[19.12.2008] Deszczowy piątek
Rozpoczęty przez Donn, 19 gru 2008 12:53
142 odpowiedzi w tym temacie
#141
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:34
Alisekai, pożycz mi trochę senności
i nie smuć się tą sprawa z sylwkiem bo zakombinujesz sie na smierc a nic i tak jesli mu to nieodpowieda to tego nie zmienisz
#142
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:47
Ja próbuję przeczekać mojego męża, bo nie mam dziś ochoty na żadne figle...a on chyba próbuje przeczekać mnie, bo chyba ma ochotę...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam...
#143
Napisano 19 grudnia 2008 - 23:53
oj czyli tak wygląda zycie po ślubie .... cos ja juz ostatnio o tym wiemJa próbuję przeczekać mojego męża, bo nie mam dziś ochoty na żadne figle...a on chyba próbuje przeczekać mnie, bo chyba ma ochotę...
![]()
![]()
dobra znikam .....ide poleżeć do łóżka może sen sam przyjdzie
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty








