Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Zmarszczki ... jak zapobiegać ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olta1975

Olta1975
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 10 lipiec 2010 - 18:19

Drogie panie. Mam lat 35 i niestety patrząc na siebię w lustrze widze pierwsze zmarszczki :((NIESTETY CZAS TAK SZYBKO LECI). Czy znacie jakiś dobry krem na zmarszczki? Ja od koleżanki słyszałam o serii Kremów Synactive (30+ i 40+) ale sama nigdy nie stosowałam i nie wiem czy kupić. Koleżanka była zadowolona ale w tej sprawie wole się skontaktować z innymi. Stosowałyście w/w krem albo moze polecacie coś innego ? proszę o pomoc.

#2 katrinka37

katrinka37
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 10 lipiec 2010 - 21:40

Hej. Ostatnio kupiłam tego samego producenta krem na noc (już pisałam) oraz krem pod oczy. Pojawiły mi się pierwsze oznaki zmarszczek pod oczami. Krem stosuję wg ulotki. Nie używam go ale coś jakby się ruszyło w dobrym kierunku ;)

#3 Olta1975

Olta1975
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 11 lipiec 2010 - 19:02

Dziękuję katrinko. Skoro i ty jesteś zadowolona to chyba kupię ten Synactive. Mam nadzieje że mi pomoże. Dam znać jak zobaczę jakieś efekty.

#4 kika75

kika75
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 22 lipiec 2010 - 14:49

żeby trochę moje zmarszczki stały sie mniej widoczne wczesną wiosną zafundowałam sobie mikrodermabrazje diamentową w salonie /reklama/ w wawie dzięki czemu zmarszczki stały sie mniej widoczne a teraz profilaktycznie stosuje krem z mary cohr do cery dojrzałej wygładzający zmarszczki zdecydowanie jest lepiej.

#5 Olta1975

Olta1975
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 14:30

Ja sobie niedawno kupiłam krem Synactive 30+ który poleciła katrinka i dodatkowo stosuje codziennie maseczke z drożdży gdyż chce przyśpieszyć efekty działania kremu. Kremu stosuje dopiero od niedawna wiec efektów jeszcze nie widać, ale mam nadzieje że krem pomoże. A czym jest ta Mikrodermabrazja "kiko75" bo nigdy wcześniej o tym nie słyszałam? Pomaga to na skórę ?

#6 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10524 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 14:33

Olta1975, mikrodermabrazja-vt3214.htm?highlight=mikrodermabrazja

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#7 Mafka

Mafka
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 19:47

Ja sobie niedawno kupiłam krem Synactive 30+ który poleciła katrinka i dodatkowo stosuje codziennie maseczke z drożdży gdyż chce przyśpieszyć efekty działania kremu. Kremu stosuje dopiero od niedawna wiec efektów jeszcze nie widać, ale mam nadzieje że krem pomoże. A czym jest ta Mikrodermabrazja "kiko75" bo nigdy wcześniej o tym nie słyszałam? Pomaga to na skórę ?

Podobno dobra ta seria Synactive. Kupiłam mojej koleżance na urodziny i się dopytuję, jak zadowolona :) I jak do tej pory bardzo. Jak jej się cera poprawi, to będę najlepszą psiapsiółą pod słońcem 8-) :lol:

#8 Olta1975

Olta1975
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 01 sierpień 2010 - 20:25

Widze powoli pierwsze efekty działania Synactivu. Skóra jakby była świeższa. Mafko mam nadzieje że koleżanka też będzie z kremu zadowolona, bo w koncu my koniety powinnysmy sobie pomagac. NIEDOCENIONA dziękuję za informacje o zabiegu, może rzeczywiście pomaga !! musze dokładniej poczytać

#9 karolinka_24

karolinka_24
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 19:02

Moja mama stosuje razem z kremem tabletki uzupełniające jego działanie- Agelimit. Jest z nich bardzo zadowolona. Mówi, że skóra stała się jędrniejsza, a zmarszczki są zdecydowanie płytsze. Ogólnie efekty o wiele bardziej widoczne niż przy stosowaniu samego kremu. Poza tym w porównaniu do zabiegów plastycznych, cena znacznie niższa.

#10 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 17 sierpień 2010 - 15:04

Czy myslicie ze w ogole mozna porównac stosowanie tabletek z kwasem hialauronowym łacznie z kremem do zabiegów np. wstrzykniecia kwasu przy zabiegu wolumetrii?

#11 albatrosik

albatrosik
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 28 sierpień 2010 - 20:55

ja jeszcze oznak wiekowych u siebie nie widzę, no może trochę na czole, ale wychodzę z założenia że lepiej zapobiegać niż potem usuwać, więc używam np fajnego kremu do okolic oczu happy per aqua flosleku, fajnie napina skórę i wygładza. A gdy zasiedzę się przed kompem, albo gdy jestem zmęczona używam żeli ze świetlikiem które działają dla okolic oczu jak balsam, czuć jak regenerują skórę i zmniejszają oznaki zmęczenia- a to przecież zalążki zmarszczek!!

#12 Klinik

Klinik
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 31 sierpień 2010 - 10:12

Zel ze świetlika też uwielbiam - działa cuda!! Ale niestety kremy kremami, uważam, że profilaktycznie należy stosować botox. Bo czemu nie, jest powszechnie dostępny, nie jest już nieosiągalnie drogi, sprawia, że nowe zmarszczki nie powstają a stare się nie pogłebiają.

#13 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 02 wrzesień 2010 - 08:13

Też wokół oczu wolę żel ze świetlika, bo nie szczypie mnie w oczy tak jak większość kremów pod oczy, którymi zawsze sobie oko zatrę.
Botoks, to porażka taki wypełniacz wysusza skórę, a ponad to ten jad kiełbasiany który znajduje się w botoksie nie jest wydalany z organizmu tylko kumuluje się w wątrobie, więc ja dziękuję bardzo.
Wydaje mi się, że takim delikatnym zabiegiem jest mezoterapia. Bo kremy to nie czarujmy się niewiele nam pomagają, nie docierają do głębokich warstw skóry.
Dzięki niej szybko, w sposób nie chirurgiczny można poprawić kondycję i wygląd skóry. Śródskórne lub podskórne iniekcje substancji takich jak: Mesolis czyli kwas hialuronowy, który może być z dodatkiem gliceryny, krzemionki organicznej i kompleksów multiwitaminowych stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Skóra sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej.

#14 MISSbutterfly

MISSbutterfly
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 18 wrzesień 2010 - 14:35

W moim przypadku żel ze świetlika pomagał tyle co nic na worki pod oczami i zmarszczki mimiczne - kurze łapki.
Już w sumie od 2 lat wspomagam się wypełniaczami. Za pierwszym razem miałam wstrzykiwany botox, ale ogólnie z nim jest wielka lipa, bo utrzymuje się tylko przez 3-6 miesięcy. Drugi raz miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy. Oba zabiegi robiłam w instytucie zdrowia i urody sharley medical (czy jakoś tak). Po kwasie hialuronowym jestem już jakieś 8 miesięcy i efekty są cały czas widoczne. Z kolei na worki i cienie pod oczami (wypełnione mam tylko mimiczne kurze łapki), które widać i są duże (praca przed kompem po 8-10 godz dziennie) stosuje maseczkę ze sproszkowanych alg z dodatkiem aktywatora do masek algowych. Algi kupiłam na allegro za niecałe 15 zł i ich wystarcza na duuuuzo aplikacji.

#15 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 21 grudzień 2010 - 14:24

No właśnie moja kolezanka miała robiona ostatnio wolumetrie i jest z zabiegu bardzo zadowolona.Ona robiła sobie coś z policzkami,ma je po prostu fajnie podkreslone.Mnie sie podoba.

#16 kleopatra

kleopatra
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 25 grudzień 2010 - 15:12

Jeszcze nigdy nie robiłam maseczek pod oczy, uwielbiam glinki na twarz więc pewnie i pod oczami świetnie się spisują. Możesz coś więcej napisać o tych algach pod oczy, jakie to się kupuję i czy przy aplikacji nie trzeba jakoś uważać aby do oka nie wpadło?
Jeśli chodzi o kwas hialuronowy to nawet jak on ulegnie degradacji to i tak skóra pozostaje w lepszej kondycji niż była przed zabiegiem. W końcu ponad rok była świetnie nawilżona o odżywiona od wewnątrz. A botoks wysusza skórę, więc jak wypełnienie znika to pozostaje jeszcze suchsza skóra niż była przed zabiegiem.
A do kwasu hialuronowego wymyślili teraz takie elektroniczne peny do wstrzykiwania, zamiast strzykawek-tzw. injection system. Dzięki takiemu penowi zabieg jest mniej bolesny a wypełnienie precyzyjniej wstrzyknięte. MISSbutterfly czym Ci wstrzykiwali wypełniacz?

#17 MISSbutterfly

MISSbutterfly
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 14:45

A wiesz, że chyba był to ten injection system, bo to takie coś na kształt długopisu - zawsze to lepiej niż tradycyjna strzykawka :D Ogólnie to ja się bardzo cieszę, że medycyna estetyczna idzie cały czas do przodu i, że już nawet wstrzykiwanie wypełnień nie boli :)

A co do alg, to bez obawy, one się nie dostają do oczu. Robi się z nich dosyć gęstą papkę i nakłada pod oczy. Po 15 minutach zasychają i normalnie ściągasz je w całości. Dla mnie te algi pod oczy to odkrycie roku :)

#18 szaka

szaka
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 12:28

Mam już swój wiek, lecz zależałoby mi jak każdej na dobrym wyglądzie, dlatego znacie może jakieś dobre preparaty na zmarszczki gdyż jestem bardzo niezadowolona z tych, z których ostatnio korzystałam. Możecie coś polecić?

#19 Yemen

Yemen
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 30 listopad 2011 - 19:04

Te ktore masz nie znikna, zaden krem nie zniszczy juz istniejacych :-)

[ Dodano: 2011-11-30, 19:09 ]

Też wokół oczu wolę żel ze świetlika, bo nie szczypie mnie w oczy tak jak większość kremów pod oczy, którymi zawsze sobie oko zatrę.
.

kleopatra bo z tego co piszesz zle ten krem nakadasz :-) Nie wolno tak klasc kremu pod oczy ze az "zacierasz" Taki kremik kladziesz na kosci - tam gdzie ci sie zaczyna oczodol. Malenka dawke... on sie sam w skorze przemieszcza. I nie ma opcji zeby szczypal.

Ja ostatnio za duzo nalozylam i choc nisko to jak oko mnie zacelo szczypac to od razu wiedziala ze zle nalozony krem :-) Uzywam go dalej i klade tak jak ci napisalam i nic mnei nie szczypie. :mrgreen:

A swietliki tez uzywam :-) Mowis o tych Flosleku?

#20 apc-Cosmetics

apc-Cosmetics
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 25 styczeń 2012 - 16:55

Twoim pierwszym kremem, którego powinnaś używać jeszcze przed 20-tymi urodzinami jest krem nawilżający. Potem przychodzi czas na kremy rewitalizujące, a później do „akcji” powinny wkroczyć kremy przeciwzmarszczkowe.

Po 35-tych urodzinach powinnaś włączyć do pielęgnacji skóry aktywne preparaty kosmetyczne, czyli te, które zawierają pochodne witaminy A, witaminy C, kwasu glikolowego.