Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[05.12.2008] Piątek - Weekend tuż tuż :))


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
261 odpowiedzi w tym temacie

#241 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:58

ja staram sie podtrzymac tradycje ale zawsze planujemy a pozniej jakos mijaja swieta i nic sobie nie kupujemy :-/

wiesz wydaje mi sie że tak jak sobie poukładasz teraz obyczaje i zwyczaje świąteczne tak juz będzie zawsze ... wiec może lepiej wysilić sie na jakiś mały prezent ...zawłaszcza że chłopak to ktoś komu chyba zawsze chce sie coś dać z serca a nie z musu .... w tym roku spróbuj cos kupić może zapoczątkujesz wasz nowy zwyczaj w waszym domu ....

#242 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 22:58

fajna babka, e tam...tzn, wiesz, to nie jest tak, że co roku jest to samo...zdarzyło się 2 lub 3 razy, że sama sobie kupowałam, tylko boli mnie, że jak mi L kupuje prezent to nigdy nie trafia...
Widać, że robi ten prezent...na odwal, rozumiesz?
Żeby coś było...
I właśnie o to mam żal, że nie potrafi poświęcić godzinki czy dwóch na to by poszukać coś co by mi się spodobało...w końcu wie co lubię...
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#243 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:03

Kahela, skwituję to zdaniem "faceci <bezradny></span> "

#244 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:05

u nas to w sumie jest tak ze wolimy wydac kaske na prezenty dla rodzinki a pozniej mowimy sobie ze na inna okazje sobie kupimy
ale na urodziny niby zawsze cos tam wymysla

ale masz racje fajna jakie teraz wprowadze porzadki tak bedzie zawsze wiec chyba zrobie akcje prezentowa :P


Kahela, mi sie wydaje ze facetom o0golnie ciezko wybiera sie prezent dla kobiety, oni mysla zupelnie innymi kategoriami i wola kupic cos co zawsze uzywamy czyli jakies takie szybkie prezenty niz cos wartosciowego dla nas cos takiego od serca

Tomek tez za bardzo nie wie co ma mi kupowac i powiedzialam mu ze jak nie wie co to bizuterie :P bo ja kocham i nigdy mi sie nie znudzi

widzisz jedni maja dar do wybierania prezentow a inni nas barzo kochaja ;-)

#245 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:07

widzisz jedni maja dar do wybierania prezentow a inni nas barzo kochaja ;-)

chyba sobie to gdzieś napisze by przeczytać sobie nim tomke przyjdzie w tym roku z jakimś prezentem ..... :mrgreen:

ale masz racje fajna jakie teraz wprowadze porzadki tak bedzie zawsze wiec chyba zrobie akcje prezentowa :P

jak najbardziej zachęcam ....

#246 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:08

fajna babka, masz rację ;-)

Olciiia, dzięki wiedźmo kochana :-D

widzisz jedni maja dar do wybierania prezentow a inni nas barzo kochaja

no jakbym mojego słyszała... ;-)
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#247 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:10

mój w tym roku wpadał na pomysł ze idziemy razme na zakupy ja mu pokarzę że to chcę a on zapłaci i przyniesie do domu reklamówkę z rzeczami co wybiorę ..... jak go wyśmiałam to stwierdził ze kupi mi ten kuferek tylko mam mu pokazać jak to wygląda by sobie wstydu nie narobił w rossmanie ....

#248 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:11

Ok, lecę spać, kolorowych snów (o prezentach :mrgreen:) moje drogie Forumki :-D

[ Dodano: 2008-12-05, 23:12 ]
fajna babka, Olciiia, to widzę, że nie tylko ja mam "faceta-pierdołę"...oczywiście tylko jeśli o prezenty chodzi... :mrgreen:
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#249 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:13

Kahela, ja musialam to zaakceptowac :)
mysle ze warto co mam sie denerwowac ze mi prezent marny kupi jak on jest taki kochany i zawsze ze mna i zawsze mnie kocha :D <serduszka></span>

mysle ze musisz przymknac oko i daj mu jakas podpowiedz cos jak ja ;)

#250 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:14

Olciiia, daję podpowiedzi...tylko czasem mi się marzy, że mój staruszek sam z siebie, bez mojego udziału, trafi idealnie z jakimś prezentem... ;-)
Może kiedyś..? :-D
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#251 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:16

Kahela, dobranoc kolorowych :-)

ja też się już będę zbierać do łóżeczka bo potem chodzę jak zombi

Załączone miniatury

  • dobranoc2.jpg


#252 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:22

Kahela, ja mysle ze kidys jeszcze nas zaskocza i to bedzie taki prezent o ktorym do konca zycia nie zapomnimy

.oczywiście tylko jeśli o prezenty chodzi... :mrgreen:

no ba :mrgreen: przeciez pod kazdym innym wzgledem sa idealni ;-)

#253 paul14x

paul14x
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:33

Olciiia, tu Mirabelka. Zauwazylam ze cos ostatnio sie tylko wymijamy <bezradny></span> W pracy tyle siedzisz?

#254 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:36

paul14x, o hej chodz na pogaduchy ;)

[ Dodano: 2008-12-05, 23:37 ]
qaha hi hi :P
ja myslalam ze jeszcze w tamtym temacie bylysmy :P

[ Dodano: 2008-12-05, 23:38 ]
nom mialam ostatnio baaardzo duzo pracy bo teraz duze firmy robia sobe imprezy wigilijne i bardzo duzo rezerwacji jest :-/

nie mam czasu na neta a jak mam to tomek mnie wygania z kompa ;-)

#255 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:40

ja też zmykam. dobranoc foremki.

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#256 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:42

Madzia81, Dobranoc poglaskaj od nas Natusie ;)

#257 paul14x

paul14x
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:43

Olciiia, w seksie Ci P pisze, a tutaj ja :mrgreen: Wlasnie wybieram Misiowi suwaczek :-D
A jak z Tomkiem?

#258 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:48

Mirabelko ;) pomieszania z poplataniem mozna dostac ;)

no wiec zdecydowalam ze wole zeby jednak nie mowil tej lasce ze zrywa z nia kontakt bo wyjde na zazdrosnice

zdecydowalismy ze tomek ogranicz z nia kontakt z reszta powiedzial mi ze woli moja milosc :P niz jej przyjzn :mrgreen: wierze mu bo go kocham

najwyzej sie przejade chociaz watpie w to

mam nadzieje ze teraz bedzie juz ok

#259 paul14x

paul14x
  • Użytkownik
  • 122 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:50

Olciiia, musi byc dobrze.. No w sumie i on by sie dziwnie poczul gdyby musial jej to tak po prostu powiedziec..
Ale lepiej niech sie ta malpa do was nie miesza ;-)

#260 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:59

Ale lepiej niech sie ta malpa do was nie miesza ;-)

no tez mam takie zdanie i mam nadzieje ze to minie ze ona tez to zrozumie

nie wierze zeby ie wyczula ze cos jest nie tak w koncu jest inteligentna :roll:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych