Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

John Travolta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 12 stycznia 2010 - 16:33

John Travolta pochowal swojego 16 letniego syna,jednak planuje jeszcze powiekszenie rodziny.Co myslicie o tym aktorze?

#2 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 12 stycznia 2010 - 19:26

pochowal swojego 16 letniego syna

czytałm w jakims brukowcu jakies plotki ze jakies niejasnosci były co do smierci. Jak dobrze kojarze to ten syn chorował.
a sam aktor , uwielbiam go w I kto to mówi ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#3 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 13 stycznia 2010 - 00:36

John Travolta może przystojny nie jest, ale uwielbiam go za Grease najbardziej :-D ale ogólnie świetny aktor, lubię go.
Też słyszałam o jego synku, nie wiem czy wierzyć brukowcom, w każdym bądź razie wielka strata
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#4 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 17:51

Lubię go, ale nie w filmach typu " I kto to mówi " czy coś takiego. Nie podoba mi się jak gra troszkę przygłupów, a uważam że w tym filmie trochę taki jest, drażnił mnie często jego głos taki piskliwy.

#5 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 17:56

Dla mnie jest zupełnie aseksualny. Owszem, lubię parę filmów z jego udziałem, ale on sam jako mężczyzna jest dla mnie kompletnie nieatrakcyjny.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 17:57

Wg mnie jako młody chłopaczek wyglądał śmiesznie i bardzo brzydko się starzeje, najlepiej wyglądał tak w połowie.

#7 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 18:13

mnie się John Travolta podobał nabardziej w Pulp Fiction :mrgreen: :mrgreen:

John Travolta może przystojny nie jest, ale uwielbiam go za Grease najbardziej

i za Gorączkę sobotniej Nocy też go lubię :-D

ale jak dla mnie przystojny nie jest, choc w tych starych filmach ma błyskw oku który mi sie w facetach strasznie podoba ;-)

bardzo brzydko się starzeje

widziałam go kiedyś na jakinś aktualnym zdjęciu, obrzydliwe wygląda, roztyty i to tak na twarzy... ech...

[ Dodano: 2010-01-18, 18:16 ]
ooo, koszmar... Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#8 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 19:21

widziałam go kiedyś na jakinś aktualnym zdjęciu, obrzydliwe wygląda, roztyty i to tak na twarzy... ech.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

przeraziłaś mnie :shock:

nigdy mnie nie pociągał, a teraz to wygląda strasznie bleee

#9 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 19:54

faktycznie za przystojny to on teraz nie jest,
wiek wiadomo zmarszczki itp, ale ten 'brzusio' mu niepotrzebny <bezradny></span>
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#10 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 20:01

kiedys był bardzo przystojny, teraz sie roztył no wiadomo juz nie ten wiek. <bezradny></span>

#11 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 20:02

LadyNefretete pierwsza fota to az przeraza :-? pozostałe nie lepsze , widziłam go na kilku fotach ale nie myslałam ze juz az tak sie zapuscił. :roll:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#12 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 20:07

ja nie wiedziałam że on jest łysy, na tym zdjęciuwygląda nie do poznania :-| masakra

#13 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 21 stycznia 2010 - 15:41

Ojej,ależ sie zapuscił.Im starszy tym coraz mniej ciekawy.Rzeczywiście nie do poznania.

#14 martinka_81

martinka_81
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 01:08

on ma taka sinusoide, moze jeszcze wroci do dobrej formy :)

#15 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 11:26

ja go nigdy nie lubiłam ;-) działał mi na ciśnienie, nie wiem czemu ... pewnie prze "i kto to mówi", bo nie znoszę tego filmu, i ten uśmiech wyglądający jak przyklejony ...

ale to zdjęcie z łysiną to chyba fotomontaż? <hmm></span> a że roztyty ... no kurcze, to też człowiek, zaniedbał się to się roztył... normalna, ludzka kolej rzeczy ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#16 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 16:40

"i kto to mówi", bo nie znoszę tego filmu

no nie :P ja uwielbiam ten film oglądam zawsze jak leci w telewizorku :D

ale wtedy był przystojnym facetem, a teraz... :roll:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#17 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 17:26

ja uwielbiam ten film oglądam zawsze jak leci w telewizorku :D

ja również, wszystkie części
ale aktor taki sobie, nie urzekł mnie
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 29 stycznia 2010 - 00:48

ja uwielbiam ten film

Ja też :mrgreen:

Travoltę zawsze lubiłam, mimo, że nie uważałam go za przystojniaka nawet kiedy był młody. A odkąd obejrzałam "Grease" mam do tego pana jakiś niewytłumaczalny sentyment :-P
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#19 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 29 stycznia 2010 - 00:52

ja nigdy go nie lubilam i nigdy mi sie nie podobal
ale teraz jak tak zdziadzial to zyskal moja sympatie nie wiem dlaczego ale uwazam ze jest dobrym czlowiekiem





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych