John Travolta
#1
Napisano 12 stycznia 2010 - 16:33
#2
Napisano 12 stycznia 2010 - 19:26
czytałm w jakims brukowcu jakies plotki ze jakies niejasnosci były co do smierci. Jak dobrze kojarze to ten syn chorował.pochowal swojego 16 letniego syna
a sam aktor , uwielbiam go w I kto to mówi
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#3
Napisano 13 stycznia 2010 - 00:36
Też słyszałam o jego synku, nie wiem czy wierzyć brukowcom, w każdym bądź razie wielka strata
#4
Napisano 18 stycznia 2010 - 17:51
#6
Napisano 18 stycznia 2010 - 17:57
#7
Napisano 18 stycznia 2010 - 18:13
i za Gorączkę sobotniej Nocy też go lubięJohn Travolta może przystojny nie jest, ale uwielbiam go za Grease najbardziej
ale jak dla mnie przystojny nie jest, choc w tych starych filmach ma błyskw oku który mi sie w facetach strasznie podoba
widziałam go kiedyś na jakinś aktualnym zdjęciu, obrzydliwe wygląda, roztyty i to tak na twarzy... ech...bardzo brzydko się starzeje
[ Dodano: 2010-01-18, 18:16 ]
ooo, koszmar...


Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#8
Napisano 18 stycznia 2010 - 19:21
widziałam go kiedyś na jakinś aktualnym zdjęciu, obrzydliwe wygląda, roztyty i to tak na twarzy... ech.
przeraziłaś mnie
nigdy mnie nie pociągał, a teraz to wygląda strasznie bleee
#9
Napisano 18 stycznia 2010 - 19:54
wiek wiadomo zmarszczki itp, ale ten 'brzusio' mu niepotrzebny
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#10
Napisano 18 stycznia 2010 - 20:01
#11
Napisano 18 stycznia 2010 - 20:02
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#12
Napisano 18 stycznia 2010 - 20:07
#13
Napisano 21 stycznia 2010 - 15:41
#14
Napisano 27 stycznia 2010 - 01:08
#15
Napisano 28 stycznia 2010 - 11:26
ale to zdjęcie z łysiną to chyba fotomontaż?
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#16
Napisano 28 stycznia 2010 - 16:40
no nie"i kto to mówi", bo nie znoszę tego filmu
ale wtedy był przystojnym facetem, a teraz...
#18
Napisano 29 stycznia 2010 - 00:48
Ja teżja uwielbiam ten film
Travoltę zawsze lubiłam, mimo, że nie uważałam go za przystojniaka nawet kiedy był młody. A odkąd obejrzałam "Grease" mam do tego pana jakiś niewytłumaczalny sentyment
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#19
Napisano 29 stycznia 2010 - 00:52
ale teraz jak tak zdziadzial to zyskal moja sympatie nie wiem dlaczego ale uwazam ze jest dobrym czlowiekiem
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Afera wokół Johnnego Deppa |
|
|
|
Johnson & Johnson |
|
|
|
John Gray |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych





















