Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

cienie do powiek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#21 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 kwietnia 2009 - 16:56

Marzy mi sie fioletowy i zolty..ale taki bardzo wyrazisty:)

Mirabelka__22 a próbowałaś nakładać cienie na wilgotno? wtedy są bardziej wyraziste
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#22 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 kwietnia 2009 - 17:36

cienie na wilgotno? wtedy są bardziej wyraziste


I dluzej sie trzymaja ;-)

[ Dodano: 2009-04-28, 18:37 ]

Ja uwielbiam te z Inglota


Ja tez :-P mam juz chyba wszystkie mozliwe kolory od nich :-P

Długo sie trzymaja i są dobre wg mnie.


Bardzo dlugo sie trzymaja, i sa rewelacyjne wg mnie :-P ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#23 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 28 kwietnia 2009 - 18:10

nakładać cienie na wilgotno?

w sensie ze na mokrą powieke? czy na jakis krem ? :oops:
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#24 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 kwietnia 2009 - 18:20

w sensie ze na mokrą powieke? czy na jakis krem ?


Ja lekko mocze patyczek w wodzie , bebram w cieniach i nakladam na powieke ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#25 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 kwietnia 2009 - 18:40

Ja lekko mocze patyczek w wodzie

albo pędzelek, zależy co używasz a potem

bebram w cieniach i nakladam na powieke


słyszałam też, żenajpierw na powieke nałożyć większą ilość korektora a potem dopiero cienie, ale tego jeszcze nie próbowałam
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#26 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 29 kwietnia 2009 - 12:46

mocze patyczek w wodzie , bebram w cieniach i nakladam na powieke


o tym nie slyszalam <co></span> <hmm></span> <hmm></span>

jesli dzieki temu dluzej sie trzymaja, to wyprobuje ;-)
u mnie szybko sie "waza" :-/

#27 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 18:15

Noszę się z zakupem jakiejś paletki.
Zwykle używam brązów ale chciałabym jakiejś odmiany.
Widzę że jednak chyba ten Inglot króluje?
A mogłybyście wrzucić obrazki cieni które macie? Czy to paleta, czy pojedyncze itp?
I co o nich sądzicie.

Cała paleta Inglota jednak trochę kosztuje więc się waham...Choć muszę przejrzeć bo są też po 5 odcieni. Ale nie wiem jak to cenowo stoi, bo pierwotnie myślałam o większej :lol: żeby sobie poeksperymentować. Chociaż chyba zdecyduje się na małą lub nawet ten zestaw z 3ma i zobaczę jak one są jakościowo. Kiedyś mamie kupiłam i z tego co pamiętam to jakieś bardzo jasne mi się wydały...

Niestety nie mają swojej strony żeby sobie pooglądać :-/

#28 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 18:47

Kiedys uzywalam cieni do powiek Revlon.Jednak od pewnego czasu przerzucilam sie na cienie INGLOT potrojne.Jestem z nich zadowolona,gdyz nie obsypuja sie ,swietnie sie je aplikuje i maja bardzo ladne kolory.Polecam.Oprocz tej gamy kolorystycznej co pokazalam ,mam i odcienie szarosci,takze potrojne.

#29 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 18:51

A nie wydaje Ci się że są jakieś jasne? Tzn mają mało intensywny odcień?

#30 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 18:53

A nie wydaje Ci się że są jakieś jasne? Tzn mają mało intensywny odcień?

Jest teraz tak duzo odcieni tej firmy,ze jest z czego wybierac,naprawde od jasnych po ciemne i intensywne. ;-)

#31 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 18:53

Ja z Inglota lubie te pojedyncze :-P zreszta mam rozne z tej firmy i bardzo sobie wszystkie chwale. Trzymaja sie dlugo i nie "waza" sie.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#32 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 18:56

Ja z Inglota lubie te pojedyncze :-P zreszta mam rozne z tej firmy i bardzo sobie wszystkie chwale. Trzymaja sie dlugo i nie "waza" sie.

Pojedyncze tez sa fajne,poczawszy od matowych po te z polyskiem. :-)

#33 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 19:01

A nie wydaje Ci się że są jakieś jasne? Tzn mają mało intensywny odcień?


Slonce Oni maja bardzo duzy wybor kolorow.Sa bardzo intensywne, ale maja tez delikatne. Do wyboru do koloru :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#34 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 27 grudnia 2009 - 19:28

viola a ile takie potrójne kosztują ??? ja lubie potrójne, nie przpadam za pojedyńczymi bo wole sobie pomieszac kolorki , a raczej odcienie kolorku ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#35 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 28 grudnia 2009 - 12:05

viola a ile takie potrójne kosztują ??? ja lubie potrójne, nie przpadam za pojedyńczymi bo wole sobie pomieszac kolorki , a raczej odcienie kolorku ;-)

Ojej ,dokladnie nie pamietam,ale gdzies okolo 20 zl.Juz dosc dawno kupowalam. ;-)

#36 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 14:02

Zdecyduję się na tego Inglota. :-) Ale kupię narazie jakieś 3 kolorki żeby wypróbować. :-D
I właśnie wolę matowe odcienie. Dzięki babeczki.

PS.Szkoda że nie zdążę już na Sylwka, ale co tam.

#37 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 30 grudnia 2009 - 16:12

matowe odcienie.

matowe cienie właśnie dają ciekawy efekt, bo perłowe uwidaczniają zmarszczki i niedoskonałości ;-)
ale cięzko spotkać matowe- przynajmniej te tańsze, zawsze pełno jest brokatowych :-|

#38 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 01 stycznia 2010 - 14:00

Czytałam co nieco o cieniach Inglota i wszyscy sobie chwala :)
Tylko nigdy nie zwrocilam na to uwagi...czy dobrze zrozumialam ze tam moge sobie wybrac np 5 cieni i oni mi z tego robia palete? Ze mozna je tak dobrac pojedynczo a nie sa gotowe zestawy?

[ Dodano: 2010-01-03, 13:13 ]
Kupiłam sobie swoją pierwszą platkę z Inglota z tych składanych cieni właśnie :D
45 zł, ale cudnie że można sobie samemu wybrać kolory.

#39 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 08 stycznia 2010 - 07:43

ja wczoraj trafiłam na likwidację drogerii, i za grosze można było kupić niezłe kosmetyki :mrgreen: zaopatrzyłam się całkiem przez przypadek w cień do kresek Loreala

Dołączona grafika

słuchajcie, naprawdę rewelacja :mrgreen: nigdy takiej ładnej kreski nie namalowałam ani eyelinerem, ani zwykłą kredką :mrgreen: i trzyma się bardzo długo, naprawdę wspaniałe mazidło :-D i operowanie pędzelkiem jest dosyć łatwe, bo jest ładnie wyprofilowany ;-)
zakochałam sie w tym kosmetyku :-P
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#40 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 08 stycznia 2010 - 09:43

LadyNefretete,mam pytanko,ten cien jest taki sypki?Sadzac po opakowaniu to wydaje mi sie ,ze tak,myle sie?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych