[16.10.2008 - już czwartek :) ]
#221
Napisano 16 października 2008 - 20:20
#222
Napisano 16 października 2008 - 20:20
dobra ja znikam idę do łóżeczka bo jutro z samego rana robie napad na biblioteki
#223
Napisano 16 października 2008 - 20:21
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#224
Napisano 16 października 2008 - 20:21
[ Dodano: 2008-10-16, 21:22 ]
krowka17, wlasnie..chyba to bardziej on powinien zadzialac niz ty.
#225
Napisano 16 października 2008 - 20:23
#226
Napisano 16 października 2008 - 20:23
nomOlciiia, truskaweczki
kurcze ale mam ochote na taki kawalek ciasta
#227
Napisano 16 października 2008 - 20:24
#228
Napisano 16 października 2008 - 20:25
#230
Napisano 16 października 2008 - 20:27
#232
Napisano 16 października 2008 - 20:27
PdM, przeczytaj co pislala krowka. Ostatnio czesto mamy na forum podobne problemy:)
nie chce mi się szukać
#233
Napisano 16 października 2008 - 20:28
#235
Napisano 16 października 2008 - 20:30
krowka17 nie wiele poradzisz , że inne podrywaja Ci Daniela bo pewnie było jest i będzie ale możesz sprawic , że nie będzie chciał żadnej innej
Fajna babka no faktycznie nazbierało Ci sie troche zmartwień ale życze Tobie abyc z pomoca Tomka szybko wyszła na prostą
Ja jakoś przezylam dzien w pracy mam troche gorączkę ale nie chce brac na razie lekarstw po chorobie
#236
Napisano 16 października 2008 - 20:31
uuu ja bym go tak szybko nie wywalalaale...przeterminowany jest
, do smieci
![]()
slodycze to nie mieso tak szybko sie nie zespuje
#237
Napisano 16 października 2008 - 20:31
#238
Napisano 16 października 2008 - 20:31
#239
Napisano 16 października 2008 - 20:32
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty















