Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Antykoncepcja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1106 odpowiedzi w tym temacie

#21 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3964 postów

Napisano 15 listopad 2008 - 12:05

a co potem ztymi co z tymi pigułami co zostaly? bo ja jakaś tępa jestem i nie czaje jak to zrobić??? <bezradny></span>

nic mozesz je wyrzucić albo schowac .... jak ja tak robię to te co mi zostały chowie sobie do osobnej szafki by sie nie pomylić i mam na wszelki wypadek jakbym nie miała recepty albo która spadła mi pod szafę by mieć taki zapas na parę dni ..... po prstu po okresie 7 dni zaczynasz nowe opakowanie znowu majce 21 tabletek ...

#22 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 16 listopad 2008 - 14:36

Czy wszystkie tabletki anty sa przeciwskazaniem do chodzenia na solarium?
Podobno powoduja plamy..

#23 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 16 listopad 2008 - 14:39

Czy wszystkie tabletki anty sa przeciwskazaniem do chodzenia na solarium?
Podobno powoduja plamy..

co do plam to też to słyszłam ale czy wszystkie to niewiem na ulatkach tego nie ma
Dołączona grafika

#24 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 17 listopad 2008 - 09:52

ja chodzę normalnie na solarkę i luzik jest

mimo wszystko ja bym tak nie kombinowała z tabletkami, jekieś regulowanier na własną rękę....bałabym się ze zajdę w ońcu w ciążę

<ookk>


#25 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 17 listopad 2008 - 10:03

Roxi, jasne, że masz rację, ale...ja teraz biorę tabsy od urodzenia Mai, czyli 4 lata...2 razy przez ten czas jakiś myk, raz - że przesunęłam okres o tydzień, a dwa - nie zrobiłam przerwy...
Myślę, że to nie dużo ;-)
I teraz chcę zachachmęcić z tą jedną tabletką, żeby dostawać okres z pon/wt a nie z niedz/pon...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#26 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:01

Jak sie bierze tabletki i w czasie tych 7 dni to dlugo czekacie na @? I on trwa az do rozpoczecia kolejnego opakowania?

#27 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:06

Ja jak skonczylam opakowanie w srode to @ dostawalam w niedziele z rana zawsze o tej samej godzinie.

Mira, to krwawienie to nie bedzie zwykly okres tylko plamienie. Bedzie go mniej i krocej, a nawet jak jeszcze cos tam bedzie do dnia nastepnego opakowania to i tak zaczynaj, nie patrz na to. Ale powinnas miec ze 3 gora 4 dni ta niby @
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#28 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4645 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:06

Mirabelka__22, ja zawsze dostaje @ piatego dnia tej sedmiodniowej przerwy... rzadko mi sie zdarza zeby byl pozniej chociaz w wyniku stresu np zdarzylo mi sie ktorys raz.. ale ogolnie dostaje w 5 dniu...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#29 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:06

mi się zaczyna jakoś 4 dnia, a kończy tak po ok 4 dniach, tio znaczy że jak zaczynam brać nowe opakowanie to jesazcze mam okres

<ookk>


#30 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4645 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:07

Ale powinnas miec ze 3 gora 4 dni ta niby @



dokladnie... ja mam tak 4 dni...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#31 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:14

ja ostatnią pigulke wziełam w czwartek wieczorem tak jeszcze ani śladu :):)

no ale trzeba czekać
Już nie panna a żona :*

#32 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:18

To lipa.. Czyli jak skoncze brac w poniedzialek to moge akurat w weekend dostac. A takie branie tabsow bez przerwy np dwa opakowania to to jest w jakis sposob szkodliwe?

#33 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:21

A takie branie tabsow bez przerwy np dwa opakowania to to jest w jakis sposob szkodliwe?

nie jest szkodliwe- ale z pierwszymi 3 istkami bym nie majstrowała w ten sposób :mrgreen:

ja mam akurat lipe- bo nie wiem czy dostane recepte na kolejne pigułki - i te siedem dni przewy stoją pod znakiem zapytania :) tak też wole nie ryzykować i nie szaleć ;)
Już nie panna a żona :*

#34 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:32

Jak sie bierze tabletki i w czasie tych 7 dni to dlugo czekacie na @?

zazwyczaj okres pojawia się do dwóch dni po rozpoczęciu przerwy

[ Dodano: 2008-11-21, 16:32 ]

nie jest szkodliwe- ale z pierwszymi 3 istkami bym nie majstrowała w ten sposób :mrgreen:

Depre ma rację. Można się nabawić 2 tygodniowych okresów nawet (koleżanka tak miała)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#35 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:45

też bym nie kombinowała przy pierwszym opakowaniu.. :lol:

<ookk>


#36 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 16:46

Ja zawsze biorę ostatnią tabletkę w czwartek i w sobotę mam okres. niby wszystko fajnie z tym przesuwaniem okresu ale ja wole nie eksperymentować. to jednak są hormony i wole jak wszystko jest naturalnie. jedynie co zrobiłam to raz wzięłam dwa opakowanie pod rząd żeby nie dostać okresu ale branie po parę tabletek to według mnie przesada. skoro jest ich 21 to powinno sie tyle zażywać i zrobić przerwę. takie jest moje skromne zdanie.

#37 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 17:10

Macie racje.. To juz ingerencja duza w organizm. A i tak tabletki na niego wplywaja.

#38 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2027 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 17:59

Ja zaczynam w poniedziałek, @ dostaję w czwartek i trwa 7 dni.

#39 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 19:49

ja dostaje 3 dnia po rozpoczęciu przerwy, a @ mam 4 dni. ustawiłam sobie tak że @ dostaje w poniedziałek więc weekendy mam chociaż wolne :mrgreen: Mirabelka__22, ja bym na twoim miejscu odrazu ustawiła sobie @ tak jak chce dostawać
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#40 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 21 listopad 2008 - 20:46

ja mam okres zawsze w sobioty, ale nie jest to dla mnie jakis okropny dyskomfort...nigdy nie myślałam o tym, żeby przesuwać, pierwsze słyszę teraz takie metody <bezradny></span>

<ookk>






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych