Bo jakoś nam się nie chce..
[24.12.2008] Wigilijna Środa
#81
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:28
Bo jakoś nam się nie chce..
#82
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:40
[ Dodano: 2008-12-24, 18:41 ]
Madziuś, ile ty masz latek tak w ogóle?
#83
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:43
Na godz 24 pasterka - jak nie usne do tej pory - jak cos to na ranna msze
A pozniej najazd rodziny
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#85
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:44
#87
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:45
w lutym będę miec 16 lat
Ach byc nie letnim i mlodym
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#88
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:45
Madziuś, ahham to młodziutka jesteś jeszcze
#89
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:46
u mnie już po wigilii ........ jak ja nienawidzę świat
złamałam sobie paznokcia ....
#90
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:46
#91
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:46
#92
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:48
najgorsze jest to że wiekszośc to pół godziny i po wigilii
#94
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:49
[ Dodano: 2008-12-24, 18:50 ]
maartekkk, a szkoda że nie uniknę ... jakiś taki strach czuję
#95
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:50
ja też nie lubię świąt z wielu powodów
A ja je lubie
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#96
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:50
Pewnie zaraz na mnie nagadacie,taka smarkula z takim chłopakiem hehe
#98
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:51
.może dlatego że dużo mnie w życiu ominęło
nie wyszalałam się nie wychodziłam do ludzi....
Co Cie ominelo
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#99
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:52
maartekkk, a ile was dzieli ?
#100
Napisano 24 grudnia 2008 - 18:52
A dzieli nas tak okolo 500km
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










