Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Koty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
396 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 27 wrzesień 2009 - 15:52

Ja kocham koty, są dla mnie przeuroczym i ważnym elementem życia. Obecnie kota nie mam, ale miałam i sądziłam, że już nigdy kota sobie nie kupię, ale do 2 lat będę chciała stać się ' mamą ' brytka, nie robi mi to różnicy czy kot jest zdrowy, chory, rasowy czy nie, bo kocham je bez wyjątku, ale Brytyjskie są boskie : ) Chociaż planowałam abisyńskiego, bo dla mnie są wzorem idealnego kota, ale rodzina też ma coś do powiedzenia w tym temacie ;-)

#22 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 13:33

Mój Mundek dziś dostał prezent którym są szelki + smycz... tylko że dla niego to zabawka :roll:
Ale niech się oswoi codziennie na 5 10 15 minut będę zakładać i może się przyzwyczai do nich ;)
Na razie lata w kółko bo ma dzwoneczek ;)

#23 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 13:45

obecnia dwa brzydlaski;> zostawione:( ODNALEZIONE i PRZYGARNIETE;] och i jak one odplacaja mi za to... przytulancami mruczeniami... OCH MOJE OBRZYDLASKI!!!!
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#24 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 14:06

ja ma kochanego koteczka, ktory co prawda rozumkiem nie grzeszy, ale wszystkie braki nadrabia mruczeniem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
cudny, uroczy, wydarty ze schroniska, nie zamienilabym go na zadnego rasowaca :-D
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#25 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 18:32

Odświeżam Mundzisława ;)

#26 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 19:37

fajne ma plamki na pyszczku

#27 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 20:29

a no ma ;) a że fajne to ja wiem bo on wszystko ma fajne ;)

:-P

#28 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 30 wrzesień 2009 - 22:33

ale śliczniutki kociaczek ... <zakochany></span>

#29 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 01 październik 2009 - 09:02

fotka do dowodu super :lol: :mrgreen:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#30 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 01 październik 2009 - 13:16

dzię ki dziewczyny ;)

#31 annaka

annaka
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 20:07

Wlasnie sie zastanawiam nad kupnem koteczka a dokaldnie mowiac nad Brytyjskim :lol: duzo czytalam na temat tej rasy ale moze macie wlasnie takie pluszaczki i mozecie cos napisac na ich temat?:D
Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.

#32 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6709 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 16:40

W związku z tym, że mamy temat "Nasi milusińscy", ale w hobby pojawiły się również "Psy" i "Koty" prosiłabym w imieniu całej administracji, aby wszelkie zdjęcia waszych pupili, informacje na ich temat, rozmowy o nich były przekierowywane do tematu "Nasi milusińscy", a w tych dwóch ogólnych tematach proszę wypowiadać się OGÓLNIE na temat zachowań psów/kotów, ras, sposobów tresury, itd. ;) Coby uniknąć sytuacji podobnej do "śniadań" i "kolacji".

#33 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 16:45

Dziękuję za przeniesienie mojej wypowiedzi ;)
Przepraszam za kłopot.
Dostosuje się ;-)

#34 gargamelka

gargamelka
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 18:01

Wlasnie sie zastanawiam nad kupnem koteczka a dokaldnie mowiac nad Brytyjskim :lol: duzo czytalam na temat tej rasy ale moze macie wlasnie takie pluszaczki i mozecie cos napisac na ich temat?:D


mam :]
nieziemski puchatek. przecudny.
wbrew obiegowym opiniom żywiołowy i charakterny, a jednocześnie lekko ciamajdowaty i głupiutki :) no sama słodycz.
rządzi domowym stadem, inne koty gryzie w tyłek, jak mu nie są posłuszne.
uwielbia pieszczoty, ale nie przepada za leżeniem na kolanach. właściwie to w ogóle tego nie toleruje :)
za to lubi ułożyć się obok kolan i każe się miziać.

taki jest mój egzemplarz, inne mogą być... inne :)

#35 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 10:11

Nie przepadam za kotami ,ze wzgladu na to jak sie zachowuja.Siostra miala kota ,ktory non stop biegal po zlewie,wkladal pysk do naczyn i malo tego skakl po firankach.Nie znioslabym tego.Czy mozecie mi wytlumaczyc takie zachowanie kotkow? ;-)

#36 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 13:10

miala kota ,ktory non stop biegal po zlewie

moje zazwyczaj spały , czasmi wchodziły na blat w kuchni ale to dlatego ze moja mama im pozwalała <bezradny></span>

wkladal pysk do naczyn

nie zdarza sie ani sie nie zdarzało. :->

skakl po firankach

mojej kolezanki kot jak był mały to to robił, moje chyba były za leniwe na taki sporty.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#37 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 13:41

Hm.... Mój kot reprezentuje wysoki poziom szaleństwa...

biegal po zlewie

tego nie ma u mnie, ale notorycznie biega po parapetach, choc o dziwno nic nie strąca :mrgreen:

wkladal pysk do naczyn

to znam, tyle że moje kocisko po prostu pije wodę z naczyń i z akwarium (choc rybek nie tyka :shock: ), nie wiem czemu nie toleruje wody w misce <bezradny></span>

Czy mozecie mi wytlumaczyc takie zachowanie kotkow?

Generalnie koty maja swoje różne świrostwa i taka ich uroda. A że nie należa do zwierząt które można tresowac, zrozumiec i wolą chodzić swoimi drogami to ich urok, za który je uwielbiam :mrgreen:
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#38 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 15:26

Czy mozecie mi wytlumaczyc takie zachowanie kotkow? ;-)

Może nie był wychowany?i siostra nie zakazywała mu tego?
Mój kot na początku wskakiwał do zlewu,kradł gąbkę i uciekał. Ale nauczyliśmy go,że nie wolno. Tak samo jak chodzić po stole czy innych meblach kuchennych.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#39 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 24 styczeń 2010 - 14:26

Tilia, a ja go tego oduczuliście, tzn. chodzenia po meblach? Bo mój łazi i za nic nie chce sie oduczyć, wchodzi wszędzie gdzie się da, nawet na najwyższe półki znajdujące sie pod sufitem.

#40 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 24 styczeń 2010 - 20:47

Po prostu go wyganialiśmy,straszyliśmy głośnym "psik",klaśnięciem. Jak ładował się na stół,bo np mama coś gotowała konsekwentnie go ściągaliśmy na podłogę i tam dopiero dostawał jakiś przysmak.
Jedzenie też miał nakładane na podłodze,bo gdy robiliśmy to na szafce sądził,że może tam wejść.
Tata zbudował mu duży drapak z 3 półkami o różnej wysokości i jak ma ochotę poleżeć wysoko to tam się ładuje.
Mam zdjęcie jak brykał na szafie gdy był mały,ale zrobiliśmy tak,żeby tam nie wskakiwał.

Po prostu cały czas pokazywaliśmy,że nie tolerujemy takiego zachowania i każdy z rodziny trzymał się tego.
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych