kochanego cialka nigdy za wiele
No no wszystko do czasu
Napisano 28 września 2008 - 00:53
kochanego cialka nigdy za wiele
Napisano 28 września 2008 - 00:54
Napisano 28 września 2008 - 00:57
Napisano 28 września 2008 - 07:53
Napisano 28 września 2008 - 08:06
Napisano 28 września 2008 - 08:12
jestes z Katowic? Gdzie to sloneczko ? Nie widzęNa szczęście świeci słoneczko i jest ciepło wiec można iść na space
Napisano 28 września 2008 - 08:23
Napisano 28 września 2008 - 10:04
Napisano 28 września 2008 - 10:14
Napisano 28 września 2008 - 10:14
Napisano 28 września 2008 - 10:17
Napisano 28 września 2008 - 10:19
nie gadasz bez sensu bo ja miałam podobne mysli czy faktycznie Ola jest taka jak ja sobie wyobrażam tzn z charakteru bo zdjęcia widziałam ale sprawdziło sie w 100 procentach poza tym mój Krzysiek zna zarówno Ole jak i Tomka więc było jak spotkanie starych znajomych z tą róznicą , że ja Olę znałam tylko z forumto chyba takie dziwne spotkac się z osobami które zna się tylko i wyłącznie z forum
w sensie usłyszec np. jaki ma głos itp
eee wiem że gadam bezsensu
Napisano 28 września 2008 - 10:22
ej no raczje małymój Krzysiek zna zarówno Ole jak i Tomka
Napisano 28 września 2008 - 10:27
Napisano 28 września 2008 - 10:29
wiem i wszysyc się dziwią, że do katowic chcę się przenieścSwoja droga Kraków piekne miasto
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych