[1.10.2oo8] Środa
#181
Napisano 01 października 2008 - 20:50
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#182
Napisano 01 października 2008 - 20:52
Ja korzystam z nudów właśnie, tak mi błogo i fajnie, nawet jak pół dnia nie mam co robić, bo lada chwila przyjdzie przykra, szara rzeczywistość
#183
Napisano 01 października 2008 - 20:55
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#184
Napisano 01 października 2008 - 20:57
A ja nie pracuję, tylko się kształcę w dalszym ciągu :] Kilka lat mi zostało
#185
Napisano 01 października 2008 - 21:02
A ja nie pracuję, tylko się kształcę w dalszym ciągu :]
Mi jescze 2 lata i mgr
Ciesze sie na studia strasznie
[ Dodano: 2008-10-01, 22:03 ]
Witam wieczorowo!
witaj
chlopa wymeczyla i uradowana siedzi heheheh
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#186
Napisano 01 października 2008 - 21:02
Cisza, spokój....D. bardzo zmęczony i poszedł spać
#187
Napisano 01 października 2008 - 21:04
a mi tego już brakuje a buCiesze sie na studia strasznie
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#188
Napisano 01 października 2008 - 21:04
Już wiem, że lubisz się uczyć, heheCiesze sie na studia strasznie
Rozbudź go! Rozbudź w sobie tygrysicęD. bardzo zmęczony i poszedł spać
A jeszcze trzymając się nauki nieszczęsnej, ostatnio (a w sumie dzisiaj) oglądałam teleturniej "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty". Wydaje się, że każdy kto ukończył piątą klasę będzię, a niektóre pytanie po prostu powalają z nóg.
#189
Napisano 01 października 2008 - 21:05
Mam chwilkę na BS...
Ale coś czuję, że zaraz spać odlecę, bo ziewam jak smok...
#190
Napisano 01 października 2008 - 21:06
nie da rady bo mam @Rozbudź w sobie tygrysicę
#191
Napisano 01 października 2008 - 21:07
#192
Napisano 01 października 2008 - 21:07
bo mam @
Jak mawia znajomy moich rodzicow : trzeba sie cieszyc jak jest
On ma 2 synow i b sie cieszy jak ich laski maja hehehehhee
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#193
Napisano 01 października 2008 - 21:07
nie da rady bo mam @
Zatem skarć go za to, że pojawił się w nieodpowiedniej porze
Ale coś czuję, że zaraz spać odlecę, bo ziewam jak smok...
Ja również, a K. bawi się na piwku z kumplem... Też chcę
#194
Napisano 01 października 2008 - 21:08
Dziewczyny, zauważyłam, że do nas ta miesiączka zbiorowo przychodzi...
Mi sie skonczyla przed wczoraj
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
#195
Napisano 01 października 2008 - 21:08
..to czy jest mądry, po pytaniach...
...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...
#196
Napisano 01 października 2008 - 21:08
#198
Napisano 01 października 2008 - 21:09
może to jest zaraźliwedo nas ta miesiączka zbiorowo przychodzi...
[ Dodano: 2008-10-01, 22:11 ]
wiem coś o tym! Sama D. wysyłałam do sypialnimój R też już leży dziecko śpi a ja mam wkońcu pare chwil relaksu
#199
Napisano 01 października 2008 - 21:11
może to jest zaraźliwe
Z wiatrem przychodzi
Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych






Temat jest zamknięty









