Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[28.12.2008] niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
139 odpowiedzi w tym temacie

#81 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 14:11

Muszę Kaheli spytać :-P ona wyszukuje Elfiki na forum :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#82 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 14:13

Tilia, aha to ja nie wiedziałam :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#83 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 14:13

ja już na szczęścia na sylwestrowych zakupach byłam :)
teraz to bym nawet nie miała kiedy jechac :/ ciągle praktyki i praktyki :/

#84 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 14:13

pazurzyska pomalowane wreszcie <hot2></span> teraz pora na make-upa .... dawno sie tak długo nie szykowałam ... kac robi swoje ? <hmmm1></span> pewnie też <haha22></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#85 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 14:15

cośmi sie wydaje że to będzie dla twojej głowy ciężka próba <haha22></span>


Jeszcze zapomnialam o rocznej niuńce :roll: hehehe

Ja najchętniej położyłabym się, ale obiecałam że przyjade.

[ Dodano: 2008-12-28, 14:16 ]

kac robi swoje ?


Oj robi :roll: hehheh dziś też to wiem ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#86 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 14:18

katti, eee tam złudzenie optyczne <niemoge1></span> tylko nie wiem czemu ręce mi sie tak telepią

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#87 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 14:42

nie(d)oceniona, z braku alkoholu:))) walnniesz setke i wszystko minie;D

ja zabieram sie za upychanie domu... zaraz moj Kitek przyjedzie... ucieka z domu przed znajomymi, ktorzy chca go poprosic zeby byl chcrzestnym... a temu GLABIU nie chce sie isc do spowiedzi;/
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#88 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 14:45

ucieka z domu przed znajomymi, ktorzy chca go poprosic zeby byl chcrzestnym... a temu GLABIU nie chce sie isc do spowiedzi;/


:roll: :roll: :roll: nieźle

Mykam dziewczęta ;-) położe się jeszcze na troche i później pojade 8-)

Udanego popołudnia <byebye></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#89 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 14:50

MerenRe, może masz i rację :mrgreen:

póki co jestem odstawiona ... lezem na ploty na proboszczówkę (cokolwiek to jest) a potem na piwko <dens1></span> <byebye></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#90 MerenRe

MerenRe
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 15:28

nie(d)oceniona, to piwko dzis razem wypijemy:)))

BO PIWKO W KUFELKU NIE MOZE DLUGO STAC, PIERSZE, DRUGIE A POZNIEJ JESZCZE DWA...
Oh...I’ve had it up to here! The moment that I step outside So many reasons For me to run and hide I can’t do the little things I hold so dear ’Cause it’s all those little things That I fear FUCK

#91 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 16:27

Ja właśnie maluje sobie paznokietki i sprawdzam o której mam autobus powrotny do domu. Więc przez kilka dni się pewnie nie spotkamy,bo stały dostęp do neta będę miała dopiero po świętach :-(
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#92 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 16:59

witam wszystkich :)

wróciłam mama tipsy ...... średnie ..... pokażę wam jak sobie aparat przywiozę ale wzorek podobny do tych tipsy-wzorki-vt17,1260.htm jak tu są czwarte wklejonych przeze mnie ... te z czarnymi paskami :-)

zaraz wracam idę po ciacho albo chipsy :-)

#93 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 17:43

witam kochane :)

dzis dopero teraz udalo mi sie do was zajrzec.. wstalismy okolo 10 potem od kosiola obiad .. potem spacerek.. ciacho i kawa.. i tak zlecialo...

widze ze wczoraj wieczorem troche mnie ominelo .. skzoda... :(

apropo tipsow to jutro siostra mi zrobi.. i juz sie ciesze :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#94 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 17:51

apropo tipsow to jutro siostra mi zrobi.. i juz sie ciesze :)

ja zawsze zez jak głupia sie ciesze z tipsów niby nic a jak umi humor poprawić :-)

szkoda ze nie dało ie zrobić tego fajnego wzorka mam za szerokie palce i wyglądało jakbym miał takie wielgachne by ladnie wyglądał trzeba bylo go zrobić duzy :-/ no ale ten tez jest niezły ;-)

#95 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 18:05

Tilia a czemu ja Cie nie widziałam? :-P

teraz dopiero doczytałam, że sie pokazałaś forumką ;-)

ja też.... ja też chce :!: :!: :!:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#96 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 18:10

Donn, Ty jakbyś mnie zobaczyła to już kompletnie przestałabyś wierzyć w mój wiek ;-)
Może kiedyś,jak będę starzej wyglądać :mrgreen:
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#97 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 18:12

ja na szczęście miałam tą możliwość he he :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#98 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 18:19

Tilia nie przejmuj sie ja też nie wyglądam na tyle ile mam ;-)
jak poszłam robić fote do dyplomu magisterskiego to mi Pani fotograf sie pyta czy to zdjęcie ma być do legitymacji szkolnej? <hepi1></span> a ja że do dyplomu.... :-D

Tilia zrób wyjątek i pokaż sie jeszcze raz mało osób jest teraz :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#99 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 18:27

Nie dziś ;-) właśnie uciekam na autobus ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#100 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 20:14

Bylam u rodzinki bylo bardzo fajnie :-D doprawilam sie po sobotnich baletach niedzielnym grzanym winem z pomarancza :mrgreen: glowa mnie juz boli, a co bedzie jutro w pracy :roll:
Ide sie umyje i klade spac heh :roll:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych