Co dziś zjadłaś II
#2001
Napisano 28 maja 2013 - 20:30
#2002
Napisano 28 maja 2013 - 21:27
2 jabłka
trochę czipsów
dwie kromki chleba razowego z szyną i pomidorem
#2003
Napisano 29 maja 2013 - 16:32
#2004
Napisano 30 maja 2013 - 09:33
kanapka z paprykarzem
kanapka z serkiem topionym
2 parówki
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#2005
Napisano 30 maja 2013 - 16:36
ja dziś :
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2007
Napisano 30 maja 2013 - 17:50
zupa grochowa,
schaboszczak z ziemniaczkami i mizerią,
bułka z szynką i pomidorem,
kawałek ciasta jogurtowego mojej mamci,
#2008
Napisano 30 maja 2013 - 19:00
2 jabłka
3 kromki chleba razowego z szynką
pół czekolady
#2009
Napisano 30 maja 2013 - 19:36
rosół
ciastka w czekoladzie
kawałek ciasta
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#2011
Napisano 31 maja 2013 - 15:30
chlebek na grilu ( taki chrupiący wtedy jest- uwielbiam) i do tego sałatka z pomidorków z serem mozarella
#2012
Napisano 01 czerwca 2013 - 14:25
kurczak, ziemniaki, kapusta czerwona
wieczorem czeka mnie jeszcze grillowanie więc pewnie dojdzie kiełbaska :->
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#2013
Napisano 02 czerwca 2013 - 07:37
2 pączki
kasza z sosem
trochę michałków
trochę czipsów
trochę ciastek
trochę paluszków
2 kawałki sernika
binder bueno
ale masakra ...
#2014
Napisano 02 czerwca 2013 - 18:45
4 lody
sałatka
#2015
Napisano 02 czerwca 2013 - 21:04
kotlet mizeria ziemniaki
2 wafelki
budyn
rosół
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2016
Napisano 02 czerwca 2013 - 21:14
kasza gryczana z gulaszem i ogórkiem
czekolada
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#2017
Napisano 03 czerwca 2013 - 18:14
marchewka
bulka
kaszanka
bulka
krupnik
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#2018
Napisano 03 czerwca 2013 - 18:17
kurczak w sosie z ryżem
i tyle starczy
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#2020
Napisano 03 czerwca 2013 - 20:52
- pół kilo truskawek,
- palucha jako zapiekankę (ser, pieczarki,cebula, pomidor, keczup),
- szkl. soku pomidorowego,
Każdy z nas urodził się ateistą
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Jak długo i co dziś ćwiczyłaś na siłowni/w domu ? |
|
|
|
Czym dziś pachniecie? |
|
|
|
na jaki kolor mam dziś pomalowane paznokcie |
|
|
|
Co zrobiłam dziś dobrego DLA SIEBIE |
|
|
|
zrobiłam dziś/nie zrobiłam dziś i teraz tego żałuję |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















