Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

festiwale muzyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#41 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 14 grudnia 2010 - 12:41

no to nawet nie tak drogo.

w porównaniu z wstępem na pojedynczy dzień, to prawie jak za darmo :lol:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#42 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 16:28

ktos oglada, lubi , jakies opinie.???
Wykonawcy, którzy zaprezentują się podczas Krajowych Eliminacji 2011 to:
- Magdalena Tul "Jestem"
- Anna Gogola "Ktoś taki jak Ty"
- Roan "Maybe"
- Shemoans "Supergirl"
- Ada Fijał "Hot Like Fire"
- The Trash "Things go Better with rock"
- IKA "Say"
- Alizma "Bow To The Bow"
- Formuła RC "Ja i Ty (gdy zgasną światła)"
- ZoSia "Scream Out Louder"
zrodło:eurowizja.info
slyszalam te piosenki i nie rzucaja na kolana <bezradny></span> tylko piosenka Hot like fire jest w miare spoko.
polskie preselekcje malo kiedy ogladam , ale glowny konkurs to lubie , w sumie najbardziej to glosowanie :lol:

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#43 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 16:33

Anna Gogola "Ktoś taki jak Ty"

Kojarzę ją z Mam talent :-) reszty wykonawców niestety nie <bezradny></span>

A eliminacje i samą Eurowizję może obejrzę przypadkiem. Raczej nie wzbudza już we mnie ten konkurs emocji ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#44 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 17:51

ktos oglada


Nie

jakies opinie



Chyba tylko Górniak odniosła tam sukces godny jakiejś uwagi.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#45 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 18:34

Shemoans "Supergirl"

to ich piosenkę dzięki "Top model" kojarzę :P

Anna Gogola "Ktoś taki jak Ty"

słyszałam. żenada. Dziewczyna ma taki genialny głos, a takie gówno wykonuje... <bezradny></span>
ja nawet nie wiem kiedy to będzie :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#46 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 18:36

Nie kojarzę nikogo poza Anią Gogolą i Shemoans. Dowiedziałam się niedawno, że to te laski, które śpiewają u Majewskiego i których piosenka leciała w czołówce Top Model. I zdaje się, że właśnie tę piosenkę mają zamiar śpiewać w tych eliminacjach.
Piosenkę Gogoli slyszałam jakiś czas temu i jestem w mega szoku. W "Mam talent" nie powalała, ale podobała mi się. Taka rockandrollowa babka z pazurem, a tutaj? Totalne zaprzeczenie i jedna wielka porażka.

Eurowizję oglądałam tylko w dzieciństwie, teraz naprawdę szkoda na to czasu. Muzyka jest tam tragiczna.

#47 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 20:07

ja nawet nie wiem kiedy to będzie

polskie preselekcje sa jutro czyli 14 luty.

Anna Gogola "Ktoś taki jak Ty"

słyszałam. żenada

no faktycznie , ja jej nie kojarze z talentu , ale faktycznie ma kawał glosu, ale piosenka to jak disco polo i to jeszcze slabych lotow. <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#48 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1 325 postów

Napisano 13 lutego 2011 - 20:17

Magdalena Tul

tylko ją kojarzę bo czasem "jaka to melodia" zdarza mi się obejrzeć. Reszty niestety nie znam
Dołączona grafika

#49 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 07 sierpnia 2012 - 23:48

Wydawało mi się,że w zeszłym roku wrzucałam filmiki z Woodstocku <hmm></span> ale nie wiem gdzie <bezradny></span>


Tegoroczny filmik,jeden z fajniejszych jakie widziałam :-D

"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#50 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 19:45

Szczerze mówiąc gdybym jeszcze nigdy nie była na Woodsotcku ten filmik skutecznie by mnie zniechęcił do wybrania się tam :-P

#51 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 20:57

Szczerze mówiąc gdybym jeszcze nigdy nie była na Woodsotcku ten filmik skutecznie by mnie zniechęcił do wybrania się tam :-P

coś w tym jest.. ja nigdy nie byłam, ale to po prostu nie moje klimaty.. no i Ci "palący" , leżący etc :lol: to nie dla mnie - chyba nie czułabym się tam bezpiecznie <bezradny></span>

#52 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 21:33

karatetyka napisał/a:
Szczerze mówiąc gdybym jeszcze nigdy nie była na Woodsotcku ten filmik skutecznie by mnie zniechęcił do wybrania się tam

coś w tym jest

eeeee, raz że filmik komiczny i radosny. Po drugie tak naprawdę tam jest, i jest fajnie :mrgreen: Po trzecie to mi się saudade włączyło, i żałuję że nie pojechałam :-/
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#53 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 21:49

chyba nie czułabym się tam bezpiecznie

Eee, jestem pewna, że jest tam o wiele bezpieczniej, niż wieczorem w centrum mojego miasta :-P

tak naprawdę tam jest, i jest fajnie

Niby tak, ale jednak dla mnie Woodstock to nie tylko nawaleni ludzie, gołe dupy, brud i błoto, a tutaj praktycznie tylko to pokazali.

Po trzecie to mi się saudade włączyło, i żałuję że nie pojechałam

I widzisz? :-P A trzeba było się pakować i przybywać :lol:

#54 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 22:00

ale jednak dla mnie Woodstock to nie tylko nawaleni ludzie, gołe dupy, brud i błoto, a tutaj praktycznie tylko to pokazali.

no tak, dla mnie to też kryszna, zaj*** imprezy w kranach w błocie z moimi znajomymi, po proastu szlajanie się tam, te krysznowe pochody jak śpiewają tańczą i rozdają banany. Ale.. gołe dupy też są.. i tak jak na filmiku.. one są ale czy komuś szkodzą ? :->

A trzeba było się pakować i przybywać

no mogłam mogłam, ech... <bezradny></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#55 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 09 sierpnia 2012 - 22:01

karatetyka, dlatego tytuł filmiku to właśnie "bez cenzury" ;-)

LadyNefretete, <klap1></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#56 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 29 sierpnia 2013 - 14:36

Eurowizję oglądałam tylko w dzieciństwie, teraz naprawdę szkoda na to czasu. Muzyka jest tam tragiczna.

Ja się nie zgadzam. Muzyka jest fajna. Naprawdę znam i szczerze kocham większość piosenek z Eurowizji ;)

Jedynie wkurzające są głosowania, że sąsiedzi na sąsiadów i tego typu układy.
No i piosenki, które Polska 'wypuszczała' na ESC... Dramat, nic dziwnego, że dla nas to nieopłacalne <bezradny></span>

#57 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 30 czerwca 2014 - 23:16

I jak? Któraś była  może na Orange Warsaw Festiwal? Ktoś się może na Openera wybiera? ;-)

Ja bardzo chętnie skoczyłabym na Openera ze względu na Bastille <serducho>  No ale, ... nie wyszło.

 

Za to w tym roku postanowiłam się wybrać na Woodstock. Niby zespołów wielu nie znam, ale kolega tak długo namawiał na Manu Chao, że się zdecydowaliśmy :P Mimo, że jakoś zawsze wolałam omijać tą impreze szerokim łukiem :lol: Ale, że mam godzinę drogi, więc obejdzie się bez noclegowania tam (bo to jakoś średnio mi się widzi).

 

Ktoś ma w planach? :D


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#58 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1 104 postów

Napisano 01 lipca 2014 - 13:29

My w tym roku chyba sobie odpuścimy :( niestety ... wydatki swoje robią...

Ale marzy mi się znów woodstock.. oj marzy..

i Jarocin



#59 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 02 lipca 2014 - 13:46


Ktoś ma w planach?

No pewnie! :mrgreen: Raczej też nie na całość, bo zwiększająca się z roku na rok liczba ludzi mnie przeraża :lol:, ale przynajmniej na jeden cały dzień muszę się wybrać :)



#60 bizuu4

bizuu4
  • Użytkownik
  • 216 postów

Napisano 23 lipca 2014 - 09:31

Ja wybieram się na Tauron i już nie mogę się doczekać! :)







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych