Skocz do zawartości

Babskiswiat.net uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

WIADOMOŚCI


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
144 odpowiedzi w tym temacie

#21 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 21 May 2009 - 22:37

cerrata, miałam to samo wrzucać tylko nie tutaj ... z tym że co do tej dziewczynki czytałam gdzieś że to była prowokacja medialna i własciwie mniej niz połowa w tej informacji jest ściemą ... niemniej jednak coś na rzeczy musiało być skoro zaczeli o tym pisac ... fakt faktem film dzieki dzieciakom zarobił grube miliony, a one jak żyły w nędzy tak żyją ...

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#22 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 25 May 2009 - 07:48

Nie wiedzialam gdzie to zamiescic.
Dzis przeczytałam w gazecie.
9 letnia dziewczynka bawila sie ze swoja 5 letnia kolezanka.
9-latka chciala pokazac kolezance jak wyglada trup.
Powiesila sie na sznurze od hustawki.
(nie chciala sobie zrobic krzywdy chciala jej tylko pokazac jak wyglada trup)
Linka od hustawki sie tak zaplatala ze dziewczynka zmarla.
Mlodsza dziewczynka znudzona brakiem reakcji kolezanki (bo one sie tylko bawily) poszla do domu.
Wieczorem gdy dziewczynka nie wrocila na kolacje rodzice sie zaniepokoili.
5-latka opowiedziala wszystko rodzicom dziewczynki.
probowano ja reanimowac. Stwierdzono ze nie bylo w tym udzialu osob trzecich a zdarzenie to jest wypadkiem :!:
Zrodlo: Nowiny


Ja jestem w szoku <bezradny></span>

#23 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 25 May 2009 - 07:51

matko i jak tu puscic dziecko na plac zabaw ja bym sie bala
co to za pomysly i skad niby 9 letnia dziewczynka wie jak wyglada trup.... :shock: <bezradny></span>

#24 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 25 May 2009 - 07:52

ja tez slyszalam o tym :-/ to okropne... :cry:
Wydaje mi sie, ze duzy wpływ na dzieci mają media... gdzie ja w takim wieku myslalam jak wyglada trup... a teraz dzieci chłoną wszystko, co widzą w telewizji, a rodzice na to pozwalają... To ogromna tragedia...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#25 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 25 May 2009 - 07:54

przepraszam ze tak to opisalam swoimi slowami ale w necie nie moglam znalesc tego a chcialm to pokazac Wam.
Dla mnie tez to jest straszne!
i pewnie masz racje kashira, ze media wplywaja na dzieci bo gdzie indziej widzialyby trupa itd

#26 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5282 postów

Napisano 25 May 2009 - 07:58

Ostatnio moja 9-letnia siostra chwaliła sie mamie ze ogladala na youtubie urywki "Piły"... skąd jej sie to wzięło to nie wiem <bezradny></span> No ale dzieci naoglądają sie takich rzeczy a potem glupie pomysly im do glowy przychodzą <bezradny></span> To co dzieje sie na swiecie jest bardzo złe... dzieci powinny miec dzieciństwo, a teraz ludzie sie nastawiaja na to by dzieci od razu były alfą i omegą, by musiały wszystko wiedziec, a czasem dla dzieci jest to za ciężkie...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#27 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8332 postów

Napisano 25 May 2009 - 08:01

kashira, bo wlasnie dzieci maja od poczatku dostep do mediow do internetu itd <bezradny></span>

#28 Miss G

Miss G
  • Użytkownik
  • 485 postów

Napisano 25 May 2009 - 15:15

Kiedyś jak chodziłam do podstawówki dwóch chłopaków chciało powiesić na sznurze niby dla zabawy trzeciego, mniejszego od nich. przerzucili sznur pzrez barierkę na piętrze budynku i chcieli go przywiązać. Na szczęście jacyć dorośli zareagowali bo nie wiadomo jak by się to skończyło.
"Każdy plan można zmienić lecz wolę życie bez planu."

#29 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7854 postów

Napisano 25 May 2009 - 15:30

Ja jestem w szoku

ja również :roll:

niewinna zabawa a jak się skończyła, nieumyślnie spowodowaną śmiercią dziecka :roll:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#30 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 25 May 2009 - 16:00

matko i jak tu puscic dziecko na plac zabaw ja bym sie bala

to samo sobie pomyślałam .... :/ masakra... dzieci potrafią miec takie pomysły czasami :/

#31 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 25 May 2009 - 17:26

Mlodsza dziewczynka znudzona brakiem reakcji kolezanki (bo one sie tylko bawily) poszla do domu.
Wieczorem gdy dziewczynka nie wrocila na kolacje rodzice sie zaniepokoili.

to ona całe popołudnie wisiała na tym placu i nikt jej nie zobaczył? :shock: :shock:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#32 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 27 May 2009 - 09:44

no tak telewizja robi swoje i zostawianie dzieci bez opieki <bezradny></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#33 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 05 June 2009 - 20:08

Siedmioletnia Khyra Ishaq zmarła z głodu, bo za karę nie dostawała od rodziców jedzenia. Dziecko zostało uwięzione w domu i pozbawione wszelkiego kontaktu ze światem zewnętrznym. Tragedia wydarzyła się w Birmingham. Wyrodni rodzice za uśmiercenie córki odpowiedzą przed sądem - czytamy w brytyjskim dzienniku "The Daily Mail".

Rodzice uwięzili dziewczynkę w domu za złe zachowanie i zamknęli na klucz pełną jedzenia kuchnię. Od czasu do czasu dziecko dostało trochę suchego chleba i owsianki. Dziewczynka została znaleziona w stanie skrajnego wyczerpania, ważyła zaledwie kilkanaście kilogramów.

- Gdy dziewczynka została przyłapana na kradzieży jedzenia, była bita i wystawiana bez ubrania na dwór - powiedział rzecznik prokuratury w Birmingham.

Rodzice siedmiolatki: 30-letni Junaid Abuhamza i 34-letnia Angela Gordon usłyszeli również zarzuty związane ze znęcaniem się nad piątką innych dzieci.

żródło: wp.pl

nie wiem jak to skomentować ... chyba tylko tym że to jest "cywilizacja" w pełnym tego słowa znaczeniu... brak wyobraźnie u tych ludzi jest po prostu niesamowity :/ :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#34 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 05 June 2009 - 20:11

nie wiem jak to skomentować ...


Ja tez nie wiem.......... :-| Nie rodzice tylko jakies potwory

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#35 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 05 June 2009 - 20:21

Brak slow.. Ale w sumie..to przypomina te afery z wiezieniem corek jakie wyplynely nie tak dawno.. To sie wodac coraz czesciej zdarza. :roll:

#36 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 05 June 2009 - 20:36

maj ludzie dziwne metody wychowawcze powinni odpowiadac jak za ludobojstwo

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#37 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 05 June 2009 - 20:37

Po prostu psychiczni ludzie.

#38 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13064 postów

Napisano 05 June 2009 - 20:43

oo jacie... to też mieli pomysł na karę dla dziecka .... :/ brak słow po prostu ...

#39 karolina_1986

karolina_1986
  • Użytkownik
  • 1437 postów

Napisano 19 June 2009 - 20:01

Kosmiczna historia. Ta 18-letnia dziewczyna zażyczyła sobie zrobienia 3 gwiazdek na twarzy u pewnego belgijskiego tatuażysty. On ponoć słabo znał francuski i niemiecki, ona podobno zasnęła i obudziła się z tak pięknie ozdobioną twarzą.

źródło:joemonster.org

Załączone miniatury

  • gwiezdny1.jpg


#40 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 19 June 2009 - 20:04

karolina_1986, gdzieś już o tym czytałam...
bardziej mi to do plotek pasuje niz do wiadomości... jakoś nie chce mi sie wieżyc ze można zasnąć przy tatuowaniu twarzy... :roll:
a tak nawiasem to beznadziejne to wykonanie :-?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych