Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[02.12.2008] wtoreczek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
157 odpowiedzi w tym temacie

#141 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:40

asia21_87, no jasne <tuptup></span>

[ Dodano: 2008-12-02, 21:46 ]
Ja to juz lece. Dzis to jakas... ( :arrow: patrz nastroj) jestem <bezradny></span>
Juz miesieczne napiecie mamy, to nie wiem jak tam sie Mis trzyma :lol:

#142 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 21:47

katti, cześć Kochana :* Ostatnio cię na forum z łapać... graniczy z cudem :P Ja mam darmowe do plusa, więc jeśli ktoś zechce być czasem nawiedzany przeze mnie to chętnie :P

#143 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:24

katti, ty to chyba jakos duzo luzu masz, com?


Wlasnie ten tydzien mam zalatany strasznie :-/ w pracy, w domu heh ale dzis musialam polatac po innych urzedach a po drodze mijalam sklepy ;-) wiec grzechem bylo nie wstapic :-D
A wieczorem siostra mnie wyprosila, zebym z nia pojechala. Wiec jak moglam odmowic :?: ;-)

katti, cześć Kochana

czesc Zlotko ;*

Ostatnio cię na forum z łapać... graniczy z cudem

Nic mi nie mow :-/ egzamin mam 12stego na studiach, a ja w proszku :roll:
Juz nie pamietam kiedy sie pozadnie wyspalam :-|

Ja mam darmowe do plusa


Ja mam w Plusie fona :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#144 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:28

Ja mam w Plusie fona :-P

No widzisz, jak masz darmowe to dawaj :D

Nic mi nie mow :-/ egzamin mam 12stego na studiach, a ja w proszku :roll:
Juz nie pamietam kiedy sie pozadnie wyspalam :-|

Ja też wiecznie zalatana jestem, dopiero w tym tygodniu mam czas na forum jako taki... A jeśli chodzi o wyspanie, to nic mi nie mów, wstaję 10 minut przed wyjściem i bez kawy w szkole się nie obejdzie...

czesc Zlotko ;*

Dzisiaj byłam cukiereczkiem, teraz złotkiem, ah, jak cudownie :D :)

#145 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:38

jak masz darmowe to dawaj :D


To Ty mialas dzwonic heheh :mrgreen:

Susze wlosy i sie klade <zarazwroce></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#146 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:39

To Ty mialas dzwonic heheh :mrgreen:

Seryjnie? :P A to dobrze, że przypominasz :P W takim razie chętnie wykonam telefon, ale muszę wiedzieć do kogo :D

#147 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:41

W takim razie chętnie wykonam telefon, ale muszę wiedzieć do kogo :D


Seryjna morderczyni z suszarka w dloni :mrgreen: <hoho2></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#148 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:42

katti, i ostrym grzebieniem w drugiej :lol: Już się boję :D

#149 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:50

katti, i ostrym grzebieniem w drugiej


hehe <jezorowaty></span>

Uciekam <spie1></span> o 6 pobudka :-/

Wszystkim zycze kol. snow <ciaoo1></span> <buzki></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#150 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:52

katti, ja o 6.30, chociaż pewnie i tak się to skończy na wyłączeniu budzika i dalsza część snu... Pa kochana :*

#151 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:56

witajcie :)
taka jestem potwornie zla...szkola nie pozwala mi zmienic praktyk,telefon zepsolam a teraz mam nokie na zastepstwie i mi dziwnie z nia :( ja chcm moj telefonik :( zastanawiam sie nad pujsciem na zwolnienie lekarskie bo nie trawie tych moich praktyk :/

#152 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:57

hej babeczki
ja projekty 2 robie, mam nauke do kolosa i w ogole czasu na cokolwiek brak, juz zmeczona jestem tym wszystkim, ale swieta juz niedlugo:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#153 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 22:58

krowka17, trzeba było się opanować w miarę i nie rzucać sprzętem gdzie popadnie - jak wiadomo wszystko się psuje, a telefony nie są tanie.

szkola nie pozwala mi zmienic praktyk

Rzadko kiedy chyba pozwalają zmienić miejsce... A ile Ci jeszcze zostało tych praktyk?

[ Dodano: 2008-12-02, 22:58 ]

ale swieta juz niedlugo:)

I tym się pocieszajmy :)

#154 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 23:13

Ja mam darmowe do plusa, więc jeśli ktoś zechce być czasem nawiedzany przeze mnie to chętnie :P

Ja Tobie numer podam a potem będziesz mi pytania ze sprawdzianu wysyłać <umieraam></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#155 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 23:13

Elodi, brat mnie tak wyprowadzil z rownowagi ze go zjechalam rowno... chyba pol godziny sie darlam z pokoju i rzucilam telefonem i potem walnelam stolem o kaloryfer :/ ehhh no normalnie.... wczoraj to sie tylko nadawalam do psychiatryka... nie sadzilam ze ktokolwiek moze mnie tak wyprowadzic z rownowagi... a teraz nie mam swojego telefoniku i numerow ;(

#156 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 23:36

dzień minął mi leniwie :-D cały czas się obijałam... za to teraz siedzę w pracy :-? byle do 8.00

#157 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 02 grudnia 2008 - 23:38

Ja zmykam spać. Obejrzałam Kubę W. i trochę humorek mi się poprawił ;-)

Widzę na pasku przeglądarki,że jutro ma być słoneczko,zachmurzenie i 2 stopnie rano. Mam nadzieję,że później będzie cieplej,bo muszę trochę pobiegać po mieście :-)

Dobranoc Wszystkim! ;*
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#158 Donkotjo

Donkotjo
  • Użytkownik
  • 341 postów

Napisano 03 grudnia 2008 - 00:51

Jak mi minął wtorek?Hmm,ogólnie deszczowo,ale nie najgorzej ;-) Rano na pobór krwi na badania. Później praca,przeczytałem w gazetce mój komunikacik na temat szkodliwości czadu takie tam bla bla bla :P Skończyłem jak zwykle o 15:30,potem dom i nuda...nuda...nuda. Posiedziałem trochę przy kompie,kolega przyszedł,pogadaliśmy trochę,później zabrałem się za oglądanie filmów,następnie Skype z moją Martusią,kolejno jeszcze jeden film przed spaniem ( Tak - lubię oglądać filmy :P )




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych