Moda 2010
#1
Napisano 10 stycznia 2010 - 14:29
1. Dzinsowa sukienka lekka bombka (bez koszuli)
2. Dzinsowa sukienka prosta z szelkami
3. Sukienka, ktora bym mogla zalozyc na wesele
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#2
Napisano 10 stycznia 2010 - 14:38
tylko niewiem jak bym sie czuła bo jest na 1 ramię
jak dobrze widzę satynowa, lubie takie
i ładna jest jeszcze
i tak na szelkach w sumie też, nie widziałam u nikogo z tego typu kiecek akurat z jeansu wiec na pewno pół miasta takiej nie maDzinsowa sukienka lekka bombka
ładnie z tymi koszulami to wygląda
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#3
Napisano 10 stycznia 2010 - 15:07
jako, że za dżinsem jako materiałem ja nie przepadam, więc sukienki średnio a moim typie
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#4
Napisano 10 stycznia 2010 - 15:14
mysle, ze duzego z tym problemu by nie bylo, poza tym kuszaca cenajeśli Tobie nie przeszkadza
tez sie nad nia zastanawialam, moj Daniel woli ta druga, takze jestem w kropcebez ramiączek,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#5
Napisano 10 stycznia 2010 - 15:18
eh Ci faceci..tez sie nad nia zastanawialam, moj Daniel woli ta druga, takze jestem w kropce
a co do ceny
to faktycznie kuszaca, bo sukieneczka wygląda na elegancką i porządnie uszytą - tylko też trzeba brać poprawkę, że nie widzimy jej na żywo tylko na zdjęciuTylko 99 zl
ale te marszczenia ma fajne, bo dopasują się do każdej figury i nie będzie wyglądać na pogniecioną w trakcie wesela a to wg mnie ważne
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#6
Napisano 10 stycznia 2010 - 15:21
#7
Napisano 10 stycznia 2010 - 17:12
pozostałe nie mój gust.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#8
Napisano 10 stycznia 2010 - 18:33
Mi się podoba
A ta druga fajna by była gdyby była na dwa ramiączka, albo w ogóle bez.
#9
Napisano 10 stycznia 2010 - 20:53
#10
Napisano 11 stycznia 2010 - 09:01
ojjj ja naprawde nie kieruje sie tym, ze moda na nie sie skonczyla, to nie kupiemam taką sukienkę bombkę więc była bardziej w tym sezonie
[ Komentarz dodany przez: tigraa84: 2010-01-11, 09:46 ]
Na wszelki wypadek przypominam, że na forum nie linkujemy. Można go wysłac przez PW
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#11
Napisano 11 stycznia 2010 - 09:07
#12
Napisano 11 stycznia 2010 - 10:44
A te dzinsowe też niespacjalnie. Niby wyglądają ok, ale przypominają na tych zdjęciach coś w stylu mundurku, i nie jestem w stanie się przekonać do ubrań z dzinsu innych niż spodnie
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#13
Napisano 11 stycznia 2010 - 13:05
#14
Napisano 11 stycznia 2010 - 18:59
Jeansowe sukienki sa wporzadku.
Obie mi sie podobaja.
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#15
Napisano 03 lutego 2010 - 11:46
kupiłam latem,niedroga i fajnie się nosi,myślę,ze w tym roku bedzie tego dużo na ulicach bo moda przyjmuje się stopniowo,pokazalo się w zeszłym-wejdzie na dobre w tym roku
If you don't know my name, you can call me baby
#16
Napisano 03 lutego 2010 - 13:20
myślę,ze w tym roku bedzie tego dużo na ulicach bo moda przyjmuje się stopniowo,pokazalo się w zeszłym-wejdzie na dobre w tym roku
no i właśnie dlatego bym tego juz nie chciała nosić
nie lubię nosić ubrań takich samych jak połowa dziewczyn w mieście, nawet jeśli ciuszek bardzo mi się podoba
#17
Napisano 03 lutego 2010 - 17:08
Ja tak samo, a jak się patrzy na niektóre osoby to tak jakby korzystały z jednej szafy, a co do dżinsowych sukienek, nie podobają mi się nosiłam je jak miałam jakieś 8 lat i raczej do nich nie powrócęno i właśnie dlatego bym tego juz nie chciała nosić
nie lubię nosić ubrań takich samych jak połowa dziewczyn w mieście, nawet jeśli ciuszek bardzo mi się podoba
#18
Napisano 03 lutego 2010 - 18:04
i kupiłam ją latem 2009
#19
Napisano 04 lutego 2010 - 18:58
Dokładnie moja przyjaciółka też ma taką już od roku żadna nowość, już w sesji letniej widziałam masę dziewczyn tak poubieranychtę dzinsową ostatnią mam identyczną tylko materiałową (czarną)
i kupiłam ją latem 2009
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Moda 2013 |
|
|
|
Moda Ciazowa :) |
|
|
|
Moda lat 80,90 |
|
|
|
Moda na sukces |
|
|
|
Nowa moda - malowani chłopcy |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









