Co takiego kobieta musi mieć za sobą, żeby takim określeniem ją nazwać?
Kiedy kobietę można nazwać puszczalską?
Rozpoczęty przez
prawiczek sam
, 02 mar 2010 16:23
5 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 02 marca 2010 - 16:23
#2
Napisano 02 marca 2010 - 16:24
bezsensu..
#3
Napisano 02 marca 2010 - 16:26
Słabo znam kobiety od strony związków. Chciałbym już powoli myśleć o ustatkowaniu się, bo zegar biologiczny mi tyka, więc chcę wiedzieć jakich kobiet unikać, by znaleźć taką, którą nie będzie można określić mianem mogącej budzić kontrowersje moralne
#5
Napisano 02 marca 2010 - 16:36
A ja uważam, że jest sensowny. Dzisiaj moralność jest zbyt mało szanowana, a kobieta która kiedyś byłaby nazywana szmatą dzisiaj jest nazywana normalną, przeciętną dziewczyną
#6
Napisano 02 marca 2010 - 16:50
Więc jesteś w tej kwestii osamotniony. Temat zamykam a za kolejny tego typu osobiście dam Ci ostrzeżenie.A ja uważam, że jest sensowny
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Kupiłyście kiedyś auto w komisie? |
|
|
|
Na czym można zaoszczedzić na weselu? |
|
|
|
Kiedy projektowałyście kuchnię? |
|
|
|
Lubie kiedy... |
|
|
|
Kiedy czas na dziecko? |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










