Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[24.12.2008] Wigilijna Środa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
149 odpowiedzi w tym temacie

#61 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:07

Lolka000, tak potwierdzam u ns sypie snieg :-) a jak tam reszt polski będą białe świętą ?

ulepiłam 100 pierogów ....ale wigilia w liczbach dopiero po światach bo na razie mnie to przeraża :-)

z Tomkiem sie dopiero jutro zobaczę i jakoś tak mi sie smutno zrobiło bo chciałam by wpadł po kolacji zobaczyć prezent no ale musi z mamą siedzieć by nie była sama w święta bo w tym roku brat spędza czas po wigilii u swojej narzeczonej i mama była by sama ....

#62 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:12

U mnie Wigilia bezśniegowa będzie niestety... :(

#63 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:14

fajna babka, hehe moje kolezanka w niedziele ulepila z mama 460 pierogow :D

#64 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:15

fajna babka, hehe moje kolezanka w niedziele ulepila z mama 460 pierogow :D


ILE?! :shock: OMG... To chyba liczną rodzinę musi mieć... Albo to zapas na całe święta :mrgreen:

#65 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:16

Alisekai, no ona mowila ze bedzie 10 osob na swietach i jednoczescie na chrzcinach bo jej siostra urodzila synka :)

#66 Alisekai

Alisekai
  • Użytkownik
  • 2 027 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:28

Acha...
Ej kiedy siadacie do kolacji? Bo moi już chcą...

#67 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:38

Alisekai, no ja tez juz bym chciala ale niestety moj tata wyleguje sie w wannie i musimy czekac :D a ja juz glodna...

#68 agta

agta
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:41

Ja siadam gdzieś za 20-25 minut. ;)

Tylko 5% Polek nosi dobrze dobrany stanik. Wiele kobiet zamiast 75B powinno nosić zupełnie inny rozmiar... Zasada jest prosta - mniejszy obwód i większa miska.
 


#69 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:43

no ja za niedlugo tez :)

#70 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 16:53

Ja już zaraz zasiadam ;-) Bo już jakoś nalegają Ci moi ;-)

#71 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 17:50

Czesz Dziewczyny... ja juz po Wigilijnej wieczerzy.
Zaraz ide sie wypluskac - humor nie dopisuje po dzisiejszym poranku... nie beda to moje dobre swieta, ehh... :-?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#72 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 17:51

Ja już też jestem po wigilijnej wieczerzy :-) Teraz mogę z Wami posiedziec,bo nie mam co do roboty..

Święta bez Skarba to nie są święta ale cóż na to poradzic ;-) Mama jego nie może byc sama.

#73 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 17:54

A moj jest daleko ode mnie, widzimy sie dopiero w sobote z dwumiesieczna przerwa. Czeka nas powazna rozmowa. Przez to mam taki zjechany humor - pewnie utrzyma sie az do tej soboty, do wyjasnienia wsystkich watpliwosci i sugestii. Czyli innymi slowy - swieta do bani jak dla mnie. Bede siedziec, smecic, marudzic - w glebi duszy jestem rozbita jak cholera... nie radze sobie...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#74 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 17:54

no ja już tez po Wigilijnej wieczerzy :)
teraz posiedzę trochę tutaj z wami :)

#75 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 17:59

Dziewczyny pochwalcie się jakie prezenty dostałyście ? ;-)

#76 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:02

U mnie nie ma zwyczaju dawania prezentow pod choinke. Jak cos to na Mikolaja, ale teraz tez nic nie dostaje, jedynie kase.

[ Dodano: 2008-12-24, 18:03 ]
Nie wiem jak Wy, ale ja w ogole nie czuje gdzies atmosfery tych swiat.... moze przez moj humor...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#77 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:04

zalozylam temat nowy zwiazany z prezentami :)

#78 Madziuś

Madziuś
  • Użytkownik
  • 3 332 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:12

krowka17, oki to lęce do niego ;-)

#79 gosiaczek199022

gosiaczek199022
  • Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:13

ja też już po kolacji Wigilijnej i o 24 na Pasterkę idę.
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#80 maartekkk

maartekkk
  • Użytkownik
  • 3 309 postów

Napisano 24 grudnia 2008 - 18:16

gosiaczek199022, tez chciala na pasterke, ale rodzice stwierdzili, ze im sie nie chce... sama nie pojade, bo i prawka nie mam a w samotnosci to tak do dupy... ogolnie mam zle samopoczucie, jakos mi w ogole te swieta... nie podchodza w tym roku... nic mi sie nie chce... jakiegos dola lapie ...
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych