Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...
Zdjęcie

jak długo uprawiacie sex ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#81 Modnisia

Modnisia
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 14:44

coś koło 20 min, ale zazwyczaj kilka powtórzeń jest.

#82 kolusia955

kolusia955
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 16:55

W granicach 3-15 min ;)

#83 busia0608

busia0608
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • Gadu Gadu:6530726
  • LokalizacjaUK
  • Wzrost:169
  • Włosy:farbowane
  • Stan:odlatuję
  • Partner:D
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 09 styczeń 2013 - 22:11

W granicach 3-15 min ;)

u nas tyle trwa 'szybki numerek' :-P
Dołączona grafika
jesteś już Mój, jestem już Twoja !

#84 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 13:18

Ja zależy od nastroju. Czasem lubię długo, bawić się i przedłużać, ale to jak mam ochotę na bliskość bardziej niż na doznania fizyczne. A czasem lubię szybko i mocno.
Lubię długa grę wstępną, lubię jak się facet mną bawi, aż prawie go błagam aby zaczął :) Jednak już sam seks to chyba długi nie jest u mnie. Ale nie wiem nigdy nie liczyłam.

Każdy z nas urodził się ateistą


#85 monique24

monique24
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 13:21

Wszystko zalezy od dnia, nastroju, ochoty :). Czasem "szybki numerek" a czasami to trochę trwa :D. Ale nigdy nie patrze na zegarek i czasu dokładnego nie licze :)

#86 tuptek84

tuptek84
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 21:44

tak jak wyżej, w zależności od nastroju. Szybki numerek z podniesioną spódnica lub cały wieczór rozkosznych pieszczot:)

#87 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 13:08

ostatnio zaczęliśmy się pieścić w przerwie meczu na kanapie i nagle skończyć się mecz :-P
czyli godzina :-D

#88 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 24 luty 2014 - 14:43

U nas ostatnio 45 minut. Wiem, bo się playlista pościelowa wtedy skończyła  :lol:



#89 kajametrowska

kajametrowska
  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 09 kwiecień 2014 - 07:37

My coraz dłużej ;) Na początku niestety tak nie było ponieważ mąż bardzo szybko się nakręcał i niestety ale kończył po 5 minutach co mnie absolutnie nie satysfakcjonowało. On również nie był zadowolony.

Co pomogło ? Tabletki Orgasm Control - świetny produkt, możecie wypróbować.

Mąż od kiedy stosuje jest w stanie uprawiać seks nawet 20 minut ;) Za drugim podejściem do 40. 



#90 Sacristy

Sacristy
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 08:46

raczej w przedzialem 20-50 minut :)



#91 Aniul22

Aniul22
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 18 maj 2015 - 17:26

zawsze nie krócej niż 10 min :) Czasami playlista ponad godzinna potrafi się na youtubie skończyć 



#92 Aska85

Aska85
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 27 maj 2015 - 14:17

Różnie, właśnie (kolejny raz powtórzę) zależy od nastroju, od tego czy chcemy szybkie rach-ciach, czy moze jest wieczór i mamy więcej czasu dla siebie. I zależy o jakim seksie mowa. Seks oralny, jeżeli jest on docelowym źródłem orgazmu, to zazwyczaj tak około 15 minut każde z nas. Ale seks klasyczny, keidy się bawimy różnie to tak do pierwszego dotknięcia, do ostatecznego wyzucia z energii trwa jakieś 25 minut minimum.. Ale wiadomo, ze nie co dzień jest tak samo. Czasem po prostu nie mamy siły.



#93 Euforia

Euforia
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 28 maj 2015 - 10:03

U mnie sama gra wstępna jest długa, sam stosunek trwa dużo krócej, ale rekord to 2 godziny. Badania mogą być prawdziwe, bo faceci są skonstruowani biologicznie do krótkiego seksu. Silne i szybkie podniecenie gwarantuje silny orgazm, a przedłużanie poprzedzającej go fazy zmienia na gorsze sytuację.



#94 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 14:57

A ja nie jestem do końca usatysfakcjonowana z długości naszego seksu. Zwykle nie trwa on dłużej niż 5 min, co mi osobiście średnio się podoba, bo jestem raczej długodystansowcem i trochę potrzebuję czasu aby skończyć.

Ale jak mam to powiedzieć swojemu facetowi?



#95 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 05:32

Jak 5 minut to i tak nie  jest źle ;) Niektórzy uwierz mi,że kończą po kilku ruchach tak wiec naprawdę nie masz na co narzekać w tym momencie. Sama proponowałabym z nim po prostu porozmawiać.Powiedz mu,że taki seks jak macie obecnie totalnie Cię nie satysfakcjonuje i ze chciałabyś trochę dłużej. Oczywiście w bardziej łagodnej formie bo oni są uczuleni na takie rady.Jeszcze jest wiele środków na przedłużenie wytrysku. Mój mąż również miał takie problemy i używa regularnie kremu orgasm control. Dzieki temu ma większą kontrole.Wcześniej brał tabletki z tej serii ale obecnie już nie bierze. 


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#96 Tamara_26

Tamara_26
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 13 sierpień 2015 - 10:39

zależy od momentu, od ochoty od wielu czynników, ale tak standardowo to z 20 minut...



#97 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 05:36

Szczerze to bardzo chętnie bym mu podrzuciła jakies tabletki tylko pytanie jak to zrobić ? Jak do niego zagadać aby nie czuł się tym obrażony? Może masz jakieś pomysły? Wiesz jacy są mężczyźni, niektórzy mają bardzo dużą meską dume i nie chciałabym go po prostu urazić. Czy ten środek rozalin o którym tutaj piszesz ( orgasm control) jest dostępny w aptekach? I czy jest bez recepty? 



#98 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 312 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 05:25

Tabletki są bez recepty. Jest to ziołowy środek tak wiec nie ma szans aby zaszkodził. Moim zdaniem jest to zancznie lepsze niż trucie się viagrą czy pochodnymi. Poza tym skład jest znany. Jest to polecane przez lekarzy tak więc nie jest to na przykład jakiś niewiadomego pochodzenia środek dostępny w sieci. Można sobie poczytać,ze jest to dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny. Nie wiem czy orgasm control jest w aptekach bo mąż zamawiał przez internet ( zarówno tabletki jak i krem). 

I po prostu musisz jakoś sama zacząć tą rozmowę.To Ty znasz najlepiej swojego męża. Nie wiem czy ktoś tutaj podpowie Ci jak z nim o tym rozmawiać. 


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#99 expartner.info

expartner.info
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 20:29

Długość stosunku jest odpowiednia wtedy gdy obie strony osiągną z tego przyjemność.



#100 malaczarna

malaczarna
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 05 grudzień 2015 - 23:57

średnio niecałe pół godziny samego stosunku nie wliczając gry wstępnej.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych