Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

weekendowe wypady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#121 meryy0

meryy0
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 październik 2015 - 13:07

dziewczyny! szukam fajnej miejscówki na weekend w ok. Wawy. najlepiej jakiś domek na odludziu :) ktoś, coś?

#122 Oluniaa3211

Oluniaa3211
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 16:00

Niestety nie jestem z tego regionu, ale w Augustowie są cudowne domki na weekend w super miejscu bo w końcu Mazury :)

#123 banana-song

banana-song
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 11:18

my w weekendy często odwiedzamy Warszawe, obydwoje z mężem tam studiowaliśmy, wiec mamy ogromny sentyment do tego miasta, tam też się poznaliśmy :) ostatnio odkryliśmy cudowny hotel ... w centrum wygląda jak wyciety z jakiegoś filmu, całość urządzona w stylu art-deco w naprawdę wysokiej klasie :) ahh

#124 Azura

Azura
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 09:51

Staramy się aby jeden weekend w miesiącu był tylko dla nas. Dzieciaki zostają pod opieką dziadków, a my wynajmujemy auto na /link/ i wyjeżdzamy poza miasto odpocząć od wszystkiego.

#125 lilka12

lilka12
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 21:37

Warszawa piękne miasto :) Moje rodzinne :) Mnie natomiast ciągnie w góry :) W Zakopanem byliśmy już chyba z milion razy :) Ostatnio znajoma z okolic Zakopanego zapraszała nad do Białki Tatrzańskiej do Terma Bania. Sprawdziłam ich stronę i powiem szczerze, że dech zapiera w piersi. Marzy mi się taki dzień pełen relaksu w SPA :) Może któraś z Was była tam już i może się podzielić opinią ?

#126 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 09 luty 2018 - 12:39

Gdzie na weekend we dwoje? Tanio, miło, niedaleko Warszawy! Co można zwiedzić, zobaczyć, przeżyć ? Gdzie zjeść coś dobrego ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych