Mirabelka__22 a próbowałaś nakładać cienie na wilgotno? wtedy są bardziej wyrazisteMarzy mi sie fioletowy i zolty..ale taki bardzo wyrazisty:)
cienie do powiek
#22
Napisano 28 kwietnia 2009 - 17:36
cienie na wilgotno? wtedy są bardziej wyraziste
I dluzej sie trzymaja
[ Dodano: 2009-04-28, 18:37 ]
Ja uwielbiam te z Inglota
Ja tez
Długo sie trzymaja i są dobre wg mnie.
Bardzo dlugo sie trzymaja, i sa rewelacyjne wg mnie
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#23
Napisano 28 kwietnia 2009 - 18:10
w sensie ze na mokrą powieke? czy na jakis krem ?nakładać cienie na wilgotno?
#24
Napisano 28 kwietnia 2009 - 18:20
w sensie ze na mokrą powieke? czy na jakis krem ?
Ja lekko mocze patyczek w wodzie , bebram w cieniach i nakladam na powieke
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#25
Napisano 28 kwietnia 2009 - 18:40
albo pędzelek, zależy co używasz a potemJa lekko mocze patyczek w wodzie
bebram w cieniach i nakladam na powieke
słyszałam też, żenajpierw na powieke nałożyć większą ilość korektora a potem dopiero cienie, ale tego jeszcze nie próbowałam
#26
Napisano 29 kwietnia 2009 - 12:46
mocze patyczek w wodzie , bebram w cieniach i nakladam na powieke
o tym nie slyszalam
jesli dzieki temu dluzej sie trzymaja, to wyprobuje
u mnie szybko sie "waza"
#27
Napisano 27 grudnia 2009 - 18:15
Zwykle używam brązów ale chciałabym jakiejś odmiany.
Widzę że jednak chyba ten Inglot króluje?
A mogłybyście wrzucić obrazki cieni które macie? Czy to paleta, czy pojedyncze itp?
I co o nich sądzicie.
Cała paleta Inglota jednak trochę kosztuje więc się waham...Choć muszę przejrzeć bo są też po 5 odcieni. Ale nie wiem jak to cenowo stoi, bo pierwotnie myślałam o większej
Niestety nie mają swojej strony żeby sobie pooglądać
#28
Napisano 27 grudnia 2009 - 18:47
#29
Napisano 27 grudnia 2009 - 18:51
#30
Napisano 27 grudnia 2009 - 18:53
Jest teraz tak duzo odcieni tej firmy,ze jest z czego wybierac,naprawde od jasnych po ciemne i intensywne.A nie wydaje Ci się że są jakieś jasne? Tzn mają mało intensywny odcień?
#31
Napisano 27 grudnia 2009 - 18:53
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#32
Napisano 27 grudnia 2009 - 18:56
Pojedyncze tez sa fajne,poczawszy od matowych po te z polyskiem.Ja z Inglota lubie te pojedyncze
zreszta mam rozne z tej firmy i bardzo sobie wszystkie chwale. Trzymaja sie dlugo i nie "waza" sie.
#33
Napisano 27 grudnia 2009 - 19:01
A nie wydaje Ci się że są jakieś jasne? Tzn mają mało intensywny odcień?
Slonce Oni maja bardzo duzy wybor kolorow.Sa bardzo intensywne, ale maja tez delikatne. Do wyboru do koloru
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#34
Napisano 27 grudnia 2009 - 19:28
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#35
Napisano 28 grudnia 2009 - 12:05
Ojej ,dokladnie nie pamietam,ale gdzies okolo 20 zl.Juz dosc dawno kupowalam.viola a ile takie potrójne kosztują
ja lubie potrójne, nie przpadam za pojedyńczymi bo wole sobie pomieszac kolorki , a raczej odcienie kolorku
#36
Napisano 30 grudnia 2009 - 14:02
I właśnie wolę matowe odcienie. Dzięki babeczki.
PS.Szkoda że nie zdążę już na Sylwka, ale co tam.
#37
Napisano 30 grudnia 2009 - 16:12
matowe cienie właśnie dają ciekawy efekt, bo perłowe uwidaczniają zmarszczki i niedoskonałościmatowe odcienie.
ale cięzko spotkać matowe- przynajmniej te tańsze, zawsze pełno jest brokatowych
#38
Napisano 01 stycznia 2010 - 14:00
Tylko nigdy nie zwrocilam na to uwagi...czy dobrze zrozumialam ze tam moge sobie wybrac np 5 cieni i oni mi z tego robia palete? Ze mozna je tak dobrac pojedynczo a nie sa gotowe zestawy?
[ Dodano: 2010-01-03, 13:13 ]
Kupiłam sobie swoją pierwszą platkę z Inglota z tych składanych cieni właśnie
45 zł, ale cudnie że można sobie samemu wybrać kolory.
#39
Napisano 08 stycznia 2010 - 07:43
słuchajcie, naprawdę rewelacja
zakochałam sie w tym kosmetyku
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#40
Napisano 08 stycznia 2010 - 09:43
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Wesele - jego cienie, blaski i organizacja |
|
|
|
Plasma iq na opadające powieki Rzeszów |
|
|
|
Jak nieinwazyjnie powiekszyć biust |
|
|
|
cienie pod oczami |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
















