Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co dziś zjadłaś II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2737 odpowiedzi w tym temacie

#2001 kaloria

kaloria
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 28 maja 2013 - 20:30

Jogurcik pitny, dwa banany, dwa batoniki, pizze <bezradny></span>

#2002 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 28 maja 2013 - 21:27

marchewka z groszkiem
2 jabłka
trochę czipsów
dwie kromki chleba razowego z szyną i pomidorem
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#2003 manieczka

manieczka
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 29 maja 2013 - 16:32

a ja mam dzisiaj dietę oczyszczającą, cały dzień piję wodę i zajadam się ananasami, a przyszło mi do głowy, bo w polo markecie mają ananasy na promocji i tak od myśli do myśli, skończylo sie na diecie owocowej. jutro mam tak zamiar zrobić z grejfrutem, a pojutrze z jabłkami :P

#2004 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 30 maja 2013 - 09:33

wczoraj:
kanapka z paprykarzem
kanapka z serkiem topionym
2 parówki

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#2005 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 30 maja 2013 - 16:36

manieczka a to na pewno zdrowe , w domu siedzisz nic robic nie musisz ???

ja dziś :
:arrow: 2 kielbaski z ketchupem i chlebkiem
:arrow: ogorkowa z ryzem
:arrow: sernika kilka kawalków
:arrow: ryz z soczewica

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2006 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 30 maja 2013 - 16:57

W końcu zjadłam dziś 'normalnie' to się pochwalę ;-)

kanapka z twarożkiem
banan
miseczka budyniu
makaron z sosem na bazie serka
kawałek arbuza
2 kanapki x zerem, pomidorem i ogórkiem :)

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#2007 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 30 maja 2013 - 17:50

rogaliki z marmoladą,
zupa grochowa,
schaboszczak z ziemniaczkami i mizerią,
bułka z szynką i pomidorem,
kawałek ciasta jogurtowego mojej mamci,

#2008 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 30 maja 2013 - 19:00

dzisiaj : wafle ryżowe
2 jabłka
3 kromki chleba razowego z szynką
pół czekolady
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#2009 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 30 maja 2013 - 19:36

ziemniaki, kurczak i mizeria
rosół
ciastka w czekoladzie
kawałek ciasta

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#2010 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 30 maja 2013 - 20:51

- jajecznica z kiełbasą i szczypiorkiem,
- ziemniaki z wątróbką i buraczkami,
- kilka kostek czekolady

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#2011 Merry25

Merry25
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 31 maja 2013 - 15:30

jajko sadzone robione na patelni grilowanej, na to plasterki sera i grzybki z cebulką,
chlebek na grilu ( taki chrupiący wtedy jest- uwielbiam) i do tego sałatka z pomidorków z serem mozarella :)

#2012 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 01 czerwca 2013 - 14:25

rano bułka z kiełbaską i musztardą
kurczak, ziemniaki, kapusta czerwona
wieczorem czeka mnie jeszcze grillowanie więc pewnie dojdzie kiełbaska :->

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#2013 Kala1702

Kala1702
  • Użytkownik
  • 2 113 postów

Napisano 02 czerwca 2013 - 07:37

wczoraj: kanapka z masłem
2 pączki
kasza z sosem
trochę michałków
trochę czipsów
trochę ciastek
trochę paluszków
2 kawałki sernika
binder bueno

ale masakra ... :mrgreen:
:shock:
"...Nie każda sytuacja, która wydaje się być beznadziejna jest nią w rzeczywistości..."

#2014 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 02 czerwca 2013 - 18:45

rosołek
4 lody :-P i dziwić się, że dupa rośnie <H></span>
sałatka

#2015 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 02 czerwca 2013 - 21:04

3 kanapki z ogorkiem
kotlet mizeria ziemniaki
2 wafelki
budyn
rosół

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2016 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 02 czerwca 2013 - 21:14

2 kanapki z pasztetem, papryką i pomidorem
kasza gryczana z gulaszem i ogórkiem
czekolada

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#2017 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 03 czerwca 2013 - 18:14

jablko
marchewka
bulka
kaszanka
bulka
krupnik

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#2018 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 03 czerwca 2013 - 18:17

bułka słodka z jabłkiem
kurczak w sosie z ryżem
i tyle starczy ;-)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#2019 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 03 czerwca 2013 - 20:21

3 kanapki z pastą z tuńczyka
kaszka manna z musem truskawkowym
smażona pierś z kurczaka z warzywami

fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#2020 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 03 czerwca 2013 - 20:52

- 2 kanapki z szynką, sałatą, pomidorem,
- pół kilo truskawek,
- palucha jako zapiekankę (ser, pieczarki,cebula, pomidor, keczup),
- szkl. soku pomidorowego,

Każdy z nas urodził się ateistą






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych