@iwonaryki to raczej bezproblemowa operacja,
będzie dobrze...
a głosu jak ni było, tak nie ma... ![]()
Napisano 28 lipca 2014 - 19:45
szwankuje mi d na klawiaturze
czasem mam tego wszystkiego dość
mrowienie rak i nóg
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 28 lipca 2014 - 19:50
cały dzień chodzę głodna i ciągle coś podjadam, niewyspanie źle na mnie działa ![]()
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 29 lipca 2014 - 19:13
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 29 lipca 2014 - 19:16
=> dzieci mnie dobiją ![]()
Love Love Love
Napisano 29 lipca 2014 - 19:45
dobija mnie druga praca
Napisano 30 lipca 2014 - 08:18
Napisano 30 lipca 2014 - 10:08
sierść! sierść psa everywhere !!
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 30 lipca 2014 - 21:15
4 dni wolnego, o które się nie prosiłam, bez faceta, z resztką wypłaty w portfelu i generalnie z dołem jak stąd do dupy ![]()
chcę do Buca
![]()
Napisano 30 lipca 2014 - 21:33
brak koncepcji ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 30 lipca 2014 - 21:36
Jakaś taka rozdrażniona pół dnia chodzę, wkurzają mnie pierdoły nawet ![]()
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
Napisano 31 lipca 2014 - 08:24
Krasnalek wymyślił sobie 3-godzinną pobudkę w środku nocy, a jak już usnął, to i tak obudził się o swojej 6 rano ![]()
wczorajsze zapomnienie może być owocne w skutkach, ojojoj....
jak mogłam być taka nierozsądna !?
Napisano 31 lipca 2014 - 10:07
bedzie dobrze , teraz nie ma co rozkminiac , czekac na efekty lub ich brak i juz
wczorajsze zapomnienie może być owocne w skutkach, ojojoj.... jak mogłam być taka nierozsądna !?
nie mam sily do pracy , nie mam ochoty tam chodzic ![]()
brak słonca
zlamany pazurek
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
Napisano 31 lipca 2014 - 10:19
Napisano 31 lipca 2014 - 11:03
mam dośc tych upałów,chcę chłodu,nie znoszę upalnych dni
![]()
Napisano 31 lipca 2014 - 12:33

Napisano 31 lipca 2014 - 15:05
Straszny skwar
mam dośc tych upałów
Zapraszam do mnie. Dziś się ochłodziło. ![]()
Napisano 31 lipca 2014 - 19:48
Fochy niektórych osób są tak żałosne, że aż śmieszne...
![]()
Napisano 31 lipca 2014 - 21:46
przegryzłam sobie wargę ![]()
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
Napisano 01 sierpnia 2014 - 03:31
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Coś o jedzeniu...a nie odchudzaniu :) |
|
|
|
Doradźcie coś proszę |
|
|
|
Coś bardzo podniecającego... |
|
|
|
Coś małego, czyli kanapki, bagietki, koreczki |
|
|
|
Każda kobiet ma w sobie coś z lesbijki |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych