Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

pasek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wielkopolanka

Wielkopolanka
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 28 październik 2008 - 09:53

nosicie paski zakladane na plaszcz lub sweterek/bluzke?
jak sadziecie to pasuje do chudych czy takich normalnych albo grubszych tez?
gdzie go nosic nad biodrami czy wyzej w plowie miedzy pasem a biustem? tam gdzie pepek( na wysokości)

#2 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 28 październik 2008 - 10:00

nosicie paski zakladane na plaszcz lub sweterek/bluzke?

Ja noszę różnie. Raz w szlufkach od spodni, raz na sweterku. Płaszczyk też mam z paskiem :-P

jak sadziecie to pasuje do chudych czy takich normalnych albo grubszych tez?

Jestem chuda i nikt nie narzeka na to, że pasek noszę. Ja sama też się dobrze czuję nosząc go. Wydaje mi się, że każdej dziewczynie pasuje pasek, ale to też chyba zależy od jego kroju.

gdzie go nosic nad biodrami czy wyzej w plowie miedzy pasem a biustem? tam gdzie pepek( na wysokości)

Najczęściej noszę paski na biodrach, czasami lekko wyżej, albo niżej. Wydaje mi się, że tam najlepiej się prezentuje :-D

#3 pizmak

pizmak
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 28 październik 2008 - 10:21

Nie przepadam za paskami, jedynie zakładam do zbyt luźnych spodni. Ale ładnie wygląda kiedy dziewczyna ma fajnie dobrany pasek, razem z dodatkami.

#4 depre

depre
  • Użytkownik
  • 632 postów

Napisano 28 październik 2008 - 14:02

Ja nosze pasek na biodrach :):)

A wyżej- w tali, pasuje Dziewką które mają ładne wcięcie w tali :mrgreen:
Już nie panna a żona :*

#5 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23896 postów

Napisano 28 październik 2008 - 19:33

pasek na biodrach

z tego co czytałam to skraca sylwetke

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#6 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 28 październik 2008 - 19:34

ja rzadko nosze ale czasami lubie jakim sie pochwalic :P one gajnie podkreslaja talie i tyleczek moim zdaniem :mrgreen:

#7 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2427 postów

Napisano 29 październik 2008 - 10:39

Ja nosze prawie zawsze do spodni, a takie na cos, np. na plaszcz czy sweterek, to mam taki jeden i nosze go na talii i wtedy fajnie ja podkresla :-)
Dołączona grafika

#8 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4470 postów

Napisano 29 październik 2008 - 10:45

ja kiedys ciagle nosilam paski, a teraz sie od niech odzwyczailam, a mam ich mnostwo, bo kiedys szalalam na tym punkcie, a teraz zaloze pasek, ale jak mam jakas krotka bluzke tylko to jak jest on nizej to wydaje mi sie, ze mnie wyszczupla :mrgreen:
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#9 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 15 luty 2012 - 15:00

Czasami nosze paski, po to, by podkreślić talię.Jeśli klamra jest ozdobna wówczas oszczędnie dobieram biżuterię.
Przyznam,że większość pasków mam raczej z delikatną klamrą.

#10 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 36 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 23:57

zależy jakie - nie każde skracają, a nawet jeśli skraca to czasem potrafi bardzo ładnie ukształtować sylwetkę czyniąc z tego atut co jest wazniejsze. ja nie jestem gruba ale przy kości tak, więc mam tylko dwie ulubione sztuki, wysokiej jakości - jeden hilfigera drugi guess które kupiłam na .... oba mają maxymalnie minimalistyczny styl, więc pasują do każdego ubioru i są bardzo eleganckie. to czy ktoś nosi pasek czy nie to moim zdaniem zupełnie indywidualna rzecz, ale na pewno moim zdaniem dziewczyny powinny unikać takich jarmarcznych klamerek bo to naprawdę szpeci..

#11 Adana

Adana
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 18 maj 2017 - 07:15

Ja noszę pasek prawie zawsze. Tak się przyzwyczaiłam w czasach kiedy był mi potrzebny, że nie mogę się odzwyczaić.