Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[07.12.2008] no to mamy niedziele


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
128 odpowiedzi w tym temacie

#121 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 23:26

Niestety nastrój dalej kiepski i D okropny <sadd1></span>
Albo śpi, albo siedzi przed kompem.
Miałam tego dość i sama poszłam na spacer.
Teraz on pewnie nie wie "o co chodzi" i poszedł spać :evil:

Niech spada, przynajmniej mogę posiedzieć z wami.
Lecę po piwo do lodówki.
Jestem w Peru...

#122 Asiiia

Asiiia
  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 23:32

ja niedawno wróciłam z pracy ... ;/ mam dość , zły chumor i w ogóle ;/ wkurza mnie ta robota juz od dawna ;/ a najlepsze jest to, że w sobote byłam się pytać w sprawie pracy , ale kilka godzin wcześniej przyjeli inna osobe;/ pech to pech ;/

#123 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 23:35

zły chumor i w ogóle ;/

Witaj w klubie <baj></span>
Jestem w Peru...

#124 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 23:38

i sama poszłam na spacer.

<bravoo></span> i nie pomogło ??? nie wierze :-(


Miralelka gratulacje dla was !!! i miłego świętowania :oops:

Asiiia, <pocieszacz></span> powiedziałabym złośliwość rzeczy martwych, ale szef sie do takich nie zalicza <bezradny></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#125 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 23:47

i nie pomogło ??? nie wierze :-(

Mi tak, ale mój mąż chyba pomyślał, że to normalne.
Myślałam, że się dołączy (wjechałam na psychikę)
A jak wróciłam, to się zapytał, czy "fajnie było" <littledevil></span>
...a teraz śpi :roll:
Jestem w Peru...

#126 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 23:52

to się zapytał, czy "fajnie było"

<biglol></span> <biglol></span> <biglol></span> <biglol></span> wychodzi na to że przez przypadek zamiast poprawić humor tobie - poprawił mi :oops: nie no ... rozwaliłabym na miejscu ... głowę urwała i wetknęła ku przestrodze przed drzwiami <biglol></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#127 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 07 grudnia 2008 - 23:58

nie(d)oceniona, Niestety podejrzewam, że skończy się tak, że nie będę się odzywać
a jego to strasznie wkurzy.

Nie potrafię tak łatwo odpuścić!

Nie miała baba problemu, wzięła sobie faceta na kark <bezradny></span>

Dlaczego miłość tak bardzo boli!!!!
Jestem w Peru...

#128 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 00:01

malutka-iwona, wiesz po co są w życiu potrzebne ciężkie chwile? żeby móc się cieszyć tymi dobrymi i wspaniałymi ...

Nie mała baba problemu, wzięła sobie faceta na kark

święta prawda z dziada pradziada <luzak></span> swojądrogąjest dzień bez samochodu, bez papierosa bez innych rzeczy ... a jest dzień bez faceta? pasowałoby raz w roku sobie od nich odpocząć :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#129 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 08 grudnia 2008 - 00:03

żeby móc się cieszyć tymi dobrymi i wspaniałymi ...

ale dlaczego tych złych jest więcej...
Jestem w Peru...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych