Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[27.10.2008] Udany Poniedziałek :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
257 odpowiedzi w tym temacie

#161 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 października 2008 - 20:55

Olciiia, a mozliwe, ze przez pogode, ona na pewno nie wplyw na nas pozytywnie.
Dołączona grafika

#162 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 października 2008 - 20:58

ehhh... co by tu zrobic interesujacego ? <hmm></span>

#163 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:01

Olciiia, specjalnie dla Ciebie - Alicia Keys :D

Też się czuję dzisiaj jakoś dziwnie, szczególnie na wieczór, po wyjściu K. zaczęły nachodzić mnie myśli: jak to z nami będzie? Że w gruncie rzeczy jesteśmy zupełnie różni i kiedy przyjdzie do prawdziwych wyborów, to może być kiepsko :( Pogoda wszystko chrzani, spać mi się chce o 21 :roll:

#164 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:03

co by tu zrobic interesujacego ? <hmm></span>

ja ide prostowac wlosy ;-) , bo dzisiaj zmoklam i mi sie siano na glowie zrobilo :evil: Nie znosze tego. Niedlugo uciekam chyba do lozka, Marcinowi chyba sie na <sex></span> zbiera :-P , tak przytulasny jest...w sumie on zawsze jest przytulasny, ale czuje, ze dzisiaj cos bedzie :oops: .
Dołączona grafika

#165 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:04

Elodi, lepiej tak nie mysl - z gory mowie ci ze to nic nie warte juz to nie raz przechodzilam i pozniej okazuje sie ze im dluzej jestescie razem tym bardziej to wszystko jest realne i staje sie bardziej wasze (te decyzje itp)

[ Dodano: 2008-10-27, 21:05 ]
Kita, o to cie troche rozrusza :D nie bedziesz juz taka przybita :D

#166 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:05

w gruncie rzeczy jesteśmy zupełnie różni i kiedy przyjdzie do prawdziwych wyborów, to może być kiepsko :(

bedzie dobrze, nie mozna sie martwic na zapas, a przeciez nie mozecie byc tacy sami, bo byloby nudno, dogadujecie sie teraz, to pozniej tez bedziecie. Glowa do gory ;-) .

[ Dodano: 2008-10-27, 21:06 ]

Kita, o to cie troche rozrusza :D nie bedziesz juz taka przybita :D

no mam nadzieje :-P
Dołączona grafika

#167 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:07

Kita, to miłego wieczorka :D
Olciiia, mój K. to cholerny uparciuch, potrafi pójść na kompromis, ale tu chodzi o mieszkanie w Poznaniu na przyszły rok. On tam studiuje, ale mu się to nie podoba, nie lubi tego miasta, a ja chcę tam pracować, no i żyć przede wszystkim. Czasami czuję, że chce ze mną wiązać swoje plany, a czasami wystarczy jedno słowo by wszystko poszło w cholerę,a to słowo to "nie".

#168 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:09

poniedziałek.. co się działo?
nic takiego :P
Praca + dostawa olbrzymia + nowa pracownica > wprowadzenie jej :P
Potem do Ani i malutkiej Amelki :)
Anię naprowadziłam na bejbi.net :)

Potem Radziolek :D
dowiedziałam się, że więcej mi płacą w soboty i niedzielę :P AŻ o 1zł za godzinę wiecej.. kosmos :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#169 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:12

AŻ o 1zł za godzinę wiecej..


Ej, to ta jedna złotówka przez sobotę i niedzielę daje piwo z monopolowego (jakies tanie:P)

#170 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:12

oj no złotówka za godzinę więcej :P czyli w sobotę i niedzielę mam więcej 16zł :P
buahaha
nie ma mnie tu i nie będzie.

#171 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:15

Elodi, mysle ze jak on juz skonczysz szkole i zaczniesz bardziej powaznie podchodzic do tego ze chcesz tam zamieszkac i to wszystko bedzie bardziej realne to on na to pojdzie chociazby dlatego ze cie kocha ;-)

[ Dodano: 2008-10-27, 21:18 ]
cerrata, ziarnko do ziarnka i zbierze sie miarka czy jakos tak :P
ja bym sie cieszyla
bo mi pstatnio szef zrobil podwyzke o 0,40 centow na godzine - to dopiero zal :lol:

#172 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:20

cerrata, mały wypad do baru będzie z koleżanką :P Chociaż to tylko w Gostyniu, u nas piwo za 4zł :D

Olciiia, chciałabym, aby tak było ;) Ale znam go już trochę i mam pewne wątpliwości, boję się z nim dokładnie TEJ rozmowy. A teraz jeszcze u niego taka sytuacja w domu nieciekawa :( 2008 to żaden szczęśliwy rok.

#173 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:21

2008 to żaden szczęśliwy rok.

oj wiem wiem tez tak uwazam u mnie zaczol sie na cmentarzu i tak az do maja bylo :( ciagle ktos

#174 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:23

Elodi, u nas piwo zależy gdzie :P
np na rynku za sikanego Lecha płacę 8zł
a np w małych knajpach.. mhm ostatnio zasmakowałam w pszenicznych piwach, czeskich
Kocoura wczoraj piłam, b. dobry, jakby gęsty. Barmanka przynosi piwo do stołu, bo za długo byś czekała, strasznie się pieni, nalewa na raty > nie jest rozrzedzone :)
Albo Pri... Primator? też czeskie, przeniczne. Pyszne piwko.
aha i ono kosztowało 4,5 a Kocurek 7zł
nie ma mnie tu i nie będzie.

#175 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:24

Olciiia, akurat u mnie obyło się bez tej przykrości, ale za to nasi ojcowie to niezłe ****, z moim matka skończyła, z Karola ojcem "teściowa" się będzie męczyć podjerzewam. Na stare lata, dopiero teraz :( Że człowiek nie przejrzał na oczy od razu, ślepo zapatrzony, wierzący w cokolwiek.

#176 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:25

a co się dzieje w ogóle, bo ja nie w temacie, widzę...
tak po krótce bym prosiła...
nie ma mnie tu i nie będzie.

#177 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:25

cerrata, a no standardzik z takimi cenami piwka ;) Jak ktoś z Gostynia przyjedżdża to omija szerokim łukiem :D A u nas taniocha :P

[ Dodano: 2008-10-27, 21:27 ]
cerrata, a w sumie temat żaden konkretny się nie rozpoczął, tylko sobie narzekamy z Olcią na 2008, który był felerny i jest. Na sytuację w rodzinie K. trochę narzekam, chociaż podjęta przez jego matkę decyzja o wyprowadzkę jest najwłaściwszą w jej życiu, szkoda tylko, że na stare lata. A mówiąc o tej sprawie, mówię także o styczniu 2008, w którym moim rodzice się rozeszli. Także świetny rok, tak samo jak zajebisty sylwester...

#178 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:28

Sorka ze nie na temat..ale nauka idzie jak krew z nosa :-/ zaczynam sie lamac.

#179 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:36

ale nauka idzie jak krew z nosa :-/ zaczynam sie lamac.

I takie dni się zdarzają. Może odpocznij sobie, odśwież się ;) A jeśli masz czas to po prostu zacznij od nowa jutro :)

#180 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 27 października 2008 - 21:39

na na na :-P
u mnie cudny wieczorek :-D

szkoda, ze ten dzionek sie już konczy...tyle goniłam wszedzie a wcale zmeczona nie jestem... zaraz drinka sobie zrobie :mrgreen:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych