Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wymarzone suknie ślubne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3401 odpowiedzi w tym temacie

#1901 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 29 marca 2010 - 10:38

kashira, nie obraz sie ale mnie sukienka jakos nie zachwycila , nie powalila na nogi mowiac szczerze. Jest ladna nie twierdze ze nie , dobrze na tobie "lezy" aczkolwiek czegos mi w niej brakuje hm :/
Pozatym nie podoba mi sie to ulozenie materialu przy biuscie, pod pachami w sumie. Taki szpic dziwny troche.
No ale kazdy ma swoj gust :)
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#1902 kashira

kashira
  • Użytkownik
  • 5 282 postów

Napisano 29 marca 2010 - 13:45

Taki szpic dziwny troche.


po raz dziesiąty napiszę, że tego nie będzie :-P
sukienka która mierzyłam była z dopinanymi ramiączkami, ja takiej nie chcę, i nie chcę także tak dużo tej koronki na biuście ;-)

nie powalila na nogi


nie musi :-)
ja mam powalac na nogi nie suknia hehe :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#1903 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 29 marca 2010 - 14:09

ja mam powalac na nogi nie suknia hehe :mrgreen:


niby tak :P
ale to w duzej mierze zalezy od sukni :P
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#1904 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 29 marca 2010 - 20:37

kashira, eeee Pieknie w niej wygladasz !
na pewno bedziesz przepiekną panna młodą

a pewnosci siebie nabierzesz po przeróbkach kiedy bedzie ona wygladala tak jak sobie tego życzysz i nie przejmuj sie na zapas bo z Twoja uroda we wszystkim bedzie ci ładnie ;)

ja wiem ze powalisz wszystkich na kolana kiedy wkleisz nam tu slubne fotki
ja to po prostu wiem ;-)

#1905 spryna

spryna
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:53

A co sądzicie o tej sukni??

Załączone miniatury

  • 234d.jpg


#1906 WweronikaA

WweronikaA
  • Użytkownik
  • 8 332 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:54

góra bardzo ładna.
Dół za bogaty <bezradny></span>

#1907 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:55

gora jest ok , ale dół wolałabym mniej rozkloszowany i mniej drapowany ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1908 anka1705

anka1705
  • Użytkownik
  • 2 490 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:55

spryna, zbyt strojna, mi podobają się takie bardziej skromne, bez nadmiaru falban, marszczeń i koronek.Może być wszystko ale w umaże :)
za to welon piękny :D

Między nami nic nie było
Parę nocy, trochę wina,
To za mało by Cię mieć.
Może tylko się łudziłam,
Może lekko pogubiłam,
Nie bój się nie zrobię scen..

Kiedyś się uda
Jeszcze przyjdzie na nas czas


#1909 spryna

spryna
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 12:59

tak wygląda na zdjęciu też chciałam skromną ale w rzeczywiostości jak ją przymierzyłam to zakochałam się bo tyle różnych sukien mierzyłam i żadna mnie w sumie nie urzekła, albo za ciężka albo ograniczająca ruch aż w końcu ona, a jakie dodatki do niej jak sądzicie?

#1910 Marzycielka24

Marzycielka24
  • Użytkownik
  • 4 618 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 13:27

za to welon piękny :D


welon przepiękny! :-)

a mi się ta suknia podoba :-) Tylko bez tego welonu- on jest do niej za delikatny moim zdaniem... niby jest strojna, ale jak dasz delikatne dodatki (nie mówię o welonie tylko biżuterii) i skromny bukiet- może coś pojedynczego- to uważam, że może naprawdę zjawiskowo wyglądać :-)

#1911 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 14:00

nie jest zła ta suknia :)
choć nie przepadam za takimi bardzo rozkloszowanymi na dole...
ale ogólnie nie jest przesadzona z dodatkami - tylko wykończenie koło biustu mi się nie podoba :P

a welon mnie również się bardzo spodobał - śliczny :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1912 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 01 kwietnia 2010 - 14:16

Spryna,ładna suknia,niby delikatna,a jednak bogata,dzięki tym marszczeniom na dole.Ogólnie,podoba mi się. ;-)

#1913 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 02 kwietnia 2010 - 22:24

kashira suknia sliczna :-D delikatna, ale ze smakiem :-P Podoba mi sie.

mniej drapowany


Ja tez bym wolala mniej drapowania. Takie "upiekszacze" potrafia zepsuc suknie i eksponowana figure panny mlodej :-P Mniej tego (albo wogole bez) ;-)

Welon bardzo ladny <ookk></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#1914 Amira

Amira
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 08 kwietnia 2010 - 12:35

Spryna, za dużo tego wszystkiego jak na jedną suknię.
Mi się podobają bardziej skromniejsze <bezradny></span>
Dołączona grafika

#1915 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 15:11

znalazłam kilka... sama nie wiem co o tym myśleć, ja takiej nie założyłabym na ślub ( może na inne okazje prędzej) ale może którejś się spodoba...

Załączone miniatury

  • ekstrawaganckie4jpg.jpg
  • ekstrawaganckie2.jpg
  • ekstrawaganckie.jpg

Dołączona grafika

#1916 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 15:14

pierwsza w innym kolorze i gora nie przezroczysta to na jaks impreze czemu nie. druga na drugi dzien slubu -poprawiny mogłaby byc tylko biust w niej dziwnie wyglada , moze jest za nisko <hmm></span> trzecia bez zarzutów załozyłabym na poprawiny , ale ani jedna nie pasuje mi na slub ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#1917 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 16:17

ani jedna nie pasuje mi na slub ;-)

Mi także,przed ostatnia wygląda jak koszula nocna.Jak i kolor tak i fason.

#1918 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 21:18

druga na drugi dzien slubu -poprawiny

też o tym pomyślałam :D
chociaż ja i w takiej mogłabym do ślubu (cywilnego) pójść - bo ogólnie bardzo mi się ta sukieneczka podoba <ookk></span> słodziutka jest

pierwsza okropna - wygląda jak nastroszony kuper ptaka <umieraam></span>

ostatnia jest seksi, fajnie podkreśla figurę :) mogłabym taką założyć nawet na inna okazję gdyby była w innym kolorze :D

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#1919 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 21:37

pierwsza to całkowita tragedia ... niedokończona beza ... pewnie materiału brakło <umieraam></span> nie znosze takiego kroju, zawsze mi się z baletnica kojarzył ... :roll:

drugą moglabym wykorzystać jako pidzamę w noc poślubną <umieraam></span> poza tym traficzna podwójnie ... firanka związana w cyckach kokarda :roll: i ten róż ... <rzygi></span>

a trzecią założyła bym na cywilny ;-) ewentualnie inny kolor i bez tych farfocli z przodu na każdą inną ważniejszą okazję ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#1920 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 21 kwietnia 2010 - 21:44

1. Wygląda jak sukienka, która się zakłada na 18-stki itp, ogólnie sukienka dla szalonej nastolatki :lol:
1. Fakt, piżamowa, zwisa jak koszula nocna :-P Cenionka myślę, że i na noc poślubną to nieodpowiednia kreacja :mrgreen:
3. Bardzo fajny krój ma, jakby miała inny kolorek- to śmiało można nałożyć na wesele- ale jako gość :mrgreen:
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych