Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

[26.09.2oo8] Piątek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
409 odpowiedzi w tym temacie

#41 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:05

saja, rodzicow:) Moi nie sa tacy zli, ale troche za krotko mnie trzymaja..

#42 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:12

Mirabelka__22, to trzeba z nimi szczerze porozmawiac.... ja tak zrobilam.. i teraz sa tego efekty.... szczera rozmowa potrafi zdzialac cuda....
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#43 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:16

szczera rozmowa potrafi zdzialac cuda....


Oj potrafi :!: ja ze swoimi tez kiedys nie umialam rozmawiac :-/ ale pogadalismy szczerze i wiem, ze stanal za mna murem :-D zawsze pomoga. rodzice chca dla nas jak najlepiej :-> tylko czesto ciezko im przyjac do wiadomosci ze ich dziecko ma juz swoje zycie, swoje sprawy, parntera, zycie seksualnie itp.

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#44 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:19

tylko czesto ciezko im przyjac do wiadomosci ze ich dziecko ma juz swoje zycie, swoje sprawy, parntera, zycie seksualnie itp.


ojj z tym sie zgadzam.... bo chociaz u nas panuje atmosfera tolerancji i wiemy ze najlepsze wyjscie to rozmowa to jednka mama ma chrakter despotyczny i bardzo lubi rzadzic... tylko ze ja sie jej nie daje... zawsze jej potarzam ze ja mam swoje zycie... mam meza studia firme kiedys dzieci i NIE MOZE ZYC ZA MNIE..... i powiem wam ze ten tekst najbardziej na nia dziala haha
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#45 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:27

NIE MOZE ZYC ZA MNIE..


Nikt nie moze <bezradny></span> a rodzicom trzeba nieraz do sluchu powiedziec :-> delikatnie :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#46 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:28

a rodzicom trzeba nieraz do sluchu powiedziec :-> delikatnie :-P


no taka jest prawda.. czasem trzeba... ale tez czesto to odnosi skutek.. oni porstu sa nadopiekunczy i chcieliby nas uchronic przed popelnianiem bledow... ale tak sie nei da... kazdy musi nauczyc sie na wlasnych bledach.. kazdy musi sam przezyc swoje zycie...
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”

#47 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:32

Dzień dobry
Planowałam zajrzeć wczesniej ale przyszła bratow rano i tak sie zagadałysmy , że dopiero przed chwilka wyszła :lol:

Ja do pracy na popołudnie
Dzis ostatni dzień <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span> <huraaaaa></span>

A jutro spotykam sie z naszą Olciią nareszcie udało nam sie zaplanowavc spotkanko ;-) ;-) Mam nadzieje porobic jakies fotki to beda jakies fotki ;-) ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#48 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:40

ehh a ja siedze i wybieram fakultety na ten rok... feee ale mi sie duzo egzaminow szykuje ;(

#49 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:50

A ja po roku przerwy od obrony licencjatu, teraz ruszam na 2 letnie studia uzupelniajace mgr :mrgreen: strasznie sie ciesze juz na 1 zjazd <jupi></span>

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#50 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:51

jak grochem o ściane :-/
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#51 kattie21

kattie21
  • Użytkownik
  • 2 054 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:53

Donn, co masz na mysli?

#52 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:54

Donn, co jest?

katti, gratuluje.. Najwazniejsze to robic co sie lubi..

#53 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 26 września 2008 - 10:59

katti, gratuluje.. Najwazniejsze to robic co sie lubi..


Po mgr mam chrapke ma medjacie sadowe-podyplomowka ;-)

jak grochem o ściane


:?:

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#54 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 26 września 2008 - 11:00

A jutro spotykam sie z naszą Olciią nareszcie udało nam sie zaplanowavc spotkanko ;-) ;-) Mam nadzieje porobic jakies fotki to beda jakies fotki ;-) ;-)

ale macie fajnie, zazdroszcze :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#55 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 26 września 2008 - 11:02

calineczka o to super spotkanko będzie...jak sie rozgadacie z Olką już to widzę :-D
kattie21, Mirabelka__22, katti, nic mi nie jest...tak sobie myśle głośno... :-P
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#56 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 26 września 2008 - 11:03

O! calineczka fajnie beda poltki :D

tak sobie myśle głośno... :-P

:P :lol:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#57 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 26 września 2008 - 11:03

tak sobie myśle głośno... :-P

no to rzeczywiście głosno myslisz
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#58 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7 470 postów

Napisano 26 września 2008 - 11:05

calineczka o to super spotkanko będzie...jak sie rozgadacie z Olką już to widzę

calineczka fajnie beda poltki

zobaczymy mam taka nadzieję na pewno zdamy relację :lol: :lol:

a teraz juz zmykam do pracy dzisiaj na szczęscie tylko 6 godzin <dens1></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#59 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 26 września 2008 - 11:24

fajna babka nie no o zadne pozyczki z super ratami itp nie chodzi :) chodzi mi o to ze on puujdzie do tej pracy wezmie z kims na społke kredyt że 2 osoby beda . no i mu dadza a ze starsza pani pujdzie nam pewnie na reke to jeszcze zanizy cene mieszkania albo nam je odda za darmo bo jej syn powiedzial ze gdyby to bylo jego mieszkanie to on by je Danielowi juz dawno oddal. no i tak wyglada sprawa albo kredyt na spolke z kims bo on bedzie chyba za niskie zarobki mial zeby mu dali samemu albo ta druga opcja lub trzecia :) zobaczymy jak to bedzie :) moi rodzice z nim gadali na temat kredytow juz i mu mowili ja tam nie wiem dokladnie co ale pisze to co uslyszalam :)

a tak poza tym to dzień dobry wszytkim :) i miłego piątku życze :)

#60 saja

saja
  • Użytkownik
  • 4 645 postów

Napisano 26 września 2008 - 11:31

noo powrocilam.. obiadek zorbiony... ehhh jeszcze troche i wieczor :)

krowka17, nie obraz sie ale dla mnie to zeby ten twoj chlopak otrzymal kredyt jest nierealne... naprawde.... pozatym te kombinacje to mu moga na dobre nie wyjsc...
moj szwagier chcial dostac kredyt na wykonczenie domu.. dom juz stal i wnetrze jako tako tez wygaldalo.. no ale jednak postanowili postarac si eo kredyt.. i mimo ze zarowno on jak i jego zona maja dobre posady... placa tez nie jest niska... to mieli problemy zeby dostac kredyt... w koncu go dostali ale i tak nie taka kwote o jaka im na poczatku chodzilo... takze wydaje mis ie to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe
Dołączona grafika
„Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć…”




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych