wiesz wydaje mi sie że tak jak sobie poukładasz teraz obyczaje i zwyczaje świąteczne tak juz będzie zawsze ... wiec może lepiej wysilić sie na jakiś mały prezent ...zawłaszcza że chłopak to ktoś komu chyba zawsze chce sie coś dać z serca a nie z musu .... w tym roku spróbuj cos kupić może zapoczątkujesz wasz nowy zwyczaj w waszym domu ....ja staram sie podtrzymac tradycje ale zawsze planujemy a pozniej jakos mijaja swieta i nic sobie nie kupujemy
[05.12.2008] Piątek - Weekend tuż tuż :))
#241
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:58
#242
Napisano 05 grudnia 2008 - 22:58
Widać, że robi ten prezent...na odwal, rozumiesz?
Żeby coś było...
I właśnie o to mam żal, że nie potrafi poświęcić godzinki czy dwóch na to by poszukać coś co by mi się spodobało...w końcu wie co lubię...
#243
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:03
#244
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:05
ale na urodziny niby zawsze cos tam wymysla
ale masz racje fajna jakie teraz wprowadze porzadki tak bedzie zawsze wiec chyba zrobie akcje prezentowa
Kahela, mi sie wydaje ze facetom o0golnie ciezko wybiera sie prezent dla kobiety, oni mysla zupelnie innymi kategoriami i wola kupic cos co zawsze uzywamy czyli jakies takie szybkie prezenty niz cos wartosciowego dla nas cos takiego od serca
Tomek tez za bardzo nie wie co ma mi kupowac i powiedzialam mu ze jak nie wie co to bizuterie
widzisz jedni maja dar do wybierania prezentow a inni nas barzo kochaja
#245
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:07
chyba sobie to gdzieś napisze by przeczytać sobie nim tomke przyjdzie w tym roku z jakimś prezentem .....widzisz jedni maja dar do wybierania prezentow a inni nas barzo kochaja
jak najbardziej zachęcam ....ale masz racje fajna jakie teraz wprowadze porzadki tak bedzie zawsze wiec chyba zrobie akcje prezentowa
#246
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:08
Olciiia, dzięki wiedźmo kochana
no jakbym mojego słyszała...widzisz jedni maja dar do wybierania prezentow a inni nas barzo kochaja
#247
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:10
#248
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:11
[ Dodano: 2008-12-05, 23:12 ]
fajna babka, Olciiia, to widzę, że nie tylko ja mam "faceta-pierdołę"...oczywiście tylko jeśli o prezenty chodzi...
#249
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:13
mysle ze warto co mam sie denerwowac ze mi prezent marny kupi jak on jest taki kochany i zawsze ze mna i zawsze mnie kocha
mysle ze musisz przymknac oko i daj mu jakas podpowiedz cos jak ja
#250
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:14
Może kiedyś..?
#252
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:22
no ba.oczywiście tylko jeśli o prezenty chodzi...
#253
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:33
#254
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:36
[ Dodano: 2008-12-05, 23:37 ]
qaha hi hi
ja myslalam ze jeszcze w tamtym temacie bylysmy
[ Dodano: 2008-12-05, 23:38 ]
nom mialam ostatnio baaardzo duzo pracy bo teraz duze firmy robia sobe imprezy wigilijne i bardzo duzo rezerwacji jest
nie mam czasu na neta a jak mam to tomek mnie wygania z kompa
#256
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:42
#257
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:43
A jak z Tomkiem?
#258
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:48
no wiec zdecydowalam ze wole zeby jednak nie mowil tej lasce ze zrywa z nia kontakt bo wyjde na zazdrosnice
zdecydowalismy ze tomek ogranicz z nia kontakt z reszta powiedzial mi ze woli moja milosc
najwyzej sie przejade chociaz watpie w to
mam nadzieje ze teraz bedzie juz ok
#259
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:50
Ale lepiej niech sie ta malpa do was nie miesza
#260
Napisano 05 grudnia 2008 - 23:59
no tez mam takie zdanie i mam nadzieje ze to minie ze ona tez to zrozumieAle lepiej niech sie ta malpa do was nie miesza
nie wierze zeby ie wyczula ze cos jest nie tak w koncu jest inteligentna
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty












