Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[09.12.2008] zapnij rozporek bo dzisiaj jest wtorek :P


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
115 odpowiedzi w tym temacie

#21 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:16

a to ciekawe :mrgreen:

Bardzo, informatykuje sie :D

#22 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:17

witam kochane moje :)

wczoraj mnie nie bylo niestety :( tesciowa miala imieniny.. od rana pojechalam.. pomoglam jej w przygotowaniach jak to dobra synowa oczywscie haha... byla zadowolona a misiek jaki szczesliwy... cala droge do domu mi mowil jaka to jestem dobra i jak on mnie kocha... ze mimo wszystko nie odtracilam jego mamy... ehh.. dzis moja mamusia ma imieninki :) a ja mam zamiar zabrac sie dizs za myscie okien.. dopiero.. ehh jakos wczesniej ruszyc sie nie moglam... szwagierka wcozraj na imieninach tesciowej oznajmila mi ze ich corka ktora notabene urodzin sie na dniach ( termin 2 stycznia 2009) bedzie miec na imie Wiktoria... malo mnie cos nie trafilo... ale zochowalam twarz i powiedizalm ze ladnie... ale w domu juz nie wytrzymalam i sie poryczalam.. wiem wiem.. to glupie ale co ja poradze ze od kiedy tylko wiem ze jednak chce miec dzieci i byc matka to gdybym miala corke dalabym jej na imie Wiktoria... misiek mnie pocieszal... i mowil ze i tak damy tak na imie naszej corce no ale ludzie bylabym ninormalna bo to najblizsza rodzina... brat mojeog meza...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#23 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:24

Wstalam.. poucze sie i na zajecia.. Glowa boli, koszmary dzis mialam :-/

#24 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:25

Mirabelka__22, przewitrz sie, wypij kawke, posil sie i do ksiazek ;) bedzie dobrze, musi byc! :)

[ Dodano: 2008-12-09, 09:32 ]
Ja sie zegnam, bede po 13 kobietki :*

#25 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:37

Witam, i o zdrowie pytam:)
Dołączam się niestety do tych Forumek, które nie za ciekawie się czują...ja pod względem psychicznym ...a jak psychika siada to i ciało też siada... ;-)

<ookk>


#26 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:38

Musicie mnie pochwalic.. Pierwszy raz sniadanie jem. Sukces :-D :-D :-D
Milego dnia.

#27 Roxi

Roxi
  • Użytkownik
  • 3 496 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:43

Mirabelka__22, chwalimy <dziekujee></span> chwalimy, to Ty taka nieśniadaniowa jesteś? ;-)

<ookk>


#28 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:45

Witam :)

ja od 8.00 już w pracy <maniak></span>
pije kawke i się nudzę :-P
pozdrawiam wszystkich :*

#29 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:46

Mirabelka__22, <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> <bravoo></span> no brawo kochana :D

ja musze sie spieszyc bo za 15 min musze wychodzic a jeszcze mam gore od pizamy na sobie :P

#30 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 09:46

Roxi, sniadanie to jem tylko jak mi P zrobi, czyli baaardzo rzadko. A sama nigdy sobie nie robie <bezradny></span> I nie mam sil na zajeciach..

#31 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:14

Dołączam się niestety do tych Forumek, które nie za ciekawie się czują...

Co się dzieje?
Jestem w Peru...

#32 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:19

cos dzis czuje sie niezauwazana hihi :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#33 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:21

Witaj cieplutko saja, :mrgreen:
Dobrze cię widać :mrgreen:
Jestem w Peru...

#34 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:24

saja, może gdybyś się postawiła i powiedziała,że Ty zawsze mówiłaś o Wiktorii to wtedy byłoby inaczej?

Witam Babeczki!Ja niedawno wstałam :oops: teraz umyłam głowę i planuję co dzisiaj robię ;-)
Muszę skoczyć do biblioteki po nowy zapas książek,na pocztę,na uczelnie na wykłady,a potem nauka hmm ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#35 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:25

witam rowniez

wlasnie wrociłam z miasta
happy bo wypłata była :mrgreen:

miłego dnia
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#36 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:28

happy bo wypłata była :mrgreen:


szczęściara :D
ja też czekam na wypłatę.... taka ochotę mam na większe świąteczne zakupy ahhh

#37 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:31

Torii1988, Ja też planuję dzisiaj zakupy, ale coś mi się nie chce z domu wychodzić.
Po drugie, jak moja wysypka nie zejdzie, to po 16-tej idę do lekarza.
Na razie piję wapno.
Jestem w Peru...

#38 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:32

taka ochotę mam na większe świąteczne zakupy

ja tez mam,
dzis z moim A jedziemy i z moja mamuską na zakupy, mam robi większe
a my nie wiem ja juz myśle ze zakupie kilka prezentów, chociaż dla dzieci
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#39 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:32

A ja zabieram się za oglądanie Dextera :-D
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#40 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 09 grudnia 2008 - 11:33

Tilia, to teraz jest, na którym kanale na TVN
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych