niewyspana, od rana pada...
nawet z weekendu człowiek się nie cieszy
Napisano 01 sierpnia 2014 - 07:24
niewyspana, od rana pada...
nawet z weekendu człowiek się nie cieszy
Napisano 01 sierpnia 2014 - 09:13
Och, kocham plotki na swój temat. ![]()
Napisano 02 sierpnia 2014 - 20:58
jakos dziwnie mnie żołąek boli, jakby lezało cos na nim
![]()
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 03 sierpnia 2014 - 09:20
dzisiaj znów do pracy a jest taki gorąc, że hej...
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 03 sierpnia 2014 - 22:19
Znowu, cholera jasna, narozrabiałam!!!
![]()
Napisano 03 sierpnia 2014 - 22:33
katar ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 03 sierpnia 2014 - 22:40
jeszcze nigdy mnie połówek tak nie zaskoczył, negatywnie...
Napisano 04 sierpnia 2014 - 08:36
niewyspana
gardło i głos dalej nie wykurowane...
Napisano 04 sierpnia 2014 - 18:20
Nie schowałam pysznego rosołku do lodówki i mi skisł. ![]()
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
Napisano 05 sierpnia 2014 - 09:05
I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...![]()
Napisano 05 sierpnia 2014 - 20:07
ledwie się nocka zaczęła, a Maluch już płacze
każda kolejna nocka coraz bardziej niefajna jest
Napisano 05 sierpnia 2014 - 20:59
Babcia mnie irytuje. ![]()
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
Napisano 05 sierpnia 2014 - 21:19
nerwy.
Napisano 06 sierpnia 2014 - 15:13
jeden telefon popsuł plany
Napisano 06 sierpnia 2014 - 15:42
wkur.... na listonosza ![]()
Napisano 06 sierpnia 2014 - 19:53
Boli mnie głowa, chyba migrena a mam jeszcze sporo wyszywania, mam nadzieję, że tabletka pomoże.
Lubię czytać!
Marcjanna Fornalska "Pamiętnik matki"
Napisano 06 sierpnia 2014 - 21:46
ząb ćmi
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 07 sierpnia 2014 - 00:16
Napisano 07 sierpnia 2014 - 08:32
nie mam cierpliwości do gadania teściowej
i wciąż wychodzi na to, że jestem niedobra
Napisano 07 sierpnia 2014 - 08:37
słoneczko wyszło ![]()
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Coś o jedzeniu...a nie odchudzaniu :) |
|
|
|
Doradźcie coś proszę |
|
|
|
Coś bardzo podniecającego... |
|
|
|
Coś małego, czyli kanapki, bagietki, koreczki |
|
|
|
Każda kobiet ma w sobie coś z lesbijki |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych