Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

weekendowe wypady

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

#121 meryy0

meryy0
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 01 październik 2015 - 13:07

dziewczyny! szukam fajnej miejscówki na weekend w ok. Wawy. najlepiej jakiś domek na odludziu :) ktoś, coś?

#122 Oluniaa3211

Oluniaa3211
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 16:00

Niestety nie jestem z tego regionu, ale w Augustowie są cudowne domki na weekend w super miejscu bo w końcu Mazury :)

#123 banana-song

banana-song
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 11:18

my w weekendy często odwiedzamy Warszawe, obydwoje z mężem tam studiowaliśmy, wiec mamy ogromny sentyment do tego miasta, tam też się poznaliśmy :) ostatnio odkryliśmy cudowny hotel ... w centrum wygląda jak wyciety z jakiegoś filmu, całość urządzona w stylu art-deco w naprawdę wysokiej klasie :) ahh

#124 Azura

Azura
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 09:51

Staramy się aby jeden weekend w miesiącu był tylko dla nas. Dzieciaki zostają pod opieką dziadków, a my wynajmujemy auto na /link/ i wyjeżdzamy poza miasto odpocząć od wszystkiego.

#125 lilka12

lilka12
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 21:37

Warszawa piękne miasto :) Moje rodzinne :) Mnie natomiast ciągnie w góry :) W Zakopanem byliśmy już chyba z milion razy :) Ostatnio znajoma z okolic Zakopanego zapraszała nad do Białki Tatrzańskiej do Terma Bania. Sprawdziłam ich stronę i powiem szczerze, że dech zapiera w piersi. Marzy mi się taki dzień pełen relaksu w SPA :) Może któraś z Was była tam już i może się podzielić opinią ?

#126 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 09 luty 2018 - 12:39

Gdzie na weekend we dwoje? Tanio, miło, niedaleko Warszawy! Co można zwiedzić, zobaczyć, przeżyć ? Gdzie zjeść coś dobrego ?

#127 odes

odes
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 10:22

Polecam Zakopane. Transport pociągiem jest bardzo dobry bo można dostać się tam dosłownie w kilka chwil, w ostatnim czasie znacznie to wszystko usprawnili co mi się podoba bo uwielbiam aktywne spędzanie czasu. Czasami fajnie jest sobie posiedzieć na kocyku przez wodą jednak na co dzień zdecydowanie bardziej wole wyprawy po górach.

Romantycznie

#128 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 08:37

W sumie teraz miałam przerwę w jeżdżeniu do Hiszpanii, odkąd pojechałam tam pierwszy raz to nie wyobrażałam sobie roku bez niej. Muszę nadrobić teraz. Bo usycham bez tego kraju xD. Holandia jest generalnie turbozajebista. I nie chodzi mi wcale o jakieś narkotyki czy coś, bo większośc ludzi na słowo "Holandia" ma przed oczami "marihuana". Ogólnie jest super. Anglia, to absolutnie kocham Londyn. Jest naprawdę cudowny wg mnie. Ale te mniejsze miasteczka mają taki cudowny klimat, nie do opisania!

Jeśli chodzi o Polskę to polecam Kołobrzeg. Bardzo urokliwa miejscowość:

kolobrzeg2.jpg

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych