Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[26.09.2oo8] Piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
409 odpowiedzi w tym temacie

#81 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:05

...cham i prostak.

to nie ja powiedziałam...
Jestem w Peru...

#82 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:05

krowka17 nie powtarzaj sie - widze Twoje pytania ;-)
bajek na dobranoc <lol></span>
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#83 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:06

hej Wam wszystkim, przerwa w pracy wiec jestem :-D

PdM, cos taki niemily dla dziewczat, ktos Ci dzisiaj na odcisk nadepnal? :-P ;-)
Dołączona grafika

#84 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:08

hej Wam wszystkim, przerwa w pracy wiec jestem


<hello></span>

PdM, zbuntowal sie nam :shock:


Jeden z rodzynkow sie stawia :-P bunt na pokladzie heheheh

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#85 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:08

666ilonka777, niech zacytuje Donn pff :-D

Kita, ja zawsze jestem miły jak każdy cham i prostak. :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#86 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:08

bunt na pokladzie heheheh

za burte go :P
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#87 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:09

Witam wszystkich <hello></span>

Juz sie obudzilam :-P Nawet dawno temu... Bylam juz na spacerku :lol:
Dzisiaj po raz pierwszy od nie wiem kiedy swieci sloneczko <sun></span> <sun></span> <sun></span> <jupi></span> <jupi></span> <jupi></span> Az przyjemnie bylo wyjsc z domku :lol: :lol:

A dzisiaj na 17 do pracki <superwoman></span>

Mirabelko rozumiem bardzo dobrze, te problemy z rodzicami.... z moimi tez tak bylo.... "my cie utrzymujemy, my wymagamy" i bylam takim jakby pionkiem w grze.... kazde postawienie sie konczylo sie odetnieciem budzetu.... :-/ w koncu musialam isc do pracy i przeniesc sie ze studiow.... :-? choc moze i lepiej..... :roll:

#88 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:09

asia21_87, popieram :D za burte go :D

#89 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:13

Madzik :), cześć cześć cześć
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#90 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:14

ho ho sam przeciw wszystkim. 8-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#91 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:14

Madzik :), hej madzik :) jak zwykle najdlozszy post i najkolorowszy :D

#92 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:17

Madzik


<hello></span>

Ja niedlugo bede zwijac tez zagle z babskiego :-/ trzeba isc dalej sie kurowac pod kolderka.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#93 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:22

Madzik, wlasnie..dlatego nie jest latwo..
Zreszta oni nigdy nie pozwalaja mi byc samodzielna. Choc mieszkam w oku akademickim daleko to jednak nadal nie jest do konca tak jak trzeba..

[ Dodano: 2008-09-26, 13:23 ]
krowka17, naprawde zazdroszcze optymizmu.. Ja nawet nie marze o mieszkaniu..

#94 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:25

Dobra to teraz wprowadzamy nowe porządki...

katti i malutka-iwona do kuchni za obiad się brać.

krowka17,666ilonka777 do sklepu po piwo,wino,wódkę i zakąski na wieczór.

Kita i asia21_87 sprzątacie mieszkanie.

Donn masaż stóp i karku.

wszystkie wiedzą co mają robić? no to ruchy działajcie. :->
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#95 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:26

sprzątacie mieszkanie.

ale dowcipniś z ciebie

masaż stóp i karku.

a moze tak odważniej

dlaczego tylko Donn ma ciebie masować
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#96 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:27

asia21_87, bo donn ma juz wprawe dlatego *_* :D
PdM, jeszcze dowodu nie mam wiec nie sprzedadza mi alkoholu :D

#97 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:27

jak zwykle najdlozszy post i najkolorowszy



yyy... tak <co></span> a nawet nie zwrocilam na to uwagi.... samo wychodzi :mrgreen: :mrgreen:


Mirabelko a w czasie roku w Olsztynie mieszkasz moze na kortowie ? ;-)

#98 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:28

a moze tak odważniej

dlaczego tylko Donn ma ciebie masować


odważniej? to siostra przecież... 8-)

krówka pomożesz nieść... :-P
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...

#99 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:28

to siostra przecież... 8-)

prosze cie nie rozśmieszaj mnie pffff
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#100 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 26 września 2008 - 12:29

Ale nas ustawil wszystkie

Ale przeciez sie nie damy :-P ;-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych