Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[16.10.2008 - już czwartek :) ]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
283 odpowiedzi w tym temacie

#221 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:20

Mirabelka__22, ja juz sama nie wiem... ona taka jest dziwna :/ nie wiem o o jej chodzi :/ ehhh poblokowalam ja juz wszedzie zeby nie miala dosttepu do daniela do mnie denerwuje laska okropnie... mam ochote jej lepa sprzedac

#222 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:20

olciia kusisz kusisz idź precz szatnie .... hahahhahahaha albo nim pójdziesz to mi kawałek zostaw będę na niego patrzeć i ćwiczyć silną wolę :-)

dobra ja znikam idę do łóżeczka bo jutro z samego rana robie napad na biblioteki :-)

#223 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:21

krowka17, zakazany owoc najlepiej smakuje ... wg mnie Karolina86, bardzo dobrze ci poradziła niech d jej powie żeby sie odwaliła i tyle

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#224 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:21

PdM, przeczytaj co pislala krowka. Ostatnio czesto mamy na forum podobne problemy:)

[ Dodano: 2008-10-16, 21:22 ]
krowka17, wlasnie..chyba to bardziej on powinien zadzialac niz ty.

#225 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:23

w tym problem ze ona chyba jest nie rozumna :/

#226 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:23

Olciiia, truskaweczki <zakochany></span>

nom :DKita, jemy jemy
kurcze ale mam ochote na taki kawalek ciasta :D

#227 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:24

krowka17, jak on jej po swojemu przetlumaczy to zrozumie :mrgreen:

#228 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:25

Mirabelka__22, juz nie bedzie z nia gadal bo ja poblokowalam wszedzie ^^ glupia laska... nie trawie jej ma swojego chlopaka pisze ze go kocha a do mojego takie cos wypisuje z buziakami itp :[

#229 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:25

kurcze ale mam ochote na taki kawalek ciasta :D

kurcze, ja tez :mrgreen: , te truskawy...mmm... :-P
Dołączona grafika

#230 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:27

Kita, mi tylko ze slodyczy czekolada milka mleczna zostala i aktimeki :P

#231 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:27

ma swojego chlopaka pisze ze go kocha a do mojego takie cos wypisuje z buziakami itp :[

oj to rzeczywiscie jakas nie teges, ja tez uwazam, ze ona to powinna od niego uslyszec, ze ma sie od niego odczepic
Dołączona grafika

#232 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:27

PdM, przeczytaj co pislala krowka. Ostatnio czesto mamy na forum podobne problemy:)


nie chce mi się szukać 8-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#233 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:28

ehh juz nie chcem tego roztrzasac bo mnie tak nosi... ehhh dziwna laska i tyle :/

#234 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:28

Olciiia, a ja mam tylko gorzka czekolade :-( , kiedys bardzo taka lubilam, ale teraz nie bardzo. Aaaa i patrze, ze mam jeszcze batonika bounty, ale...przeterminowany jest ;-) , do smieci :!: :mrgreen:
Dołączona grafika

#235 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:30

Olciia wiedziałam kiedy zjawic się truskaweczki <zakochany></span> <zakochany></span>

krowka17 nie wiele poradzisz , że inne podrywaja Ci Daniela bo pewnie było jest i będzie ale możesz sprawic , że nie będzie chciał żadnej innej :lol: i nie mówie tutaj o seksie :lol:


Fajna babka no faktycznie nazbierało Ci sie troche zmartwień ale życze Tobie abyc z pomoca Tomka szybko wyszła na prostą


Ja jakoś przezylam dzien w pracy mam troche gorączkę ale nie chce brac na razie lekarstw po chorobie
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#236 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:31

ale...przeterminowany jest ;-) , do smieci :!: :mrgreen:

uuu ja bym go tak szybko nie wywalala :P najpierw sprawdzilabym jak wyglada a pozniej zdecydowalabym czy nadaje sie czy nie :P|
slodycze to nie mieso tak szybko sie nie zespuje ;)

#237 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:31

ehh szkoda gadac... dobrze ze D nie leci na pierwsze lepsze :) dobrze ze tylko ja mu w glowie :)

#238 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:31

Wygoncie mnie do programu.. A jutro rano jade do domku <tanczy7></span>

#239 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:32

calineczka, uuu no nie dobrze powinnasz troszke odlezec jesli sie zle czujesz bo pozniej moze byc jeszcze gorzej

#240 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 16 października 2008 - 20:33

hej wpadłam na chwile napisac tylko ze jest ok

to ja sobie wyobraziłam bóg wie co .....
A. poweidział ze nigdy w zyciu
i że nade wszystko mnie kocha ja go z resztą też <bzyklov></span> <bzyklov></span> <bzyklov></span> <bzyklov></span>
Dołączona grafika

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych