kiepska nocka
zły humor
zapomniałam hasła dostępu do biblioteki
jem wszystko, co moje oczy zobaczą
@ nie ma ![]()
kosiarki za oknem mnie denerwują
Napisano 20 sierpnia 2014 - 14:28
kiepska nocka
zły humor
zapomniałam hasła dostępu do biblioteki
jem wszystko, co moje oczy zobaczą
@ nie ma ![]()
kosiarki za oknem mnie denerwują
Napisano 21 sierpnia 2014 - 11:57

Napisano 22 sierpnia 2014 - 13:50
Pogoda zaczyna się robić jesienna ![]()
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 23 sierpnia 2014 - 17:14
To co dzisiaj się dowiedziałam przechodzi ludzie pojęcie
, moja ciocia umiera
w męczarniach .. pełno odleżyn .. mówić nie może , zaniki pamięci ma
, mojej cioci został tylko miesiąc życia
.
Mojemu dalekiemu , wujkowi będą amputować nogę
![]()

Napisano 24 sierpnia 2014 - 13:17
deeeeeeszcz i ziiiiimno ![]()
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 26 sierpnia 2014 - 08:28
deeeeeeszcz i ziiiiimno
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 27 sierpnia 2014 - 10:13

Napisano 28 sierpnia 2014 - 13:42
Tłumacz doprowadza mnie do szału. Tyle upominania, proszenia się, a tu dalej cisza
![]()
Napisano 28 sierpnia 2014 - 19:46
czemu nic się samo nie robi...
po urlopie i masa pracy... ![]()
Napisano 29 sierpnia 2014 - 12:03
Jestem przygnębiona
moja kochana ciocia nie żyje
tak wujo przysięgał mojej cioci , że nie opuści jej aż do śmierci, a jak przyszło co do czego to wolał z psem iść na spacer
niż być przy niej kiedy biedna umierała ![]()

Napisano 29 sierpnia 2014 - 17:01
złamałam paznokiec
uderzyłams ie o transporter i zostawiałam plamki krwi ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 29 sierpnia 2014 - 19:15
ojciec.
Napisano 29 sierpnia 2014 - 19:22
Napisano 31 sierpnia 2014 - 06:10
ostatni dzień urlopu...
Napisano 31 sierpnia 2014 - 08:40
martwie sie ![]()
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
Napisano 31 sierpnia 2014 - 11:18
Kolejny cichy dzień z Połówkiem.
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
Napisano 31 sierpnia 2014 - 13:28
zimno mi ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Coś o jedzeniu...a nie odchudzaniu :) |
|
|
|
Doradźcie coś proszę |
|
|
|
Coś bardzo podniecającego... |
|
|
|
Coś małego, czyli kanapki, bagietki, koreczki |
|
|
|
Każda kobiet ma w sobie coś z lesbijki |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych