Jejcia ale ma porobanego brata i to najstarszego
Kahela, ale pewnie stresa miałaś jak robiłaś test?
Mirabelka__22, powiedz jest że sama nie mieszka i tyle, że miasto też jest pięknym miejscem na spotkania itd.,
Napisano 12 grudnia 2008 - 16:38
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 12 grudnia 2008 - 16:42
Napisano 12 grudnia 2008 - 16:42
Napisano 12 grudnia 2008 - 16:44
Kahela ja miałam wtedy 8 lat jak mama zaszła w 3 ciążę i do dziś pamiętam jak była załamanaJeśli kiedykolwiek będę w ciąży, to będzie to typowa wpadka i możecie myśleć o mnie co chcecie, ale będę wyć całe 9 miesięcy...
Napisano 12 grudnia 2008 - 16:46
Napisano 12 grudnia 2008 - 16:56
Napisano 12 grudnia 2008 - 16:59
Napisano 12 grudnia 2008 - 17:15
Napisano 12 grudnia 2008 - 17:18
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 12 grudnia 2008 - 17:20
Ja co roku mieszkam w pokoju z innymi osobami(obcymi) i moim zdaniem kierunek nie ma nic do rzeczyTylko ze one studiuja pedagogike, wiec maja pelno wolnego.. No i moga sie lenic przez weekendy
Napisano 12 grudnia 2008 - 17:22
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 12 grudnia 2008 - 17:29
Napisano 12 grudnia 2008 - 17:39
Napisano 12 grudnia 2008 - 17:48
Napisano 12 grudnia 2008 - 17:57
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
Napisano 12 grudnia 2008 - 17:57
to obowiazkowoi dla modkow dzial
Napisano 12 grudnia 2008 - 18:10
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych