Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co studiujecie ??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
377 odpowiedzi w tym temacie

#41 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:33

pani sznajder na romanskiej nie ma! wejdz na stronke uniwerku i tam kliknij inne strony i w filologiach znajdz romanska- uwaga- stronka nieaktualizowana od miesiecy! z hallera to tylko rozycki i samirka, ale ona juz skonczyla prace! ja natomiast mam nie mile wspomnienia zwiazane ze slawna pania W. uczyla mnie w liceum.... na uniwerku oficjalnie jest 3 plus 2

[ Dodano: 2007-09-13, 14:34 ]
ja nie milam zajec z pania kalinowska- ona miala zajecia z rokiem nizej PNJF czytanie

[ Dodano: 2007-09-13, 14:35 ]
z panem tomkiem to ja mialam pisanie i bylo lightowo niechodzilam na zajecia i bylo i tak ok

#42 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:40

Tomek jest super, ja też u niego rzadko byłam ;-) Ja miałam z nim literaturę i pracę z tekstem. Dziękuj Bogu, że nie znasz Kalinowskiej!
A pani W. to Wąsowicz? Miałam z nią zajęcia w NKJO :evil:

#43 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:47

tak tak ! :evil: kobieta morderca inaczej okreslic jej nie mozna- szkoda, ze jest taka nieszczesliwa w zyciu, ze musi ludzi krzywdzic! chciala mnie skrzywdzic bardzo bardzo w liceum,ale na szczescie interwencja wychowawcy i dyrektora pomogla... :mrgreen:

#44 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:50

tak tak ! :evil: kobieta morderca inaczej okreslic jej nie mozna- szkoda, ze jest taka nieszczesliwa w zyciu, ze musi ludzi krzywdzic! chciala mnie skrzywdzic bardzo bardzo w liceum,ale na szczescie interwencja wychowawcy i dyrektora pomogla... :mrgreen:

U nas na roku wszyscy z nią mieli przeprawę. O mnie miała zdanie, ze ja nic nie robię :mrgreen: A koleżanka musiała do niej biegać extra do liceum chyba ze trzy razy, zeby zaliczyć rok. Okropna kobieta! :evil:

#45 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:50

nie znam pani kalinowskiej, ale znam jego doktorostwo G. Brault, ktory od 2 lat usiluje sie dowiedziec szczegolow z mojego zycia prywatengo przy wpisywaniu ocen do indeksow <bezradny></span>

#46 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:52

nie znam pani kalinowskiej, ale znam jego doktorostwo G. Brault, ktory od 2 lat usiluje sie dowiedziec szczegolow z mojego zycia prywatengo przy wpisywaniu ocen do indeksow <bezradny></span>

He he he! Nie znam. Właśnie weszłam na stronę NKJO i rzeczywiście nie ma francuskiego. Jestem w szoku :-( A wykłada może u Was Gakan?

#47 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:53

o mnie miala to samo zdanie! i go nie zmienila! kiedys na pewnej imprezie mialam okazje stac do niej plecami- ona nie wiedzila,ze to ja, bo od czsu liceum zmienilam fryz z blondu na ciemny braz i co nieco mi sie uslyszalo na moj temat

[ Dodano: 2007-09-13, 14:56 ]
Nie! kadra sie poszerza z roku na rok,ale nie o ludzi z hallera!

#48 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:57

o mnie miala to samo zdanie! i go nie zmienila! kiedys na pewnej imprezie mialam okazje stac do niej plecami- ona nie wiedzila,ze to ja, bo od czsu liceum zmienilam fryz z blondu na ciemny braz i co nieco mi sie uslyszalo na moj temat

No coś Ty! Ona jakaś taka zgorzkniała jest! A słyszałam (no, ale to było parę dobrych lat temu), ze ona mieszka z mamą! :shock: Nie trudno się więc dziwić, faceta nigdy nie miala, to się wyżywa :-/

#49 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 14:01

to prawda! jeszcze w liceum mialam okazje byc u niej w domu :-? w jaskini smoka ;) babka na starosc to powinna wyluzowac... jeszcze moze sobie kogos znajdzie :-P

#50 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 14:02

to prawda! jeszcze w liceum mialam okazje byc u niej w domu :-? w jaskini smoka ;) babka na starosc to powinna wyluzowac... jeszcze moze sobie kogos znajdzie :-P

Kto ją zechce?? :mrgreen:

#51 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 14:05

czesto bywa we francji... moze znajdzie kogos z Val de Loire ( slawne towarzystwo, ktore przyjezdza co roku do II LO na konkurs i funduje wakacje we francji )

#52 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 14:25

Kasiula, zabcia, mozecie na priv przejsc ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#53 zabcia

zabcia
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 14:30

Madzia, to juz koniec plotkowania na ten temat ;)

#54 Kasiula

Kasiula
  • Użytkownik
  • 538 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 14:34

Madzia, to juz koniec plotkowania na ten temat ;)

Ta, już obgadałyśmy wszystko ;-)

#55 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1551 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 23:22

A ja sobie studiuję administrację na UMCS w Lublinie, juz 3 roczek przede mną ehh boję sie prawa finansowego:-/
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#56 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 14 wrzesień 2007 - 18:34

Ja tez nie lubię finansów <bezradny></span>
Dobrze, że moja specjalizacja to ekonomika :-D ;)
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#57 malgonka

malgonka
  • Użytkownik
  • 1551 postów

Napisano 14 wrzesień 2007 - 20:26

U nas finanse to najgorszy przedmiot do zdania 1/4 osób jest z tego na awansie no masakra, ja się boje!!! :-(
"Dokąd brnie ten banał, ta proza życia? Po co to, czy tym właśnie chcesz oddychać? Zwolnij i przekonaj się o co tutaj chodzi. Może właśnie coś ucieka a życie za nos Cię wodzi?"

#58 Docia

Docia
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 14 wrzesień 2007 - 20:37

Turystyka i rekreacja na MWSE w Tarnowie :)

#59 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 15 wrzesień 2007 - 20:54

U nas finanse to najgorszy przedmiot do zdania 1/4 osób jest z tego na awansie no masakra, ja się boje!!!

Jak ja widziałam ile procent zdaje zawodowy, to tez nie wesoło :roll:
Przede wszystkim staraj się myślec pozytywnie :-D
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#60 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2534 postów

Napisano 16 wrzesień 2007 - 08:46

A ja zaczynam studiować gospodarkę przestrzenną....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych