Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Moda 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
176 odpowiedzi w tym temacie

#1 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 14:29

No szukalam takiego tematu i w koncu znalazlam. Wypatrzylam na allegro pare ciuszkow nad zakupem ktorych sie zastanawiam. Co Wy na to?

1. Dzinsowa sukienka lekka bombka (bez koszuli)
2. Dzinsowa sukienka prosta z szelkami
3. Sukienka, ktora bym mogla zalozyc na wesele

Załączone miniatury

  • DariaRose.jpg
  • DariaPurple.jpg
  • DariaBlue.jpg
  • z szelkami.jpg
  • dzinsowa.jpg
  • DariaRed.jpg

Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#2 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 14:38

pierwsza sukienka ładna, kolor najbardziej podoba mi sie fioletowy,
tylko niewiem jak bym sie czuła bo jest na 1 ramię ;-)
jak dobrze widzę satynowa, lubie takie :mrgreen:

i ładna jest jeszcze

Dzinsowa sukienka lekka bombka

i tak na szelkach w sumie też, nie widziałam u nikogo z tego typu kiecek akurat z jeansu wiec na pewno pół miasta takiej nie ma :-P
ładnie z tymi koszulami to wygląda :-D
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#3 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 15:07

z tych satynowych sukieneczek powoda mi się w kolorze fioletowym i czerwonym :) tylko podobnie jakMajorka^^, zastanawiam jak bym się czuła w takiej na jedno ramię. Bo bluzek takich nie cierpię ale jakby było z sukienką sama nie wiem <bezradny></span> jeśli Tobie nie przeszkadza, że jest na jedno ramię to wg mnie bardzo ładna sukienka - nadaje się na wesele i na wiele innych okazji :) podobają mi się te kwiatuszki przy ramieniu :)

jako, że za dżinsem jako materiałem ja nie przepadam, więc sukienki średnio a moim typie :P jeśli miałabym już wybierać bo ta bez ramiączek, lekka bombka jest ładniejsza bo bardziej kobieca - lepiej podkreśla kobiece atuty ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#4 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 15:14

jeśli Tobie nie przeszkadza

mysle, ze duzego z tym problemu by nie bylo, poza tym kuszaca cena ;) Tylko 99 zl

bez ramiączek,

tez sie nad nia zastanawialam, moj Daniel woli ta druga, takze jestem w kropce <bezradny></span>
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#5 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 15:18

tez sie nad nia zastanawialam, moj Daniel woli ta druga, takze jestem w kropce

eh Ci faceci.. :P ale ostatecznie nie On tylko Ty będziesz w niej chodziła więc wybierz te w której będziesz się swobodniej czuła :)

a co do ceny

Tylko 99 zl

to faktycznie kuszaca, bo sukieneczka wygląda na elegancką i porządnie uszytą - tylko też trzeba brać poprawkę, że nie widzimy jej na żywo tylko na zdjęciu :P
ale te marszczenia ma fajne, bo dopasują się do każdej figury i nie będzie wyglądać na pogniecioną w trakcie wesela a to wg mnie ważne ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#6 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 15:21

pierwsza sukienka mi sie bardzo podoba i najbardziej kolor rozowy i fioletowy a w tych dzinsowych sie po prostu zakochałam!!! <zakochany></span> <zakochany></span> mam jedną sukienke dzinsowa ogrodniczke i ja uwielbiam i te tez mi sie straaaaasznie podobaja! zaraz chyba zaczne szperac na allegro :P
szczęście ma smak truskawek :D :D

#7 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 17:12

te błyszczące sa ciekawe i nawet to jedno ramie to ciekawe rozwiazanie , mało spotykane ;-)
pozostałe nie mój gust.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#8 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 18:33

Całkiem fajna ta sukienka z dżinsu.
Mi się podoba ;)
A ta druga fajna by była gdyby była na dwa ramiączka, albo w ogóle bez.

#9 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 20:53

89kasienka89, mam taką sukienkę bombkę więc była bardziej w tym sezonie. Identyczny krój, tylko ja mam czarną w cieniutkie białe paski :mrgreen:

#10 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 11 stycznia 2010 - 09:01

Truskaweczka linka? :lol:

mam taką sukienkę bombkę więc była bardziej w tym sezonie

ojjj ja naprawde nie kieruje sie tym, ze moda na nie sie skonczyla, to nie kupie ;-) Po prostu swietne jest na lato, takze to jest powod kupna.

[ Komentarz dodany przez: tigraa84: 2010-01-11, 09:46 ]
Na wszelki wypadek przypominam, że na forum nie linkujemy. Można go wysłac przez PW ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#11 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 11 stycznia 2010 - 09:07

Wszystkie ladne sukienki,lecz,nie na kazda figure.Najbardziej przypadla mi do gustu ostatnia jeansowa sukienka.Bardzo ladne ma marszczenia na piersiach. ;-)

#12 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 11 stycznia 2010 - 10:44

mnie się te kolorowe błyszczące kiecki okrutnie nie podobają, kojarzą mi się z ubrankami dla lalek barbie :-/ może fajniej wyglądają nażywca, ale totalnie nie mój gust.
A te dzinsowe też niespacjalnie. Niby wyglądają ok, ale przypominają na tych zdjęciach coś w stylu mundurku, i nie jestem w stanie się przekonać do ubrań z dzinsu innych niż spodnie :-D
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#13 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 11 stycznia 2010 - 13:05

ta dżinsowa ostatnia jest super :) podobają mi się takie rzeczy :)

#14 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 11 stycznia 2010 - 18:59

Pierwsze 4 sukienki mi sie nie podobaja <bezradny></span> za duzo tych marszczen.
Jeansowe sukienki sa wporzadku.
Obie mi sie podobaja.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#15 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 11:46

jeansową kiecke z brązowym paskiem MAM IDENTYCZNĄ :->
kupiłam latem,niedroga i fajnie się nosi,myślę,ze w tym roku bedzie tego dużo na ulicach bo moda przyjmuje się stopniowo,pokazalo się w zeszłym-wejdzie na dobre w tym roku ;-)
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#16 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 13:20

myślę,ze w tym roku bedzie tego dużo na ulicach bo moda przyjmuje się stopniowo,pokazalo się w zeszłym-wejdzie na dobre w tym roku ;-)


no i właśnie dlatego bym tego juz nie chciała nosić :-/
nie lubię nosić ubrań takich samych jak połowa dziewczyn w mieście, nawet jeśli ciuszek bardzo mi się podoba <bezradny></span>

#17 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 17:08

no i właśnie dlatego bym tego juz nie chciała nosić :-/
nie lubię nosić ubrań takich samych jak połowa dziewczyn w mieście, nawet jeśli ciuszek bardzo mi się podoba <bezradny></span>

Ja tak samo, a jak się patrzy na niektóre osoby to tak jakby korzystały z jednej szafy, a co do dżinsowych sukienek, nie podobają mi się nosiłam je jak miałam jakieś 8 lat i raczej do nich nie powrócę ;-)

#18 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 03 lutego 2010 - 18:04

tę dzinsową ostatnią mam identyczną tylko materiałową (czarną)
i kupiłam ją latem 2009 :P

#19 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1 551 postów

Napisano 04 lutego 2010 - 18:58

tę dzinsową ostatnią mam identyczną tylko materiałową (czarną)
i kupiłam ją latem 2009 :P

Dokładnie moja przyjaciółka też ma taką już od roku żadna nowość, już w sesji letniej widziałam masę dziewczyn tak poubieranych ;-)
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#20 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 15 marca 2010 - 09:43

Nie wiedziałam gdzie wkleić <bezradny></span>

Parę szmatek które MI się spodobały ;)

i nasz ulubiona modelka :-P

Załączone miniatury

  • fajna tunika.jpg
  • kamizelka + bluzka.jpg
  • bluzeczka.jpg
  • zwiewna tunika.jpg
  • tunika2.jpg






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych