Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[28.12.2008] niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
139 odpowiedzi w tym temacie

#101 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 20:19

Tilia, Elfikiem numer 1 jest zaniepokojona... :-P

Część Babki, ja dziś się znowu alkoholizuję... :oops:
Ze szwagrem i synem kuzyna...mąż nam polewa... 8-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#102 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 20:24

ja dziś się znowu alkoholizuję...


Ja od 4 dni :mrgreen: 8-) tyle roznosci, kolorow, smakow hehe 8-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#103 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 20:44

Witam się. A ja sie dzis ucze, a raczej pisze prace. Mis wlasnie pojechal. Ja za to w swieta jeden kieliszek wypilam.. Nie lubie wodki <bezradny></span>
A poza tym @ mam a wtedy ponoc trzeba ostroznie. Moze w Sylwka odbije, ale czym, szampanem? :-D

Jakies dziwne te dni ostatnio.

#104 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 20:55

mąż nam polewa...

mi też polewają ale...........herbatke z cytrynką :lol:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#105 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 20:55

wróciłam :)

piwa dzisiaj jednak nie będzie... nie szkodzi, czas mi i tak bardzo miło upłynął <zawstydzony></span>

jeszcz 4 dni i znowu wybywam <huraaaaa></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#106 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 20:56

Witam wieczorowo!

U mnie dzisiaj lipny dzień, ale nie chce mi się o tym gadać.
Poszłam sobie na spacer-oczywiście sama, bo D. nie dał się wyciągnąć a Karo u taty.

ja dziś się znowu alkoholizuję... :oops:

Ja też, właśnie otworzyłam piwo.
Jestem w Peru...

#107 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 20:57

czas mi i tak bardzo miło upłynął

to znaczy? :-P

więcej szczegołów prosimy :lol:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#108 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 20:59

Donn, nie ma szczegółów żadnych :) po prostu miłe towarzystwo i nawet nie wiem kiedy czas zleciał ... jak to wśród przyjaciół <jezorek11></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#109 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 21:00

Eh.. a u mnie filozoficznie. Kurcze, lece bo znow na BS przesiedze zamiast cos robic.

#110 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 21:25

Ja lecę się myć :D Jutro jadę do swojego Misia, więc mnie nie będzie do piątku ;)

#111 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 21:47

Kahela dobrze wiedziec :)
a ja wlasnie odwiedzam BS na komorce,bo nie moge kabla usb znalezc :P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#112 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 21:51

Tilia, ooo ... oo ... a ja nie umiem sie na komórce porusdzać po bs :roll: :evil: jakoś za dużo mam obrazków, za dużo trzeba jeździćna dół i na góre coby coś znaleźć :roll:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#113 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 21:55

nie(d)oceniona, ja ma podobnie, choć w nowym telefonie nie sprawdzałam jak działa
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#114 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 21:56

Ja nie narzekam ;) chociaz wiadomo,że na kompie wygodniej. Jako przeglądarki używam Opery Mini. A obrazki wyłączam,zeby nie tracić za dużo pakietu :)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#115 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 21:58

niedziela, swięta minęły, jutro szara rzeczywistość a dziś.... nieoficjalnie mój chłopak zaproponował zebysmy w swieta sie zareczyli!!!! :shock: cała oprawa poproszenia mnie o reke, ma nastapic.... :-D

#116 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:03

Mloda ale w które święta?na wielkanoc?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#117 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:08

tak, tak wlasnie w wielkanoc :-)

#118 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:12

Ale ja chyba wolałabym być zaskoczona :) i najlepiej abyśmy sami byli w tym momencie,a dopiero potem poinformowali rodziców ;) a pierścionek razem kupicie?
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#119 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:16

absolutnie! powiedzial ze nie ma mowy o tym zebysmy razem go kupowali... :roll: w swieta z cala rodzina takie oficjalne a teraz jak juz ustalilismy ze jednak tak, to mysle ze niedlugo wyskoczy z jakas niespodzianka i porosi mnie o reke tak sam na sam.... no ale nie robmy zamieszania to temacik o niedzieli nie o zareczynach :-P

#120 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:16

ja też bym wolała być zaskoczona ;-)
Jakoś tak. "kochanie, a teraz ci się oświadczę, niespodziewaj się tego" nie przemawia do mnie... ;-)



A ja dzisiaj odsypiam wczorajsze picie.. ( :oops: masakra się działa :P ) dzwoni do mnie Ania:
- będziesz na chrzcinach Amelki?
- no pewnie -odpowiadam przekonana, że są w styczniu.... :P
- no to się ruszaj bo masz godzinę :P
- ... ... ...
- no co?
- Anno ale ja jestem nietrzeźwa <umieraam></span>

Ruszyłam się, przybylam jakoś, spóźniona ale tylko na mszę, na chrzciny zdążyłam :P
Foty porobione, rodzice Ani odwieźli mnie w okolice lodowiska, gdzie Radek już na mnie czekał z bratem i jego dziewczyną ( buahaha) . Na lodowisku było 200 osób, połowa tego jeszcze czekała na wejście, czyli > nie mogła nas już baba wpuścić ;-)
Więc pojechaliśmy do Arkad do kina :P SUPER FILM :!: :!: :!: :) "Ile waży koń trojański" polecam :)

Potem mnie Radziuś odwiózł do domu i się zrobiło późno ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych