[28.12.2008] niedziela
#83
Napisano 28 grudnia 2008 - 14:13
teraz to bym nawet nie miała kiedy jechac
#84
Napisano 28 grudnia 2008 - 14:13
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#85
Napisano 28 grudnia 2008 - 14:15
cośmi sie wydaje że to będzie dla twojej głowy ciężka próba
Jeszcze zapomnialam o rocznej niuńce
Ja najchętniej położyłabym się, ale obiecałam że przyjade.
[ Dodano: 2008-12-28, 14:16 ]
kac robi swoje ?
Oj robi
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#86
Napisano 28 grudnia 2008 - 14:18
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#87
Napisano 28 grudnia 2008 - 14:42
ja zabieram sie za upychanie domu... zaraz moj Kitek przyjedzie... ucieka z domu przed znajomymi, ktorzy chca go poprosic zeby byl chcrzestnym... a temu GLABIU nie chce sie isc do spowiedzi;/
#88
Napisano 28 grudnia 2008 - 14:45
ucieka z domu przed znajomymi, ktorzy chca go poprosic zeby byl chcrzestnym... a temu GLABIU nie chce sie isc do spowiedzi;/
Mykam dziewczęta
Udanego popołudnia
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#89
Napisano 28 grudnia 2008 - 14:50
póki co jestem odstawiona ... lezem na ploty na proboszczówkę (cokolwiek to jest) a potem na piwko
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#90
Napisano 28 grudnia 2008 - 15:28
BO PIWKO W KUFELKU NIE MOZE DLUGO STAC, PIERSZE, DRUGIE A POZNIEJ JESZCZE DWA...
#91
Napisano 28 grudnia 2008 - 16:27
#92
Napisano 28 grudnia 2008 - 16:59
wróciłam mama tipsy ...... średnie ..... pokażę wam jak sobie aparat przywiozę ale wzorek podobny do tych tipsy-wzorki-vt17,1260.htm jak tu są czwarte wklejonych przeze mnie ... te z czarnymi paskami
zaraz wracam idę po ciacho albo chipsy
#93
Napisano 28 grudnia 2008 - 17:43
dzis dopero teraz udalo mi sie do was zajrzec.. wstalismy okolo 10 potem od kosiola obiad .. potem spacerek.. ciacho i kawa.. i tak zlecialo...
widze ze wczoraj wieczorem troche mnie ominelo .. skzoda...
apropo tipsow to jutro siostra mi zrobi.. i juz sie ciesze
#94
Napisano 28 grudnia 2008 - 17:51
ja zawsze zez jak głupia sie ciesze z tipsów niby nic a jak umi humor poprawićapropo tipsow to jutro siostra mi zrobi.. i juz sie ciesze
szkoda ze nie dało ie zrobić tego fajnego wzorka mam za szerokie palce i wyglądało jakbym miał takie wielgachne by ladnie wyglądał trzeba bylo go zrobić duzy
#95
Napisano 28 grudnia 2008 - 18:05
teraz dopiero doczytałam, że sie pokazałaś forumką
ja też.... ja też chce
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#98
Napisano 28 grudnia 2008 - 18:19
jak poszłam robić fote do dyplomu magisterskiego to mi Pani fotograf sie pyta czy to zdjęcie ma być do legitymacji szkolnej?
Tilia zrób wyjątek i pokaż sie jeszcze raz mało osób jest teraz
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#100
Napisano 28 grudnia 2008 - 20:14
Ide sie umyje i klade spac heh
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty











