no tak brechnęłam, że aż Maja w łóżku podskoczyła...jesli jest dobra i nie ma parkinsona to tak
a jaki śliczniusi...uuuuu
sprzęcior
ja chyba nie...no chyba, że wiedziałabym, że cały czas się doszkala...poszłybyście do fryzjerki co ma 60 lat
Napisano 13 grudnia 2008 - 23:25
no tak brechnęłam, że aż Maja w łóżku podskoczyła...jesli jest dobra i nie ma parkinsona to tak
a jaki śliczniusi...uuuuu
sprzęcior
ja chyba nie...no chyba, że wiedziałabym, że cały czas się doszkala...poszłybyście do fryzjerki co ma 60 lat
Napisano 13 grudnia 2008 - 23:25
nie znam jej obcinała ostatnio tomka (i stad ma informacje o jej córce) po tym obcieciu głowe ma uszy też sa na swoim miejscu ale mi ciezko wygodzić .... zobaczymy powiem mu ze jak cos to będzie jego wina i on płaci za profesjonalnego stylistę potemjesli jest dobra i nie ma parkinsona to tak
Napisano 13 grudnia 2008 - 23:26
przepraszam..no tak brechnęłam, że aż Maja w łóżku podskoczyła...
Napisano 13 grudnia 2008 - 23:28
szkoda, że już mykasz...dobranoc fajnadobranoc panią
kolorowych snów
wybaczam...przepraszam..
Napisano 13 grudnia 2008 - 23:29
Napisano 13 grudnia 2008 - 23:31
Napisano 13 grudnia 2008 - 23:33
Napisano 13 grudnia 2008 - 23:36
no to faktycznie zrób coś...kup jakąś fajną maseczkę, wypróbuj new mejkap i zrób coś z włosami i zmień kolor...albo nowy ciuszek...nie mogę na nią patrzeć...
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych