No i tak wogóle okres trwał mi tylko 5 dni..aż jestem zdziwiona
[03.12.2008] Środa :))
#141
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:18
No i tak wogóle okres trwał mi tylko 5 dni..aż jestem zdziwiona
#142
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:19
spoko...spoko.... wyrzuce i mikołaj do mnie przyjdzie bo jestem grzecznaDonn... wyrzuć śmieci.
a do Ciebie nie o!
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#143
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:22
Kama no widzisz jak mało jeszcze wiesz o facetach.
#144
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:22
człowiek uczy się całe życie...więc mam jeszcze szansę...widzisz jak mało jeszcze wiesz o facetach
#145
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:26
#146
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:27
Albo olej książki...
#147
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:28
dostaniesz zestaw brązujących balsamów od mokołaja
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#148
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:29
to ja uciekam na wyrko... pa
PS. Donn Ty niestety załapiesz się tylko na klapsa. :->
#149
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:30
A u mnie dzieci prawie śpią...zaraz spadam się bzykać...
#150
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:31
[ Dodano: 2008-12-03, 19:31 ]
Zazdroszcze..zaraz spadam się bzykać...
#151
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:39
.zaraz spadam się bzykać...
Prawidlowe zajecie w wieczor hehehe
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#152
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:40
Przynajmniej wyglada smacznie, bo jak smakuje to nie wiem
W miedzyczasie poszukiwania zespolu na wesele.... myslalam, ze to bedzie latwiejsze
#153
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:44
Biedulka -->
Na katarek ;-) -->
[quote name="Madzik
Nalesniczki z czekolada i bananami :->
Brzmi fajnie
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#154
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:45
#155
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:48
smaka narobiłaś K
zapraszam zapraszam
jeszcze duuuuuuzo zostalo.... ktos musi zjesc
#156
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:49
I koncze juz z awkowym szalenstwem na jakis miesiac
Lece, buziole
#157
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:52
a-ku-rat...Znalazlam awek dla siebie na dluzej
Ale swoją drogą - piękny jest...
Madzik
#158
Napisano 03 grudnia 2008 - 19:59
Ja wlasnie zwazylam swoja walizke i...o 10kg za duzo !
no i co tu teraz zrobic? ciuchy musze zabrac wszystkie,kosmetyki tez,a doplacac 12 funciakow za kilo nie zamierzam
chyba do walizki L cos podrzuce
#159
Napisano 03 grudnia 2008 - 20:01
a co do fryzurki - kłamczucha nie jestem ... nie pasuje mi i tyle
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#160
Napisano 03 grudnia 2008 - 20:02
jejku.... cos ty tam kobieto napakowala do tej walizki
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty










