ulepiłam 100 pierogów ....ale wigilia w liczbach dopiero po światach bo na razie mnie to przeraża
z Tomkiem sie dopiero jutro zobaczę i jakoś tak mi sie smutno zrobiło bo chciałam by wpadł po kolacji zobaczyć prezent no ale musi z mamą siedzieć by nie była sama w święta bo w tym roku brat spędza czas po wigilii u swojej narzeczonej i mama była by sama ....






Temat jest zamknięty












