Znowu jest duszno!
Coś negatywnego II
#4621
Napisano 08 sierpnia 2014 - 16:53
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#4622
Napisano 08 sierpnia 2014 - 18:26
jakieś mam napady oblania potem,ufffff
#4623
Napisano 08 sierpnia 2014 - 18:34
dylemat ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#4625
Napisano 08 sierpnia 2014 - 23:31
mam kryzys i ciagle mnie ciagnie w :"złe " jedzenie a juz 6 tyg wytrzymałam ![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4626
Napisano 09 sierpnia 2014 - 09:08
miał być basen, ale nie wypali... ![]()
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
#4627
Napisano 09 sierpnia 2014 - 10:59
Wczoraj dowiedziałam się o kolejnym pogrzebie , fatum się ciągnie ...
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#4628
Napisano 09 sierpnia 2014 - 11:16
wstałam lewą nogą...
#4629
Napisano 09 sierpnia 2014 - 12:38
głowa boli ![]()
#4630
Napisano 10 sierpnia 2014 - 09:36
kiepski humor przez szanownego M. ![]()
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#4631
Napisano 10 sierpnia 2014 - 19:53
Nie wyszły mi placki z cukinii - podejście numer 2, jeszcze raz spróbuję i chyba spasuję.
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#4633
Napisano 10 sierpnia 2014 - 22:43
Słabo, coś mnie chyba rozkłada w środku lata. ![]()
#4634
Napisano 11 sierpnia 2014 - 11:49
czuję się jak wieloryb tudzież balon napełniony wodą ![]()
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#4635
Napisano 11 sierpnia 2014 - 13:12
- pada,
- brak dziś weny na cokolwiek,
- oko jakoś boli
#4636
Napisano 11 sierpnia 2014 - 13:53
Co za skwar ...
Mojego męża , coraz gorzej nadwyrężona dłoń boli
.
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
#4637
Napisano 11 sierpnia 2014 - 13:55
pożarłam ciasta i skoczył cukier
#4638
Napisano 11 sierpnia 2014 - 16:11
@Janina daj wiecej mąki , albo spróbuj lekko odcisnac cukinie po tym jak ja zetrzesz .
Tak to właśnie mam zamiar uczynić. ![]()
Muchy mnie drażnią, a dziś jest ich wyjątkowo wiele i są wyjątkowo natarczywe. ![]()
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
#4639
Napisano 12 sierpnia 2014 - 13:30
Moja babcia niby taka niewinna
, a za skórą diabła chowa
, nic się nie zmieniła ... i nic ją to nie nauczyło szanuję ją , ale sama sobie na taki samotny los zasłużyła
...
Mój tata też nic nie myśli
nieźle rozsądził spadek po moim wuju , ręce opadają
.
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc

28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Coś o jedzeniu...a nie odchudzaniu :) |
|
|
|
Doradźcie coś proszę |
|
|
|
Coś bardzo podniecającego... |
|
|
|
Coś małego, czyli kanapki, bagietki, koreczki |
|
|
|
Każda kobiet ma w sobie coś z lesbijki |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














