warto spróbować, to tylko wygląda tak strasznieTo już chyba dla bardziej zaawansowanych
[ Dodano: 2012-03-29, 21:16 ]
mloda jak chcesz sobie wyrobić talię i te zewnętrzne partie mięśni brzucha to zerknij na ćwiczenie numer 1 z ABS FW. Tam brzuszki robi się 'na boki', czyli działa to jak skłony

















