Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[24.12.2008] Wigilijna Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
149 odpowiedzi w tym temacie

#81 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:28

My się zastanawiamy z rodzicami czy iśc na pastekę czy też nie ;-)

Bo jakoś nam się nie chce..

#82 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:40

moja mama chce iśc na pasterkę ale reszcie się nie chce iśc :P ja nie lubię siedziec i marznac w kościele a pamiętam swoja ostatnia pasterkę jak się pochorowałam....to dziękuję tym bardziej :D bo jutro mam urodziny a chce byc świadoma tego co się wokół mnie dzieje :P

[ Dodano: 2008-12-24, 18:41 ]
Madziuś, ile ty masz latek tak w ogóle?

#83 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:43

U mnie juz po kolacji Wigilijnej :-D prezenty bardzo sie spodobaly :mrgreen: Atmosfere Swiat czuc i jest super - jak co roku zreszta :mrgreen:
Na godz 24 pasterka - jak nie usne do tej pory - jak cos to na ranna msze :-D
A pozniej najazd rodziny :mrgreen: Ach jak sie ciesze :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#84 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:44

Ja wole isc na pasterke i miec kosciol z glowy. Caly dzien mam wolny przynajmniej moge sie byczyc ile tylko wlezie.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#85 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:44

krowka17, w lutym będę miec 16 lat ;-)

#86 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:44

Madziuś, to Ty chyba z calego grona najmlodsza
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#87 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:45

w lutym będę miec 16 lat ;-)


Ach byc nie letnim i mlodym 8-) ach.... :mrgreen: hehe

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#88 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:45

katti, to pochwal się w nowym temacie o prezentach co dostalaś :P
Madziuś, ahham to młodziutka jesteś jeszcze :) a ile twój chłopak ma lat?

#89 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:46

witam wszystkich....

u mnie już po wigilii ........ jak ja nienawidzę świat :cry: boże jak mi źle :cry: :



złamałam sobie paznokcia ....

#90 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:46

maartekkk, hehe no jeszcze niedawno to ja byłam najmłodsza tutaj :D ale już jutro będę o rok starsza jeja...jakiś taki dziwny strach czuje... kurde za rok 18nastka :/

#91 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:46

katti, tez chcialabym sie cieszyc. Co rok jest taka ajna swiateczna otmosfera. W tym roku tego w ogole nie czuje, nie ciesze sie z tych swiat, choc je bardzo lubie. Chyba wszystko przez dzisiejsza rozmowe z tomkiem taka jestem niedoje**na... nic tylko wziasc i dobic.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#92 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:48

fajna babka, ojejjjj a swojego złamałaś czy tipsa ? ja też nie lubię świąt z wielu powodów :/
najgorsze jest to że wiekszośc to pół godziny i po wigilii :/

#93 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:48

krowka17 zobaczysz szybko zleci, ja w tamtym roku mowila to samo, a 5 stycznia koncze 18 i sie wcale nie boje bo i nie ma czego. Nie unikniesz tego
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#94 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:49

maartekkk, a po jakiej rozmowie co sie stało sie?

[ Dodano: 2008-12-24, 18:50 ]
maartekkk, a szkoda że nie uniknę ... jakiś taki strach czuję :/ nie wiem czemu....może dlatego że dużo mnie w życiu ominęło :( nie wyszalałam się nie wychodziłam do ludzi.... ehhhhh :/

#95 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:50

ja też nie lubię świąt z wielu powodów


A ja je lubie :-D jest wiele powodow dla ktorych warto je lubiec ;-)

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#96 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:50

krowka17,mój chłopak ma 22 lata ;)

Pewnie zaraz na mnie nagadacie,taka smarkula z takim chłopakiem hehe ;-)

#97 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:50

Ach dluga historia... generalnie musimy z Tomkiem wyjasnic niektore sprawy, bo sie robi toksycznie. Wszystko przez ta zasrana odleglosc.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#98 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:51

.może dlatego że dużo mnie w życiu ominęło :( nie wyszalałam się nie wychodziłam do ludzi....


Co Cie ominelo :?: Na wiele rzeczy/spraw masz czas :!: Masz dopiero 16 lat, wszystko przed Toba :!: Bez przesady

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#99 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:52

Madziuś, ja nie będę niczego Ci mówiła :) to twoja sprawa :) byle by Cię szanował :)
maartekkk, a ile was dzieli ?

#100 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:52

krowka17, ja zanim poznalam Tomka bylam ze tak powiem baaaardzo rozrywkowa, malo co w domu bylam - dyskoteki, imprezy, alkohol takie tam... teraz siedze na dupie w domu i mnie to przytlacza, ale cos trzeba bylo wybrac. nie ma co sie bac, wiek nic nie zmieni
A dzieli nas tak okolo 500km
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych