Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[28.09.2008] i juz niedziela...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
252 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 28 września 2008 - 00:53

kochanego cialka nigdy za wiele :)


No no wszystko do czasu ;P możemy tak mówić póki jesteśmy piękne i młode :-P

#22 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 28 września 2008 - 00:54

Jacqueline, dokładnie, do czasu:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#23 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 28 września 2008 - 00:57

eee :P no tez prawda do czasu ale ja sie tam ciesze ze gruba nigdy nie bede chocby nie wiem co :)

[ Dodano: 2008-09-28, 02:07 ]
dobra lecem na filma jeszcze bo jakis na tvn leci i zrobc sobie jakies kanapki.także wiec dobbranoc i miłej nocki wszystkim życze :*

#24 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 28 września 2008 - 07:43

eh, a ja wczoraj wymiękłam, ale dzisiaj jestem pierwsza ;-) jest tu ktoś?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#25 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 28 września 2008 - 07:53

Rozpoczynam dzien od kawy i ciastka z kremem :D

#26 Ismail

Ismail
  • Użytkownik
  • 1 566 postów

Napisano 28 września 2008 - 08:06

Witam.
Dawno mnie tu nie było, mam zaległości z piątku i wczoraj.
wróciłam na uczelnie. w piątek miałam pierwsze zajęcia, siedziałam 10 godz. na uczelni i miałam może 3-4 godziny wykładów. już mi sie to nie podoba.
Na szczęście świeci słoneczko i jest ciepło wiec można iść na spacer.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#27 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 28 września 2008 - 08:12

Na szczęście świeci słoneczko i jest ciepło wiec można iść na space

jestes z Katowic? Gdzie to sloneczko ? Nie widzę :P

#28 Elodi

Elodi
  • Użytkownik
  • 6 709 postów

Napisano 28 września 2008 - 08:23

Witam się odrobinę kacowo...
Herbatka z rana i pewnie zaraz jakiś produkt mleczny :roll:

#29 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 września 2008 - 09:49

Witam

Wczorajsze spotkanko z Olciią i jej Tomkiem było super :lol: :lol: imam nadzieje , że jak Ola wróci będzie podobnego zdania :mrgreen: :mrgreen:


Dziś nigdzie sie nie wybieram bo Krzysiek pojechał na działkę do rodziców , będą z ojcem cos tam przy samochodzie robić ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#30 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:04

a ja dziś po dośc długim okresie niewidzenia mam się spotkac ze swoim tatą... mam nadzieję, że wypali :)

[ Dodano: 2008-09-28, 11:05 ]
calineczka a co robiłyście?? :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#31 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:10

calineczka a co robiłyście??

Bylismy w pubie we czwórkę
Ola Tomek ja i Krzysiek ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#32 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:14

witam :)
Wczorajsze plany dot. szkoły legły w gruzach :P
Nie poszłam do niej rano żeby kogoś złapa i wziąc numer tel, przedzwnic wieczorem co było :P
Zostałam długo na weselu, zostałam u Radka na noc, i nie poszłam dziś znowu na zajęcia.
Wczoraj mi się wydawało, że jest ok, że to nic takiego... A dzisiaj się głupio z tym czuję, bo to w końcu pierwsze zajecia.... :/ pierwsze dwa dnia mnie nie ma
nie ma mnie tu i nie będzie.

#33 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:14

calineczka, hehe to fajnie żeście sie tak zgadały ;)
to chyba takie dziwne spotkac się z osobami które zna się tylko i wyłącznie z forum ;-)
w sensie usłyszec np. jaki ma głos itp :P
eee wiem że gadam bezsensu :P

[ Dodano: 2008-09-28, 11:17 ]
cerrata, ja od dwóch lat regularnie opuszczam pierwsze zajęcia :P
w tym roku będzie pierwszy raz jak będe na pierwszych zajęciach :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#34 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13 852 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:17

malenka, to nie jestem sama...
:P

chociaż tyle :P
nie ma mnie tu i nie będzie.

#35 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:19

to chyba takie dziwne spotkac się z osobami które zna się tylko i wyłącznie z forum ;-)
w sensie usłyszec np. jaki ma głos itp :P
eee wiem że gadam bezsensu :P

nie gadasz bez sensu bo ja miałam podobne mysli czy faktycznie Ola jest taka jak ja sobie wyobrażam tzn z charakteru bo zdjęcia widziałam ale sprawdziło sie w 100 procentach poza tym mój Krzysiek zna zarówno Ole jak i Tomka więc było jak spotkanie starych znajomych z tą róznicą , że ja Olę znałam tylko z forum :lol: Jednak świat jest mały :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#36 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:22

mój Krzysiek zna zarówno Ole jak i Tomka

ej no raczje mały :P
a poprzez forum doszłyście do tego, że wasi mężczyźni się znają?? :P

[ Dodano: 2008-09-28, 11:22 ]
cerrata, spoko maroko, nie bez powodu istnieje przysłowie "chodzic na zajęcia jak student" :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#37 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:24

a poprzez forum doszłyście do tego, że wasi mężczyźni się znają?? :P

ale dopiero kiedy Ola zobaczyła nasze zdjęcia na NK normalnie szczena mi opadła jak mi powiedziała , że zna Krzyska :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#38 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:27

zobaczymy jak inne użytkowniczki pokażą zdjęcia to się okaże że ja tez kogoś znam :P
w końcu jest tu parę osób z krakowa (mojego miasta) :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#39 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:28

malenka, nigdy nie wiadomo :lol:

Swoja droga Kraków piekne miasto :lol:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#40 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 28 września 2008 - 10:29

Swoja droga Kraków piekne miasto

wiem i wszysyc się dziwią, że do katowic chcę się przenieśc :P
a ja tylko idę za głosem serca :mrgreen:
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych