Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czy wierzycie w miłość na całe życie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#1 anecka1991

anecka1991
  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 12 październik 2009 - 20:05

Czy wg was istnieje jeszcze taki ideał jak prawdziwa wieczna miłość? Kiedy ludzie się naprawdę szanuję, gdy pasują do siebie i jest im dobrze?

#2 Clonii

Clonii
  • Użytkownik
  • 279 postów

Napisano 12 październik 2009 - 20:07

Wedlug mnie istnieje..wczoraj moj sasiad ktory ma juz 88lat powiedzial ze najszczesliwsze malzenstwo to takie gdzie nie iwemy co bylo przed nami u partnera w zyciu;)
....Jak księżyc w oknie śmiej się i płacz...Na linie nad przepaścią tańcz....Aż w jedną krótką chwilę, pojmiesz po co żyjesz....

Niedojrzała miłość mówi: "Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję". Dojrzała miłość mówi: "potrzebuję cię, ponieważ cię kocham".

#3 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 12 październik 2009 - 20:12

bardzo chę wierzyć, ale niestety uważam, że wszystko się kiedyś kończy - także miłość. Mam nadzieję, że się mylę...
lilian

#4 anecka1991

anecka1991
  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 12 październik 2009 - 20:21

Właśnie ja też znam takie pary, m.in. mojego sąsiada, którzy poznali się w nastoletnim wieku i tyle lat razem... W końcu nawet na tym podłym świecie muszą istnieć cuda? Po co w takim razie wychodzić za mąż ok 20 paru lat, skoro zakłada się że to i tak się skończy? To hipokryzja...

#5 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3356 postów

Napisano 12 październik 2009 - 20:25

ja chyba nie wierzę. wierzyłam, ale teraz widzę więcej zła niż dobra. Nawet jeśli się zakocham to będę zdawać sobie sprawę z tego, że co trwa teraz niekoniecznie będzie trwać jutro. <bezradny></span>
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#6 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5077 postów

Napisano 12 październik 2009 - 20:35

istnieje prawdziwa wieczna miłość?

może jestem niepoprwaną optymistką ale wierze ;-)

zależy jeszcze jak kto patrzy na taką miłośc :-P
dla mnie jak ludzie sa ze sobą aż do śmierci, wspierają sie, kłóca (co jest normalne :mrgreen: ) nie wyobrażają sobie życ oddzielnie i są wierni to juz jest prawdziwa miłośc na swój sposób, każda inna :-D

nie mówię że mnie taka spotka ale kto by nie chciał ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#7 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1845 postów

Napisano 12 październik 2009 - 21:19

Gdybym nie wierzyła, nie brałabym ślubu. Wierzę, że takie małżeństwa się zdarzają i mam nadzieję, że ja i mój mąż będziemy zawsze się kochać.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 monia66

monia66

szczęśliwa mamusia

• Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 12 październik 2009 - 21:31

Czy istnieje wieczna miłość wydaje mi sie ze tak ... tylko trzeba trafic jeszcze na tego odpowiedniego partnera. Ludziom wydaje ze sie beda szczesliwi i ze ta milosc bedzie trwac ze spotkali partnera na cale zycie a po 3 latach czy 5 bycia razem rozstaja sie z roznych powodow, bo na przyklad stwierdzaja ze nie pasuja do siebie <bezradny></span> zdradzaja sie oszukuja odchodza do innych takich przykladow mozna mnozyc. Kolega mojego K byl z panna ponad 6 lat juz kazdy byl przekonany ze beda kiedys razem i bedziemy hulac na ich weselu a okazalo sie ze... poznala nowego chlopaka a 6 lat spedzone z tamtym poszlo do kosza :-( wszystko zalezy od parnera na jakiego sie trafi. Nie ma gwarancji ze milosc bedzie trwac wiecznie <bezradny></span>

201407101662.png

#9 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 12 październik 2009 - 21:37

Hmmm... chyba tak.... myślę że budowanie związku na całe życie to cięzka praca dla obojga, ale jeśli obie strony są zaangażowane i się starają to jest to możliwe :lol:

#10 lily

lily
  • Użytkownik
  • 690 postów

Napisano 12 październik 2009 - 21:38

Też wierzyłam wychodząc za mąż. Niestety zdarzyło się coś, że zwątpiłam :-| Pytanie też, czy te wieloetnie małżeństwa (60, 70, 80-latkowie) są ze sobą z miłosci czy z przyzwyczajenia?
Czasem mam wątpliwości co do tego czy do końca życia będę z obecym mężem. Nie uważem tego za coś nagannego. Różnie w życiu bywa. Pewnie mobilizuje mnie też to do tego, by bardziej się starać.
Ktoś kiedyś powiedział, że jedyne czego można być pewnym to: śmierć i podatki <bezradny></span>
lilian

#11 monia66

monia66

szczęśliwa mamusia

• Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 12 październik 2009 - 21:53

Czasem mam wątpliwości co do tego czy do końca życia będę z obecym mężem.

a ja czy bede ze swoim partnerem :-( jestesmy ze soba juz ponad 3 lata i poki co jest nam dobrze ale kto wie co bedzie za 5 lat tego nikt nie wie

Ktoś kiedyś powiedział, że jedyne czego można być pewnym to: śmierć i podatki

swiete słowa :-? :-/

201407101662.png

#12 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 13 październik 2009 - 10:14

Gdybym nie wierzyła, nie brałabym ślubu.

dokladnie tak .......nie wiadomo co się wydarzy ale ale wierze w to , że mamy szanse :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#13 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5618 postów

Napisano 13 październik 2009 - 10:20

myślę że budowanie związku na całe życie to cięzka praca dla obojga, ale jeśli obie strony są zaangażowane i się starają to jest to możliwe :lol:

Miłość na całe życie jest możliwa ale tylko wtedy gdy się o nią nieustannie dba :)

201401111762.png

qio5t5b.png

#14 Asiulek

Asiulek
  • Użytkownik
  • 408 postów

Napisano 13 październik 2009 - 17:33

Nie wierzę . Chcialabym wierzyc w jakąkolwiek miłość, ale niestety...

#15 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5816 postów

Napisano 13 październik 2009 - 17:55

Optymistycznie wierze <dreams></span>
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#16 oliandas

oliandas
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 13 październik 2009 - 19:12

Ja wierzę w prawdziwą miłość, moi rodzice mieli po 16 lat jak się poznali i są razem do dzisiaj :-D Ja mam kochanego męża i nic do szczęścia nie jest mi potrzebne :-P

#17 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 13 październik 2009 - 19:49

w życiu bywa różnie, to fakt, ale ja mimo wszystko wierzę w taką milosc :-) bez wiary nie ma niczego, gdybym nie wierzyla nie mialoby sensu angazowanie sie w związek :->
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#18 monia66

monia66

szczęśliwa mamusia

• Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 13 październik 2009 - 21:02

bez wiary nie ma niczego, gdybym nie wierzyla nie mialoby sensu angazowanie sie w związek

w sumie co racja to racja nie mozna od razu z gry zakladac ze zwiazek bedzie nie udany i ze sie rozejdziemy trzeba wierzyc ze ta milosc moze trwac wiecznie. Ale u mnie jakos zawsze wlacza sie to myslenie negatywne zamiast optymistycznego

201407101662.png

#19 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5024 postów

Napisano 13 październik 2009 - 21:55

wierzę w taką miłość :) w ogóle wierzę w miłość 'amor omnia vincit' :) to chyba coś najpiękniejszego co może nas spotkać w życiu :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>

#20 Lolka000

Lolka000
  • Użytkownik
  • 2990 postów

Napisano 14 październik 2009 - 08:10

ja też wieżę w miłość na całe życie... !!! można tak kochać i można żyć w takim uczuciu z całą pewnością.
Dziadkowie B. byli ze sobą prawie 50 lat i tą miłość było widać od nich na kilometr... a teraz gdy jednego z nich zabrakło widać tą tęsknotę i żal... i niemożność praktycznie życia bez tego drugiego... piękna to była... jest miłość i na prawdę takich przykładów jest wszędzie mnóstwo więc jak może nie być miłości na całe życie? jest i ja w to wieże... i mam nadzieję, że już ją znalazłam ;-)
Dołączona grafika