[ Dodano: 2008-12-02, 21:46 ]
Ja to juz lece. Dzis to jakas... (
Juz miesieczne napiecie mamy, to nie wiem jak tam sie Mis trzyma
Napisano 02 grudnia 2008 - 21:40
Napisano 02 grudnia 2008 - 21:47
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:24
katti, ty to chyba jakos duzo luzu masz, com?
czesc Zlotkokatti, cześć Kochana
Nic mi nie mowOstatnio cię na forum z łapać... graniczy z cudem
Ja mam darmowe do plusa
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:28
No widzisz, jak masz darmowe to dawajJa mam w Plusie fona
Ja też wiecznie zalatana jestem, dopiero w tym tygodniu mam czas na forum jako taki... A jeśli chodzi o wyspanie, to nic mi nie mów, wstaję 10 minut przed wyjściem i bez kawy w szkole się nie obejdzie...Nic mi nie mow
egzamin mam 12stego na studiach, a ja w proszku
Juz nie pamietam kiedy sie pozadnie wyspalam
Dzisiaj byłam cukiereczkiem, teraz złotkiem, ah, jak cudownieczesc Zlotko
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:38
jak masz darmowe to dawaj
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:39
Seryjnie?To Ty mialas dzwonic heheh
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:41
W takim razie chętnie wykonam telefon, ale muszę wiedzieć do kogo
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:42
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:50
katti, i ostrym grzebieniem w drugiej
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:52
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:56
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:57
Napisano 02 grudnia 2008 - 22:58
Rzadko kiedy chyba pozwalają zmienić miejsce... A ile Ci jeszcze zostało tych praktyk?szkola nie pozwala mi zmienic praktyk
I tym się pocieszajmyale swieta juz niedlugo:)
Napisano 02 grudnia 2008 - 23:13
Ja Tobie numer podam a potem będziesz mi pytania ze sprawdzianu wysyłaćJa mam darmowe do plusa, więc jeśli ktoś zechce być czasem nawiedzany przeze mnie to chętnie
Napisano 02 grudnia 2008 - 23:13
Napisano 02 grudnia 2008 - 23:36
Napisano 02 grudnia 2008 - 23:38
Napisano 03 grudnia 2008 - 00:51
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych