaminy c;) gorzej jak juz sa te zmarszczki, to zadne kremy cud nie pomogą. Mi pomógł zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewsk instytucie Oka. I powiem szczerze,że jestem z efektów mega zadowolona .A sam zabieg bezinwazyjny.