Bardzo, informatykuje siea to ciekawe
[09.12.2008] zapnij rozporek bo dzisiaj jest wtorek :P
#21
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:16
#22
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:17
wczoraj mnie nie bylo niestety
#23
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:24
#24
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:25
[ Dodano: 2008-12-09, 09:32 ]
Ja sie zegnam, bede po 13 kobietki
#25
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:37
Dołączam się niestety do tych Forumek, które nie za ciekawie się czują...ja pod względem psychicznym ...a jak psychika siada to i ciało też siada...
#26
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:38
Milego dnia.
#27
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:43
#28
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:45
ja od 8.00 już w pracy
pije kawke i się nudzę
pozdrawiam wszystkich
#29
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:46
ja musze sie spieszyc bo za 15 min musze wychodzic a jeszcze mam gore od pizamy na sobie
#30
Napisano 09 grudnia 2008 - 09:46
#31
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:14
Co się dzieje?Dołączam się niestety do tych Forumek, które nie za ciekawie się czują...
#33
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:21
Dobrze cię widać
#34
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:24
Witam Babeczki!Ja niedawno wstałam
Muszę skoczyć do biblioteki po nowy zapas książek,na pocztę,na uczelnie na wykłady,a potem nauka hmm
#36
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:28
happy bo wypłata była
szczęściara
ja też czekam na wypłatę.... taka ochotę mam na większe świąteczne zakupy ahhh
#37
Napisano 09 grudnia 2008 - 11:31
Po drugie, jak moja wysypka nie zejdzie, to po 16-tej idę do lekarza.
Na razie piję wapno.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty













