Skocz do zawartości

Babskiswiat.net uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Antykoncepcja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1106 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 03 December 2006 - 18:50

Jaka stosujecie i dlaczego? ja napisze krotko ;) biore tabletki ;) dlaczego? nie wyobrazam sobie myslenia caly czas o tym, ze musze przerwac gre wstepna zeby nalozyc facetowi gumke, a poza tym...tak w gumce to tak jakos... no po prostu ogolnie nie lubie ich ;) a globulek nigdy nie probowalam, ale z tego samego powodu: po pierwsze brak mozliwosci spontanu, po drugie pieni to to sie podobno ;) takze osobiscie jeste ogromna zwolenniczka pigulek. A ze trzeba o nich pamietac? wystarczy miec telefon z odpowiednia opcja przypomnienia i po sprawie ;)

#2 matrans

matrans
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 15 September 2008 - 12:46

powiem tak o 8 lat biore tri-regol sa trój fazowe naprawde boskie nic po nich sie nie dzieje nie tyje itd. ale kazdy organizm jest inny wkałdki sa podobniez super płacisz raz na 5 lat i spokój ale znów ostre stany zapalne sa wiec sama juz nie wiem co lepsze

#3 agacia0024

agacia0024
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:16

Hej dziewczyne:) Mam pytanko... minoł miesiac od brania nowych tabletech czy mozliwe jest ze przez to mi sie spoznica okres?
Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny.

#4 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:34

Hej dziewczyne:) Mam pytanko... minoł miesiac od brania nowych tabletech czy mozliwe jest ze przez to mi sie spoznica okres?

jak to ci sie spoznia? Kiedy wzielas ostatnia tabletke? w jaki dzien?
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#5 agacia0024

agacia0024
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:36

W czwartek
Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny.

#6 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:41

agacia0024, ja jak bralam ostatnia tabl. to czekalam 4 dni na @
powinnas raczej dostac jesli prawidlowo zazywalas
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#7 agacia0024

agacia0024
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:47

Powinnam dostac wczoraj w nocy zawsze tak było...:(
Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny.

#8 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:50

agacia0024, ale to kilka godzin dopiero, wiec sie nie martw ;-)

#9 agacia0024

agacia0024
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:52

Boje się jestem przewrazliwiona na tym punkcie... nawet brzuch mnie nie boli..
Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny.

#10 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:53

agacia0024, jesli czekasz to nic z tego nie bedzie..Stresujesz sie. Jestes zabezpieczona wiec sie nie martw. Ja tez czekam,ale zeby moc zaczac tabletki..i tez nic. Lipa :mrgreen:

#11 agacia0024

agacia0024
  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:57

ahhh...Dzieki Ci bardzo:*
Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny.

#12 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 26 October 2008 - 10:58

agacia0024, ¨cos to dziwne jak dla mnie, bo zazywanie anty w sumie charakteryzuje sie regularnym okresem, co do dnia i godziny...
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#13 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 26 October 2008 - 11:00

Boje się jestem przewrazliwiona na tym punkcie... nawet brzuch mnie nie boli..

Mnie po tabletkach nigdy nie boli brzuch przed okresem.
A.

#14 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 26 October 2008 - 12:34

mnie rowniez. Ogólnie dzieki tabletkom nie mialam zadnych bóli przed krwawieniem.
A teraz? umieram.

#15 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 27 October 2008 - 10:16

Asiulek, Ja z kolei miałąm przed braniem tabsó bolesne miesiączku trwające nawet do 8 dni!!
Teraz natomiast mam okresy mało bolesne, a czasem nawet wcale i trwają ok 3 dni:)

<ookk>


#16 WitCh**

WitCh**
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 04 November 2008 - 14:35

Ostatnio słyszałam, ze jak sie bierze tabletki anty to nie mozna stosowac tabletek na odchudzanie, bo wtedy zwiększa sie ryzyko zajscia w ciaze... Czy tak samo jest z np: BELISSA? To sa "witaminki" :D na włosy, skórę i paznokcie... Tzn chodzi mi tutaj o wszystkie takiego typu tabletki.

#17 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 04 November 2008 - 18:09

z belissą napewno można łączyć bo ja ją biore, a pytałam się gina i mówił że nie ma przeciwwskazań. chociaż zależy to od tego jakie tabletki anty bierzesz. bo nie wiem jak z innymi. a co do innych to musisz dowiedzieć się u gina
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#18 WitCh**

WitCh**
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 05 November 2008 - 07:59

dzieki za odpowiedź :)

#19 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 05 November 2008 - 19:55

BELISSA

a jakby sie jednak zawszło to ma sie pewność ze nie bedzie niedoboru kwasu foliowego :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#20 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 05 November 2008 - 21:34

nie ma przeciwskazań do brania sumplementów diety :)

no jedyne jakie jest na nie...to pigułki anty+ 1000 róznych rodzajów tabletek na włosy paznokcie czy opalenizne = śmierć wątroby ;-) ;-) dlatego należy nie przesadzać i oszczędzać naszą wątróbke ;-)
Już nie panna a żona :*





Similar Topics Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych