Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[28.12.2008] niedziela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
139 odpowiedzi w tym temacie

#121 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:18

"Ile waży koń trojański"

wlasnie sie zastanawiamy czy iść na en film i chyba sie skusimy
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#122 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:18

bardzo fajny na prawdę :) Fajna ta aktorka :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#123 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:21

to dlatego ze on sie nie chce sparzyc, jakis rok temu NAPRAWDE NIESPODZIEWANIE mi sie oswiadczyl... no a ja, jakos tak go potraktowalam jakby sobie jaja robil... no po takiej glupiej sytuacji to sie mu nie dziwie... :-?

#124 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:21

mloda a już myślałam,że wszystko zaplanowane ;) więc chyba Twój chłopak chciał się upewnić czy nie odrzucisz oświadczyn...hehe
Cerrata dobrze,ze chrzestną nie byłaś :D a co do filmu to ja planuje się wybrać w styczniu na niego ;)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#125 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:22

Wróciłam z łazienki. Trzeba było ogolić się tu i tam i pokwitnąć trochę z Nizoralem na główce :)

#126 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:42

nudzę sie strasznie chyba z tej nudy pójdę spac:/ jutro od rana czeka mnie jeżdżenie z babci a po wyprzedażach w celu kupienia płaszczu .... eh ze zawsze ja ..no ale pojadę bo jak nie ja to kto ....

#127 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:44

Witam sie wieczornie

Wykapana spędzamy miły wieczorek ogladając seriale kryminalne tzn akurat sie skonczyly :mrgreen:

Jutro do pracy ........ nastawienie nie jest złe póki ;-) zobaczymy jutro ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#128 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 22:53

Cy moj awek nie kojarzy sie wam z czyms?

#129 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:00

Mirabelka__22, mi z Maryją i niepokalanym poczęciem...i nie wiem czy to dobrze... ;-) :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#130 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:01

Mi z niczym

#131 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:04

A u mnie miło wieczór się zakończył :) Oglądaliśmy z K. rodzinkę Addamsów, jutro pewnie jakieś porządki w samochodzie. Liczyłam dzisiaj na większe zakupy w tesco, a raptem delicje i chipsy kupiliśmy ;P Great...

#132 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:05

Kahela, eh. No wlasnie.. A wiec zmieniam:)

#133 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:06

Ja nie mogę się doliczyć ile jest u mnie osób... :shock:
Zaczęło się od trzech, a teraz jest...7
Tak jakoś wyszło... :-P
Teraz jestem u dziewczyn w pokoju i mam tu lapka więc zaglądam do Was, a towarzystwo szaleje...
Super, a ja powoli dołączam do nich...jakiś twardy łeb do alkoholu dziś mam...wypiłam sporo, a nie robię literówek i wszystko widzę...dziwne ;-)

[ Dodano: 2008-12-28, 23:07 ]
Mirabelka__22, zmieniaj, jest be...nie podoba mi się... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#134 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:08

Ten nowy też nie bardzo

#135 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:09

Ten nowy też nie bardzo

zgadzam się... <bezradny></span>
Zmieniaj Słonko :lol:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#136 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:10

Alisekai, tymczasowy, do Sylwka.

#137 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:13

Ok
Jak coś to sobie wejdź na iconator, tam dużo mają

#138 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:24

A ten pasuje?

#139 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 28 grudnia 2008 - 23:26

Mirabelka__22, lepiej...chociaż ta babka taka ostra jest, a Ty raczej łagodna Kobitka... :-P

Tobie ma sie podobać, wybierz co chcesz... :-)

Lecę pić, wpadnę później... :lol:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#140 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 29 grudnia 2008 - 00:06

ło matko jak się to czyta to same alkoholiczki tutaj :lol:
a ja właśnie wróciłam z baru. spotkałam się z koleżanką z którą daaawno się nie widziałam, było naprawde fajnie. szczerze mówiąc to wypiłam 2 piwka i już mnie chwyciło :lol:
Mirabelka__22, nie pasuje mi ten avek do ciebie :-/
Kahela, pij pij na zdrowie ;-)
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych