Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Lubicie robić zakupy w hipermarketach?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#21 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 18 październik 2008 - 13:29

ja nienawidzę hipermarketów...tłok i kolejki-masakra!!!
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#22 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 19 październik 2008 - 20:35

a ja lubie wszystko na miejscu pod ręką, duży wybór i do tego wiele rzeczy dużo tańszych :mrgreen:
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#23 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3174 postów

Napisano 19 październik 2008 - 20:48

ja nie lubię hipermarketóe przez hałas od którego boli mnie głowa i światła od którego bolą mnie oczy :-?
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#24 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1963 postów

Napisano 21 październik 2008 - 02:02

Ja lubię, zawsze znajdę albo coś nowego, albo coś co mnie ucieszy :mrgreen:

#25 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 21 październik 2008 - 17:02

zawsze znajdę albo coś nowego, albo coś co mnie ucieszy

taaa i zawsze dodatkowo wydam dwa razy więcej pieniędzy niż to było przewidziane :mrgreen:
Dołączona grafika

#26 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 21 październik 2008 - 17:52

tuptunio, no chyba że umie sie panować nad odruchem wkładaniea do koszyka/wózka wszystkiego co nam sie napatoczy pod rękę :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#27 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 21 październik 2008 - 18:21

nie(d)oceniona, no niby tak ale w takim supermarkacie zawsze znajdzie się jakąś fajną okazje czy promocje której nie można przegapić :-P
Dołączona grafika

#28 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 21 październik 2008 - 18:34

tuptunio, i dlatego so tego typu sklepów chadzam tylko gdy mam odrobinę zbędnej gotówki :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#29 sweet camilla

sweet camilla
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 24 październik 2008 - 10:14

lubie tam robić zakupy bo praktycznie można tam wszystko znalejśc i jest wiele promocji....
..Doskonała argumentacja nigdy nie przekona zaślepiającej emocji....

#30 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 24 październik 2008 - 13:05

wolę w markecie niz zwykłym sklepie. może jest ochrona i ogląda czy nie kradnę, ale mam czas , zeby połazić i wszystko znależć i nie czuję nacisku " może pomóc". wkurzyłam sie tylko, bo w tesco wszystko pozamieniali miejscami i nie potrafię się donaleźć

#31 kasiatoja

kasiatoja
  • Użytkownik
  • 1244 postów

Napisano 24 październik 2008 - 13:48

niki, ja tak samo.. w hipermarkecie moge wszystko podotykać, przeczytać i zastanawiać sie ile chce bo za mną nikt nie czeka w kolejce ;-) i nie ma jak już wspomniałas tego nataryczywego "może w czymś pomóc"?
Dołączona grafika

"....a ja się śmieje kiedy ludzie mówią mi o tych królach zza dalekich mórz...a ja sie śmieje wtedy odpowiadam im: nie mam nic oprócz paru pięknych snów...."

#32 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 24 październik 2008 - 13:51

a poza tym w markecie mam praktycznie wszystko, wychodzi na to samo, co miałabym biegac po kilkunastu sklepach, zeby wszystko kupic. a tak bez większego bólu nóg mam zrobione zakupy, bez nerwów , ze ekspedientka nie była miła

#33 magdaaaaa

magdaaaaa

..lekko próżna flirciara..

• Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 22:40

teraz przed świetami nie ciepie - jest mnóstwo ludzi i te świateczne AMERYKANSKIE przeboje <zly></span> <killer></span>

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko

#34 dajmira

dajmira
  • Użytkownik
  • 621 postów

Napisano 16 grudzień 2008 - 13:45

no zgadzam sie z Tobą magdaaaaa przed świętami to jest porazka, kazdy rwie co się da,wpycha sie w kolejkę, denerwuje mnie to,duzo czasu sie traci.. a ogólnie to lubię robic zakupy w centrach handlowych gdzie jest duzo hipermarketow i marketów, bo mam wszystko w jednym miejscu, czesto ten sam produkt różnych marek i w różnych cenach moge pooglądać :-)
Dołączona grafika

#35 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 12:37

<zakup2></span> Nie przeszkadza mi robienie zakupów w hipermarketach.Spokojnie jeżdżę sobie wózkiem między stoiskami z karteczką w ręku,co mam wkładać do koszyka.Najbardziej jednak okres przedświąteczny jest męczący, jeśli chodzi o zakupy.Te kolejki do kasy,dramat.Ale sam nastrój panujący wówczas w sklepie jest nawet miły.Wszyscy życzą sobie wszystkiego dobrego.Och,jak przyjemnie.Plusem takich wielkich sklepów jest to,że można wszystko znaleźć pod jednym dachem i to najbardziej lubię. ;-)

#36 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 12:55

Ale sam nastrój panujący wówczas w sklepie jest nawet miły

:shock: u mnie przed świętami to market można porównac do pola walki. Ludzie o mało nie wyrywają sobie z rąk towarów z promocji. Jest tłok, zaduch, przepychanki, gigantyczne kolejki, w których stoją zdenerwowani klienci i zmęczone, marudzące dzieci :-?

Szczerze mówiąc to nie cierpię robic zakupów w marketach. Po takim wypadzie wracam do domu zła i zmęczona. Dlaczego :arrow: patrz wyżej- tyle, że w trochę mniejszym natężeniu ;-) Niestety są sytuacje kiedy jestem zmuszona jechac do takiego sklepu, szczególnie kiedy muszę uzupełnic pampersy czy inne rzeczy dla Małej. W sumie najlepszą porą na zakupy w marketach jest środek tygodnia, wczesnym popołudniem- kiedy większośc ludzi przykładnie siedzi w pracy :-P Wtedy rzeczywiście można połazic w spokoju i nawet z przyjemnością ;-) Niestety o tej porze to ja z reguły tez siedzę w pracy <bezradny></span>
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#37 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 12:58

W sumie najlepszą porą na zakupy w marketach jest środek tygodnia, wczesnym popołudniem- kiedy większośc ludzi przykładnie siedzi w pracy :-P Wtedy rzeczywiście można połazic w spokoju i nawet z przyjemnością ;-)

Zgadza się.Ja zazwyczaj staram się robić zakupy na tygodniu.Weekendy odpadają.
Luz blues,w sklepie,nie ma tłoku i przepychanek.

#38 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6718 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 13:02

u mnie przed świętami to market można porównac do pola walki. Ludzie o mało nie wyrywają sobie z rąk towarów z promocji. Jest tłok, zaduch, przepychanki, gigantyczne kolejki, w których stoją zdenerwowani klienci i zmęczone, marudzące dzieci

ja też raczej tak kojarzę markety przed świętami, i ogólnie przed jakimkolwiek wolnym dłuższym niż weekend :-P

generalnie nie przepadam za marketami, ale to dlatego że niewiele rzeczy tam kupuję, raptem kilka, i to najczęściej w Biedronce :mrgreen:
zdecydowanie wolę robic zakupy na placu :-D
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#39 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5119 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 17:45

generalnie nie przepadam za marketami, ale to dlatego że niewiele rzeczy tam kupuję, raptem kilka, i to najczęściej w Biedronce

<umieraam></span>
nie musiałam tu wchodzic żeby wiedziec co napiszesz :-P

ja także lubię Biedronkę, a to dlatego że zakupy tam są naprawdę przyjemne i trwają bardzo krótko, jak babka widzi że przy kasie stoi sporo osób to dzwoni żeby ktoś przyszedł do kasy obok i wtedy idzie sprawnie ;-)
w przeciwieństwie do innego marketu w moim mieście :roll:
nikt nie chce isc na kase, wszyscy wolą układac na półkach :roll:

w dużych sklepach samoobsługowych plus za to ze można towar 'pomacac' przed kupnem :lol:
lubie ale nie zawsze mam okazję kupowac w hipermarketach :lol:
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#40 d.d

d.d
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 10 marzec 2010 - 17:49

W sumie najlepszą porą na zakupy w marketach jest środek tygodnia, wczesnym popołudniem- kiedy większośc ludzi przykładnie siedzi w pracy :-P Wtedy rzeczywiście można połazic w spokoju i nawet z przyjemnością ;-)

Zgadza się.Ja zazwyczaj staram się robić zakupy na tygodniu.Weekendy odpadają.
Luz blues,w sklepie,nie ma tłoku i przepychanek.

w sumie też nie lubie robić zakupów w weekend, nie mam serca przykładać ręki do męczarni tych ludzi, którzy muszą pracować w takie dni.
Poza tym nie cierpie tych maruderów, którzy zamiast odpoczywać całymi rodzinami robią sobie wyprawy do sklepów. Coś na zadadzie "Idziemy do Parku ... handlowego", ehhh