Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co studiujecie ??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
378 odpowiedzi w tym temacie

#361 adonis

adonis
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 01 grudzień 2009 - 10:02

2 miesiące temu skończyłem marketing i zarządzenie, a obecnie praca ;-)

#362 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5819 postów

Napisano 01 grudzień 2009 - 10:10

A ja studiuje Turystyke i Rekracje. Jestem juz na drugim roku licencjatu ;-)
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#363 monia66

monia66

szczęśliwa mamusia

• Użytkownik
  • 3169 postów

Napisano 01 grudzień 2009 - 12:51

Ja studiuje Prawo. Obecnie jestem na 4 roku. Za rok obrona pracy magisterskiej

201407101662.png

#364 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 01 grudzień 2009 - 22:30

Ja studiuje Prawo. Obecnie jestem na 4 roku. Za rok obrona pracy magisterskiej

no to bardzo serdecznie witam moją koleżanke po fachu:) ja ju z skończyłam te studia, włąśnie wróciłam z rozdania dypomów :-P :lol:

#365 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 02 grudzień 2009 - 22:09

Ja studiuje Prawo

wiec tez moge przywitac

Obecnie jestem na 4 roku

ja akurat na 3
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#366 paola

paola
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 18:06

widze prawo króluje :) koleżanka z mieszkania też studiuje prawo :) natomiast ja fizjoterapie, pierwszy rok

#367 blackdiamond26

blackdiamond26
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 21:34

Ja studiuje fizjoterapie , jak na razie pierwszy rok, ale jest całkiem ciekawie.

#368 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 04 grudzień 2010 - 21:40

Roxi ja tez skończyłam w tym roku prawo,dyplom już odebrany, została mi jeszcze administracja, jestem obecnie na 5 roku. I jak próbowałas w tym roku na aplikację? Ja w przyszłym startuję na radcowską.
Dołączona grafika

#369 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 16:11

dajmira, Jedyną aplikację, którą biorę na powaznie to właśn ie aplikacja radcowska. Ale przyznam się szczerze nie mam kiedy się do tego uczyć, a jak pomyślę, ze trzeba całe pięć lat oblecieć (łącznie z KPA :-/ ) to głowa mnie boli. ;-) Bardziej przyziemna jest dla mnie podyplomówka zwiazana z prawem handlowym i myślę, że w październiku ją rozpocznę. :-)

#370 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 16:33

To prawda,trzeba dużo czasu i wysiłku włożyć na naukę do aplikacji.Ja rozpocznę jakoś powoli od nowego roku, żeby to jakoś ogarnąć, może jakaś praca się trafi w międzyczasie to będzie mniej czasu... Co do samych studiów, to trochę się zawiodłam, praca mało płatna w kancelariach, wyzysk totalny... Ja kpa miałam z "Krwawą Mery", znana prof z Uniwersytetu Wrocławskiego, tez mnie zimny dreszcz przelatuje na samą myśl o tym kodeksie. Eh 5 lat ciężkich studiów i jeszcze aplikacja, ciągle nauka, kiedy czas na życie prywatne, rodzinę... Podyplomówka fajna sprawa, bardzo dobrze wspominam handlówkę :-) A gdzie chciałabyś ją robić?
Dołączona grafika

#371 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 15 grudzień 2010 - 16:54

dajmira, haha ja też miałam z "krwawą baśką", też na UW studiowałam, przez KPA skończyłam rok później, później praca w Urzędzie Skarbowym, niskopłatna niestety i przekonałam się tam co to znaczy wykorzystywanie młodszego. Teraz jestem wolnym strzelcem, tzn. rozpoczęłam nową pracę, czas pokarze czy będzie mi jakoś szło, więc plany dotyczące aplikacji są dla mnie dosyć odległe.

Ale ten świat mały :-P Miałaś może konstytucyjne z Ławniczakiem? Ale dziwny (zakręcony) gościu :lol:

Co do podyplomówki, to też chciałabym na Uniwerku, nawet orientowałam się już co do cen, i przyznam szczerze iż się miło zaskoczyłam (tanie opłaty).

#372 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 01:00

Roxi no to teraz jesteś jeszcze bliższą duszą dla mnie tu na BS :-)
Rzeczywiście ten świat mały!
Oczywiście,że mialam z Panem dr zajęcia, do historii przeszedł jego sweterek z guzikami, każdy innego kalibru... Jakoś to tak na pierwszym roku miał z nami zajęcia, ja na początku byłam w szoku, że on taki sposób bycia ma, ogólnie pozytywnie zakręcony....

Źle za to wspominam pana prof M. z finansów, bardzo nieuprzejmy typ, brr...

A teraz po studiach pracy nie mogę znależć, w kancelariach masówka, sama wiesz... Jestem w dolku przez to, jakoś tak przestaje w siebie wierzyć... Jeszcze ciągnę tą administrację, eh ... Gdybyś potrzebowała jakichś materiałów do przygotowań na aplikację, służę pomocą ;-)

Ale super, że tak się zgadałyśmy, a wszystko dzięki BS !

Mam nadzieję, że Modki wybaczą nam takie rozszerzenie tematu studiowania :-)
Dołączona grafika

#373 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3496 postów

Napisano 16 grudzień 2010 - 13:30

dajmira, wysłałam Ci e-mail ;-)

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2010-12-16, 18:47 ]
Z kolejnymi dyskusjami jednak zapraszam do ogólnego tematu o studiach studia-vt3120,990.htm#468973

#374 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4657 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 18:59

Wszyscy już chyba wiedzą, ale napiszę tutaj dla przypomnienia :P
Mój kierunek to ochrona środowiska, idę na drugi rok licencjatu :P

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#375 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2319 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 09:46

Jak zaliczę jeden przedmiot we wrześniu to będę na drugim roku pedagogiki, specjalizacja: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#376 kajametrowska

kajametrowska
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 27 marzec 2014 - 17:00

Ja obecnie studiuję pedagogikę na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa i jestem bardzo zadowolona z wyboru kierunku a szczególnie z uczelni. Bardzo duży nacisk kładą tam na praktyczne umiejętności i minimum teorii tak więc o ile czasami jest ciężko to wiem, że przyda mi się to w przyszłości.

Chodzę na wiele praktyk , staram się angażować. Zdecydowałam się już na specjalizację, konkretnie poradnictwo społeczne. 

#377 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 21:27

Pedagogikę na specjalności: Terapia Pedagogiczna i Asystent Osoby Niepełnosprawnej. ;)

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#378 Tosia

Tosia
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:22

Ja zaczynam od października administracje na wsb w Gdańsku. Już nie mogę sie doczekać. 

#379 Martyna5

Martyna5
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 11:43

A pielęgniarstwo? Ale pielęgniarstwo jest tylko dla ludzi z pasją, lubiących pomagac, kreatywnych. Ja sama poszłam i nie żałuję teraz, mówię z perspektywy osoby kończącej ten kierunek i mającej już zdobyde praktyki. Z drugiej strony to ciężki kierunek, ja studiuję na Akademii Polonijnej w Częstochowie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych