Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co OBECNIE czytam?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
811 odpowiedzi w tym temacie

#761 dalia112

dalia112
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 12:42

W planach mam najnowszą część "Millennium" - ma dość dobre opinie. Jeśli czytacie poradniki, to zachęcam też do "Lifting bez skalpela - trening mięśni twarzy" o tym jak za pomocą prostych ćwiczeń mięśni twarzy można poprawić stan skóry - podobno jest dość skuteczny.



#762 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 16:56

Kryminał  "Annabelle" Lina Bengtsdotter



#763 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 19:56

Właśnie się zastanawiam za co się zabrać...

Poleci mi ktoś coś w klimacie Bondy ?



#764 odes

odes
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 06:56

Sama aktualnie czytam dwie ksiązki

historia bez cenzury

polskie koksy


Romantycznie


#765 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 09 luty 2018 - 12:17

Dla mnie książka musi relaksować :) Jak serial po ciężkim dniu. Jestem w trakcie "Przeznaczeni" Katarzyna Grochola, polecajcie lekkie babski książki, chętnie otwieram się tez na dramaty i wyciskacze łez :)



#766 wikizabka

wikizabka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 20 luty 2018 - 14:21

Ja się rozdwoiłam, czytam dwie książki jednocześnie :D Niedawno zaczęłam "Lektora" Schlinka (nie widziałam jeszcze filmu!), ale na Walentynki dostałam jeszcze "Idealną dziewczynę" C. Blake i miałam tylko przeczytać parę stron, żeby zorientować się w temacie, ale poleciałam dalej, bo wciągnęło :P Jak Grey mi się nie podobał, tak tutaj jest ciekawsza fabuła i nie opiera się tylko na seksie. 



#767 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 21 luty 2018 - 14:42

Ja się rozdwoiłam, czytam dwie książki jednocześnie :-D Niedawno zaczęłam "Lektora" Schlinka (nie widziałam jeszcze filmu!), ale na Walentynki dostałam jeszcze "Idealną dziewczynę" C. Blake i miałam tylko przeczytać parę stron, żeby zorientować się w temacie, ale poleciałam dalej, bo wciągnęło :-P Jak Grey mi się nie podobał, tak tutaj jest ciekawsza fabuła i nie opiera się tylko na seksie. 

"Idealna Dziewczyna" przeczytana,  polecam i mam podobne zdanie :) ciekawsza fabuła niż w serii o 50 twarzach :D 



#768 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 09:49

Kryminał  "Annabelle" Lina Bengtsdotter

Jak wrażneie??? Mnie pochłonał totlanie i czekam na kontynuację :D


"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#769 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 10:17


Jak wrażneie??? Mnie pochłonał totlanie i czekam na kontynuację
Również liczę na kontynuację, świetny klimat książki i bardzo polubiłam główną bohaterkę.

#770 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 14:30

ja ostatnio namiętnie czytam . wieza z kamienia Jagielskiego < o Czeczeni >

ksiazka o Arkadiuszu Golasiu  - fani siatki wiedza o kim mowa. 

kolejna z części arabskiej sagi Tani Valko

oraz jakąś powieść karpinskiej , tytuł mi umknął. 


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#771 MarchewkowePole

MarchewkowePole
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 15:07

Ostatnio "do pociągu" kupiłam książkę Bezdech Grzegorza Kapli. Idealna na dłuższą podróż, bo nie wiem kiedy minęło 4 godziny :) Fabuła wciągająca i niespodziewany koniec, czyli to co lubię w książkach  :lol: .



#772 wikizabka

wikizabka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 11:57

Ostatnio "do pociągu" kupiłam książkę Bezdech Grzegorza Kapli. Idealna na dłuższą podróż, bo nie wiem kiedy minęło 4 godziny :-) Fabuła wciągająca i niespodziewany koniec, czyli to co lubię w książkach  :lol: .

No i wróciłam tu, bo dawno nie miałam co czytać i proszę. Polecenia jak na tacy ;)  Poluję na "Annabelle" z tego wątku i "Bezdech" :) Dzięki!



#773 Jowita09

Jowita09
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 12:07

 MASA _"O porachunkach Polskiej Mafii"  - wracając jakiś czas temu od znajomego pociągiem do domu, podarwał mi te ksiązke by nie nudziło mi sie w podrozy :D zaczęłam czytać, kompletne g!@#no  :P nie polecam



#774 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 11:36

Czytam  "Rwący nurt historii" Ryszarda Kapuścińskiego. Coś innego niż zazwyczaj. Postanowiłam przeczytać, bo dostałam dawno temu jako nagrodę. 

 

Skłania do przemyśleń i ktoś kto się nie zna na polityce i nie wie co się dzieje na świecie trochę po tej książce jest lepiej poinformowany. ;)

To jest zbiór wypowiedzi tego dziennikarza, który na własne oczy obserwował różne przemiany na świecie. 



#775 pola06

pola06
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 15:01

Zazwyczaj czytam kryminały, pozwalają przyjemnie uciec od rzeczywistości. Jako, że chłop lubi wątki postapokaliptyczne i czasami coś opowiada, to i sama postanowiłam spróbować coś z fantastyki. Na razie wzięłam się za "Europa jesienią" Dave'a Hutchinsona. Bardzo ciekawie się zaczyna, podoba mi się to, że główny bohater mieszka i pracuje w Polsce. Zobaczymy jak się rozwinie, ale już czuję, że warto było odejść od swoich przyzwyczajeń i sięgnąć po coś innego. 



#776 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 15:12

Obecnie kończę czytać "Człowiek, który wspina się na drzewa" ii jestem zachwycona, polecam gorąco, inspirująca pozycja! :) James Aldred jest reportażystą i dokumentalistą BBC, opowiada o swoim życiu, pracy, pasji, przygodach, podróżach- coś niesamowitego :)



#777 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 14:04

Słucham "wybawiciela " Jo Nesbo



#778 MarchewkowePole

MarchewkowePole
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 02 maj 2018 - 14:42

Obecnie kończę czytać "Człowiek, który wspina się na drzewa" ii jestem zachwycona, polecam gorąco, inspirująca pozycja! :-) James Aldred jest reportażystą i dokumentalistą BBC, opowiada o swoim życiu, pracy, pasji, przygodach, podróżach- coś niesamowitego :-)

Na majówkę też zaopatrzyłam w "Człowieka, który wspina się na drzewa". Też jestem zachwycona  <ookk> Nie sądziłam, że wspinanie się na drzewa, może być takie trudne i zostać pomysłem na życie. 



#779 wikizabka

wikizabka
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 24 maj 2018 - 12:40

"Ostatni portret Melanii" Ewy Madeyskiej. Spojrzałam na nazwisko i coś mi świtało, że już je znam... Okazało się, że to autorka "Katonieli". Miała chyba przerwę a teraz wraca z literaturą kobiecą z wyższej półki. Nie ma tu banałów, jest dużo humoru i fantastyczny język. Naprawdę solidna.



#780 KingaRoksana65

KingaRoksana65
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 25 maj 2018 - 13:30

Hej wszystkim :) :) Wracam z obecnie czytaną przeze mnie książką- "Ostatni portret Melanii" - widzę, że już @wikizabka o niej wspomniała- ja potwierdzę, że warto sięgnąć, co prawda jestem w połowie (bardzo wciągająca) ale już mogę stwierdzić, że wyróżnia się niebanalnymi bohaterami, świetnym, inteligentnym poczuciem humoru :) Czuć doświadczoną rękę Ewy Madeyskiej :) Ogromnie się ciesze, ze już są zapowiedziane kolejne dwie części. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych