Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Na parapetówke

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#61 VanityStuff

VanityStuff
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 19:34

ja na parapetówkę dostałam kwiaty w doniczkach, ozdobne świeczniki, garnki, patelnie, serwis do kawy, kilka obrusów, książkę kucharską i ręczniki :D Jeśli ktoś tak jak ja urządza się pierwszy raz, a nie tylko przeprowadza to nie pogardzi niczym ;) po zakupie mieszkania i remoncie, ludzie zwykle są tak spłukani, że nie mają kasy na zakup takich rzeczy,a w domu zawsze się one przydadzą :)

#62 kobietka1234

kobietka1234
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 18:57

~ja dostalam kubeczki i zestaw ( cukierniczke filizanki, talerze itp takie z muffinkami z home&you :) bardzo fajny prezent

#63 kobietka1234

kobietka1234
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 18:59

hmmm... moze nie zapraszaj duzo ludzi ale najblizszych znajomych do ktorych masz zaufanie ze nic zlego sie nie stanie

#64 naniulka

naniulka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 08:26

z prezentami na nowy dom to trzeba ostrożnie, bo można kupić naprawdę ładne rzeczy, tylko trzeba zrobić taki mini wywiad, żeby młodzi już nie mieli czegoś takiego :D myśmy kiedyś kupili nowoożenionym znajomym taki zestaw drewnianych sztućców i zapakowaliśmy je tak jak kwiatki - celofan, wstążeczki itp. fajnym pomysłem są też zioła w doniczkach, jakiś zestaw oryginalnych herbat lub specjalne dzbanuszki do ich parzenia, albo na przykład taki zestaw kuchennych narzędzi na ładnym stojaczku - otwieracz do konserw, korkociąg, dziadek do orzechów i praska do czosnku; albo zestaw noży :)

#65 lobo

lobo
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Wzrost:165
  • Włosy:ciemne
  • Stan:wolna
  • Partner:Miłosz
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 05 lipiec 2017 - 21:56

Moim zdaniem najlepiej sprawdza się alkohol i kwiatek. Coś dla niej i dla niego. 

#66 myszolina

myszolina
  • Użytkownik
  • 245 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 13:14

Ja zrobiłam taki wywiad ze znajomymi i kupiłam według ich życzenia lampę activejeta z efektem 3 D. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę i pasuje do ich wnętrza jak ulał.

#67 BaczKrystek

BaczKrystek
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 październik 2017 - 14:17

Ja zawsze wybierając się na parapetówkę staram się wybadać co dana osoba potrzebuje. Lepiej się zapytać wprost niż kupić nietrafiony prezent.

#68 facet

facet
  • Użytkownik
  • 139 postów

Napisano 21 październik 2017 - 16:54

Kieliszków nigdy dość, wazonów też

#69 lewka16

lewka16
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Wzrost:162
  • Włosy:rude
  • Stan:panna
  • Partner:Krzysiek
  • Nastrój:Zakochana

Napisano 06 czerwiec 2018 - 08:00

Kieliszki super - sama dostałam i się cieszyłam jak nie wiem co :D Ale kwiaty doniczkowe też uwielbiam i ich nigdy za wiele :)

#70 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 11:14

A może suszarka do włosów? W każdym domu na pewno się taki sprzeci przyda, ma sama od babyliss model digital sensor, jest świetna, nie obciąża tak włosów bo ma czujnik temperatury, może jest to trochę większy wydatek ale warto, ja nie żałuję  zakupu bo moej włosy są w dużo lepszym stanie.

#71 debora

debora
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 10:01

Faktycznie to dobry pomysł z tą suszarką. Ja też postawiłam tym razem na akcesoria ale do kuchni, w sumie to dlatego, że koleżanka ma już łazienkę całkowicie wyposażoną, a kuchnię nie. Kupiłam jej designerski stojak na ręczniczki kuchenne, który spodobał się jej na /reklama/. Z jednej strony to lepiej zapytać się danej osoby co kupić, to spora oszczędność czasu na poszukiwania i pewność, że prezent będzie trafiony.

#72 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:33

Na parapetówkę najlepiej przynieść coś do jedzenia, wiem po sobie. Jak każdy coś przygotuje to impreza jest mega udana.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych